Ρόμπεν: «Δεν ήταν ποδόσφαιρο αυτό που είδαμε στο Ατλέτικο-Τσέλσι»

Ρόμπεν: «Δεν ήταν ποδόσφαιρο αυτό που είδαμε στο Ατλέτικο-Τσέλσι»

Αφορά τον αγώνα ΤΣΕΛΣΙ - ΑΤΛ. ΜΑΔΡΙΤΗΣ


Κανένα απολύτως ενδιαφέρον δεν θα έχει ο αγώνας της Τσέλσι με την Ατλέτικο για τον Άριεν Ρόμπεν, ο οποίος δήλωσε πως το ματς των δύο ομάδων στην Μαδρίτη την περασμένη Τρίτη δεν ήταν παιχνίδι ποδοσφαίρου!

Την πεποίθηση του πως η Ρεάλ θα κατακτήσει το φετινό Τσάμπιονς Λιγκ μετά τη νίκη της με 4-0 κόντρα στη Μπάγερν εξέφρασε ο Άριεν Ρόμπεν, ο οποίος αναφερόμενος στην ρεβάνς του δευτέρου ημιτελικού του Τσάμπιονς Λιγκ μεταξύ της Ατλέτικο και της Τσέλσι, τόνισε πως οι δύο ομάδες δεν έπαιξαν ποδόσφαιρο στο πρώτο παιχνίδι:

«Δεν με νοιάζει το αποτέλεσμα του Τσέλσι-Ατλέτικο. Είδα τα 90 λεπτά την περασμένη εβδομάδα και δεν μπορούσα να το παρακολουθήσω. Ο αγώνας δεν είχε να κάνει με ποδόσφαιρο. Σέβομαι τους δυο προπονητές, τον Ζοσέ Μουρίνιο και τον Ντιέγκο Σιμεόνε, και ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο, αλλά πιστεύω ότι η Ρεάλ θα κατακτήσει το Τσάμπιονς Λιγκ και της εύχομαι τα καλύτερα»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΤΣΕΛΣΙ - ΑΤΛ. ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.153.153.152.101.451.281.281.57
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.701.853.601.801.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.401.704.2525.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 30/04/2014 15:34
klapse

στις 30/04/2014 15:35
agapo roben

στις 30/04/2014 15:36
tha to paroume min anisixis

στις 30/04/2014 15:39
swstos o rompen kaime galh paixtoura real diko sou!

στις 30/04/2014 15:41
mountial koupes 1 argentinh 2ollandia 3portogalia 4 ellada kai tameio

στις 30/04/2014 15:44
edw to mats einai x 1-1 2-2

στις 30/04/2014 17:12
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ....

στις 30/04/2014 18:06
κοιτα τα χαλια σας ρε μαλακες

στις 30/04/2014 18:06
κλαψε κλαψε

στις 30/04/2014 18:07
enw i diki tou omada.eeee;;2 agwnes zitima na kane 1.5 eykairia.ei tsiki tsiki eii tsiki tsiki...ti nai ayta re...noules sas ekane o pepe telika olous.ti soft omada einai ayti re .mono o krooos diaswthike xtes kai o neuer.

στις 30/04/2014 19:04
O OLYMPIAKOS THA TO PAREI

στις 30/04/2014 20:11
AXXAXAXAAXXA TI KLAPSAS... efage 4 kai epeidi xasane auti leei oti 8a to parei i real gia na min dei3ei oti dn exoun kali omada...3EFTILA ROBBEN!!!! p zitima einai na eixate 3 eukeries se 2 agones

στις 30/04/2014 20:24
fae thn poutsara malaka karafla k mn mhlas...les k esy epe3es kaluterh mpala apo chelsi kai atletiko h mpala dn einai katoxh mono parte ma9hmata apo thn REAL ligo na ma9ete

στις 30/04/2014 20:24
To λές αυτό Ρόμπεν επειδή έφαγες «τεσσάρα» εχθές μες στο Μόναχο και δε σου κάτσε καλά στο στομάχι εεε! Κλαψούρι άμα περνούσες άλλα θα λέγες π.χ "Ώραία τώρα περιμένω με ανυπομονησία να περάσει η Ατλέντικο για να...κτλ ή (Τσέλσι), Αυτά φίλε μου Ρόμπεν(μάθε να χάνεις)

στις 30/04/2014 20:25
ante re vlaka pigene spiti sou me 4 dwrakia mlka thelte na krazete kai ton mourinio asxetoi!! fagate 2 3ares mesa se ena mikro xronio diastima asxetoi!!

στις 30/04/2014 20:30
o paok tha to sikosi ton augousto!

στις 30/04/2014 20:41
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΙ ΤΣΟΥΖΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΠΟΥΤΣΑ

στις 01/05/2014 00:09
η δική τους τσόντα είχε περισσότερο ενδιαφέρον

στις 01/05/2014 01:34
CHELSEA PARE MPOULO MAZI ME TON MOURINHO CHAMPIONS LEGUE DEN 8A PARETE POTE MES STO LONDINO !!

στις 01/05/2014 05:57
Εκανες το κλαρινο σου και σου εκατσε βαρυ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.