Παίρνει εισιτήρια για Λεωφόρο ο ΠΑΟΚ!

Παίρνει εισιτήρια για Λεωφόρο ο ΠΑΟΚ!

Αφορά τον αγώνα ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ


Την υποστήριξη 300 οπαδών του θα έχει ο ΠΑΟΚ στο παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο, καθώς η αστυνομία άναψε το «πράσινο φώς» για τη μετακίνηση οπαδών στο κυριακάτικο ντέρμπι των δύο ομάδων στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής των πλει-οφ της Σούπερ Λιγκ.

Με 300 οπαδούς στο πλευρό του θα αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο την Κυριακή (4/5) ο ΠΑΟΚ, καθώς η αστυνομία έκανε αποδεκτό το σχετικό αίτημα των δύο ομάδων!

Η αστυνομία έκανε σήμερα αυτοψία στο γήπεδο «Απόστολος Νικολαϊδης» για να διαπιστώσει κατά πόσο μπορούν να υπάρξουν οπαδοί των φιλοξενούμενων στις κερκίδες και έδωσε το «πράσινο φως» για την μετακίνηση των οπαδών στο παιχνίδι της Κυριακής για τη δεύτερη αγωνιστική των πλει-οφ!

Τα εισιτήρια θα πάνε σε χέρια οργανωμένων οπαδών του ΠΑΟΚ και κοστίζουν 15 ευρώ, ενώ η απόφαση αυτή σημαίνει πως θα γίνει κάτι αντίστοιχο και με τον Παναθηναϊκό στον δεύτερο γύρο των πλέι οφ, εφόσον όμως αλλάξει η ποινή που επιβλήθηκε στον «δικέφαλο του Βορρά» όσον αφορά τα δύο κεκλεισμένων των θυρών παιχνίδια για τα επεισόδια στον ημιτελικό με τον Ολυμπιακό.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.653.354.351.801.651.111.21.89
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.151.954.501.701.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 02/05/2014 16:52
GAMISTE TON POUSTI TON OLYMPIKARKINOLAGO

στις 02/05/2014 17:02
querty τελικά είσαι παοκτσής εε δεν σου πάει όμως άλλαξε ομάδα μην σε πλακώσουν οι ίδιοι παοκτσήδες στη φάπα

στις 02/05/2014 17:03
true bamias distixos exume kai internetikous opadous tou kolou..opos kai oles oi omades..megalo karkinos afto tzaba disfimizonte oi omades mas..paidakia ti na tous peis...tha megalosoun

στις 02/05/2014 17:15
o allos symfwnei me ton olympilago.. kai exei sima tou paok

στις 02/05/2014 17:59
Πού και πού του ξεφεύγει και καμιά αλήθεια του Ιβάν Σαββίδη. Μετά την ισοπαλία με το 1-1 με τον Αστέρα Τρίπολης στην Τούμπα, το νέο παραλήρημα του μεγαλομετόχου του ΠΑΟΚ είχε και μερικά ψήγματα της… πραγματικότητας. «Θέλουμε να γίνουμε μεγάλη ομάδα. Με εμένα δεν υπάρχει άλλο ενδεχόμενο πέρα από αυτό. Εγώ είμαι στον ΠΑΟΚ και γινόμαστε μεγάλη ομάδα, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να χάνουμε την υγεία μας και τον χρόνο μας», είπε ο Σαββίδης και παραδέχθηκε ότι δεν είναι σε μεγάλη ομάδα.

στις 02/05/2014 18:00
Από τη στιγμή που η ομάδα είναι στη Θεσσαλονίκη, δεν μπορώ να χτίσω την ομάδα κάπου αλλού. Πρόσφατα κάποιοι φίλοι από τη Σερβία μου είπαν να τους δείξω μία έκταση με το δάχτυλό μου, για να μας τη δώσουν», δήλωσε ο Σαββίδης. Δηλαδή μας απειλεί ότι μπορεί να πάει τον ΠΑΟΚ στη Σερβία…

στις 02/05/2014 18:01
Τρέμουμε μη χάσουμε το κελεπούρι.

στις 02/05/2014 18:02
Ο Σαββίδης προσπάθησε να κρυφτεί πίσω από το δάκτυλό του και αφού διασύρθηκε ο ΠΑΟΚ στον τελικό Κυπέλλου, του ήρθε η επιφοίτηση του… Αγίου Πνεύματος. «Το θέμα είναι ότι στον τελικό έγιναν λάθη από εμένα, από τον προπονητή, από όλη την οικογένεια του ΠΑΟΚ, επειδή εμείς πιστεύαμε ότι ο κύριος στόχος μας ήταν να περάσουμε τον Ολυμπιακό

στις 02/05/2014 18:02
Στις αρχές της σεζόν εκτός από το πρωτάθλημα που είχε για… σίγουρο, άρχισε να μιλάει περί κατάκτησης του Champions League και μας έδειχνε πού θα βάλει την κούπα. Προς το παρόν έχει μόνο την κούπα του καφέ κι αυτός είναι πικρός, διότι με τον Ολυμπιακό δεν μπορεί να τα βάλει.

στις 02/05/2014 18:03
Γατάκιαααααααα

στις 02/05/2014 19:06
GAMIETE O VAZELOS

TAKIS

στις 02/05/2014 19:10
serkosta sou gamaei ti mana o ivan

στις 02/05/2014 20:55
tsouzei to tsiroto takouli apo to tribalo akoma?omada me ugeia tin fovaste kai logiko einai.tha erthei i stigmi na plirwthoun ta stimena kai vrwmika paraskinia tis super ligdas.

στις 02/05/2014 21:05
Paidia an kai olympiakos exo na leo oti o vazelos paizei orea mpala me ligous paixtes kai den to leo gia to 0-3! episis o paok an kai exei paiktes pollous kai kalous omada den exei ara pisteuo pao tha nikisei

στις 02/05/2014 21:07
omada*

στις 02/05/2014 23:11
gamw to xristo sas

στις 03/05/2014 06:36
querty psofa sixama!

στις 03/05/2014 10:44
σιγα να μην παρει εισητηρια

στις 03/05/2014 13:27
ΟΙ 300 ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ...., ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΜΠΑΟΚ!

στις 03/05/2014 14:33
ΜΠΑΟΚΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ. ΒΑΖΕΛΙΑ ΠΟΣΟ ΕΙΧΑΤΕ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΑΖΙ; ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΔΟΣΊΛΟΓΟΙ

στις 03/05/2014 17:00
αντε στηστε παλι τις ενεδρες σας.εμεις δεν σας ειδαμε πουθενα ομως!ΚΩΛΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ

στις 03/05/2014 17:50
Erxomaste21πότε θα σταματήσεις τις μαλακιες μουνοπανακι τουρκόσπορε;

στις 03/05/2014 18:03
Ο terroristas καλά τα λέει

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.