Βέλλιος: «Δεν έχω σκοπό να γυρίσω στην Ελλάδα»

Βέλλιος: «Δεν έχω σκοπό να γυρίσω στην Ελλάδα»



Το ενδεχόμενο να γυρίσει στην Ελλάδα απέκλεισε ο Απόστολος Βέλλιος, βάζοντας τέλος στα δημοσιεύματα που τον θέλουν να επιστρέφει στη χώρα μας για λογαριασμό του Παναθηναϊκού ή της ΑΕΚ.

Μετά από 3,5 χρόνια, ο Απόστολος Βέλιος αποτελεί παρελθόν από την Έβερτον και ήδη δημοσιεύματα αναφέρουν πως ο 22χρονος επιθετικός βρίσκεται στο στόχαστρο του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ.

Ωστόσο ο ίδιος με δηλώσεις του στον «Ote TV» απέκλεισε το ενδεχόμενο να επιστρέψει στην Ελλάδα, τονίζοντας μάλιστα πως βρίσκεται σε συζητήσεις για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του και ότι θα υπάρχουν εξελίξεις μέσα στις επόμενες εβδομάδες:

«Δεν θα γυρίσω στην Ελλάδα σε καμία περίπτωση. Δεν έχω τέτοιο σκοπό, δεν είναι στα πλάνα μου. Είμαι πλέον ελεύθερος, υπάρχουν κάποιες συζητήσεις και μέσα στις επόμενες εβδομάδες θα υπάρξει κάτι σίγουρο», δήλωσε στο συνδρομητικό κανάλι ο Βέλλιος.

Ο ίδιος μάλιστα δήλωσε πως δεν έχει μετανιώσει από την επιλογή του να αγωνιστεί στην Έβερτον, παρότι δεν κατάφερε να αποκτήσει μεγάλο χρόνο συμμετοχής:

«Σε καμία περίπτωση δεν μετανιώνω. Ήταν μια τεράστια ευκαιρία και είμαι χαρούμενος με την επιλογή μου. Κρατάω όλα τα θετικά από την Έβερτον και ελπίζω να με βοηθήσουν στο μέλλον μου. Δούλεψα πάρα πολύ σκληρά και νιώθω πολύ διαφορετικός»



Ομάδες που αφορά: ΕΛΛΑΔΑ, ΕΒΕΡΤΟΝ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 11/05/2014 17:37
malakas eise gia na girisis?

στις 11/05/2014 17:53
e vevaia pou na gyrisei stin karkinoxwra tou marinaki

στις 11/05/2014 17:59
sta rxidia mas re malaka vellio les kai eisai kai kanas sovaros paiktis mas kaneis kai dilwseis palioampale

στις 11/05/2014 18:13
re papara greg ti mlkies les!!

στις 11/05/2014 18:15
i ellada kaiei tous ellines paixtes...kala kanei mpas kai deixei tpt eksw

στις 11/05/2014 18:18
querty μουνοπανο σκασε πια σε ολα τα αρθρα γραφεις σχολια για τον Ολυμπιακο παλιοαγαμητε

στις 11/05/2014 18:38
psofa skoupidi, eisai o teleutaios olympilagos pou emeine se touto to site

στις 11/05/2014 18:53
εγω ο τελευταιος ολυμπιακος και συ το τελευταιο μουνοπανο. Βαλε ρε ξεφτιλισμενη το σημα της ομαδας. Μην ντρεπεσαι που ο Μαρινακης σου εχει ξεσκισει το κωλο.

στις 11/05/2014 19:29
o marinakis den vlepei to pouli tou apto lipos oxi na gamisei kiolas

στις 12/05/2014 10:58
querty o iraklis file einai terastios syloggos pou exei syndesei ton syllogo me tin ellada kai exei prosferei ta megista se aytin.elpizw loipon na sai kai sy perifanos pou eisai ellinas kai iraklara kai oxi kana mpastardo mounopano tourkalvanwn.

στις 12/05/2014 15:45
na doume pou tha paei o typos..mporei kai na exoun parei ta myala tou aera

den xerw.den exei apodeixei exallou kati akoma.tha krithei kalytera ta epomena xronia.auto pou eimai periergos einai to pou tha paei.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.