Αμφίβολος ακόμα και για το Μουντιάλ ο Ντιέγκο Κόστα!

Αμφίβολος ακόμα και για το Μουντιάλ ο Ντιέγκο Κόστα!



Αμφίβολος όχι μόνο για τον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ το ερχόμενο Σάββατο αλλά και για το αν θα μπορέσει να είναι έτοιμος για το Μουντιάλ της Βραζιλίας είναι ο Ντιέγκο Κόστα, όπως αναφέρουν ισπανικά Μέσα!

Ο πολιτογραφημένος Ισπανός, επιθετικός της Ατλέτικο τραυματίστηκε κατά τη διάρκεια της τελευταίας αγωνιστικής με την Μπαρτσελόνα στο Καμπ Νου και αρκετά ισπανικά ΜΜΕ αναφέρουν πως έχει υποστεί θλάση!

Αν κάτι τέτοιο επιβεβαιωθεί, ο άσος των «ροχιμπλάνκος» θα μείνει εκτός δράσης για τουλάχιστον τρεις εβδομάδες και θα χάσει σίγουρα τον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ με την Ρεάλ όπως και το στάδιο προετοιμασίας της Ισπανίας για το Μουντιάλ, με αποτέλεσμα η συμμετοχή του να θεωρείται αμφίβολη.

Βέβαια, να σημειωθεί πως μέχρι στιγμής δεν υπάρχει καμία επίσημη ενημέρωση από την Ατλέτικο για το θέμα.



Ομάδα που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 19/05/2014 19:51
dn pirazei h atletico tou tsolo exei apodixei oti dn epireazetai apo apousies akoma k vasikwn paiktwn.k as min paixei o costa h atletico 8a kanei allh mia spoudaia emfanisi k 8a sterisei to 10to ap t mishth real.oso gia tn e8nikh ispanias n paei n gami8ei

στις 19/05/2014 19:59
ωωχχχχχ

στις 19/05/2014 20:16
καλα εσυ με το σημα της λιβερπουλ ποσο αμπαλος παιζει να σαι?η ατλετικο ειναι ομαδα που βαζει το πολυ 2 γκολ σε ενα ματς και γενικοτερα σκοραρει ελαχιστα και τα μισα σας γκολ ακριβως(26) τα εχει βαλει αυτος,θα οαρετε πουλο στον τελικο τσουλου,πανε για το δεκατο μωρη ρεαλαρα

στις 19/05/2014 20:35
tosa xronia pou akulou8o podosfero vrazilianos pektis epi8etikos na min 3eri na kani mia dribla san ton kosta den exo di!evtixos pou o tipos dialekse ispania!to leo epidi stin vrazilia mazi me ton hulk den ta ixe ka8olu fantasia i epi8esi.pio poli miazun me evropeus pextes para vrazilianus.

στις 19/05/2014 20:42
file dimo prosexe mn tin patisete ap ekei pou dn to perimenete.min einai 0-0 mexri ta mesa 2ou hmixronou k se kana stimeno vre8ei kanas godin k to karfwsei k psaxneste meta

στις 19/05/2014 20:50
telikos einai ena match.dn yparxoun favori.safws k h real einai pio dipsasmenh gia to ch.l. alla dn mou fenetai na xortase me to prwta8lima h atletico.joel mporei na mn einai texnitis o costa alla einai palikari k maxhths k ayto einai simantiko

στις 19/05/2014 22:20
johny se tetoia mats paizei h empeiria kai oi monades kai oso gia auto h real einai eth fwtos makria oso komplex kai na exeis.episis an deis thn real fetos sto cl tha katalaveis oti den exei antipalo.episis h atletiko exei kanei thauma fetos kaneis den antilegei kai ola ginontai se ena mats symfwnw alla den einai h real kai to 3ereis kala auto!!!oute epithetika oute genika san omada.kai sto kypelo efage 5 se 2 mats gia auto mhn eisai sigouros 3erw thes na to xasei h real opws egw h bayern perysi alla tetoia thaumata dyskila ginontai file mou mallon tha pame sto 10 ;)

στις 20/05/2014 17:15
χωρις κοστα η ρεαλ στον τελικο θα χασει και πολυ ευκολα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.