Οι «εκλεκτοί» του Γεωργιάδη για ΟΑΚΑ

Οι «εκλεκτοί» του Γεωργιάδη για ΟΑΚΑ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Τους 21 «εκλεκτούς» που θα ταξιδέψουν στην Αθήνα για τον τελικό του Σαββάτου με τον Παναθηναϊκό ανακοίνωσε ο Γιώργος Γεωργιάδης. Εκτός ο τραυματίας Μαντούρο και οι τιμωρημένοι Κατσουράνης, Αθανασιάδης και Νάτχο.

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του ΠΑΟΚ για τον τελικό του Σαββάτου (26/4) με τον Παναθηναϊκό, με τον Γιώργο Γεωργιάδη να ανακοινώνει την αποστολή που θα ταξιδέψει την Παρασκευή για την Αθήνα.

Σε αυτή δεν βρίσκονται φυσικά τα ονόματα των τιμωρημένων Κατσουράνη, Αθανασιάδη και Νάτχο, ενώ εκτός έμεινε και ο τραυματίας Μαντούρο. Παράλληλα ο Έλληνας τεχνικός «έκοψε» τους Ολίσε, Κατσικάς για λόγους τακτικής.

Η αποστολή: Γλύκος, Γκσπούρνινγκ, Γιακουμής, Λίνο, Τζαβέλλας, Σπυρόπουλος, Βίτορ, Ινσαουράλδε, Σκόνδρας, Κίτσιου, Λάζαρ, Κάτσε, Νίνης, Μάρτενς, Λούκας, Στοχ, Πόζογλου, Βούκιτς, Σαλπιγγίδης, Χούσεν, Κουλούρης.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.753.302.301.901.551.51.251.36
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.401.902.801.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

7 σχόλια:

στις 25/04/2014 01:51
οι εκλεκτή του αντιποδοσφαίρου η όλοι πίσω η όλοι κάτω

στις 25/04/2014 02:17
poso skato3ixei mporei na einai i opadei tou olimpiakou pooopoo 3ero oti meta apo afto to minima tha me vrizoun omos sovara tora tossa gamimena xronia pernetai kipela protaflimata me ta stimena sassss reee poustideeess skastai tora epeidi den pigate teliko vgalane glosa gia diatisia gia voulgarouss aadeee pate xathite reeeeee malaaakesss gamota stimena saaasssss kai ti kala pou i man united saasss gamise aide tha perasoume tin man united hahaha haha kala haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah popooo tin psofia mn den mporoun na perasoun hahaha are

στις 25/04/2014 09:55
(Ασχετο με το αρθρο)

καμια φορα χαιρεσε να βλεπεις τετια μικρα παιδια στο γηπεδο!!

Αν και δεν ειμαι παναθηναικος στο μπασκετ... ο μικρος ειναι απιστευτους

https://www.youtube.com/watch?v=Ltck0OKvMfw

μπραβο του.. πολυ εντονες ωραιες αντιδρασεις γνησιες......! στο μπασκετ ειμαι Ολυμπιακος....!

Αλλα ο μικρος ειναι πραγματικα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!

στις 25/04/2014 10:19
Ευχομαι καλη επιτυχια στον Παοκ, εξυγιανση στην ομαδα μου και αλλαγη διοικησης ωστε να ξαναδουμε ποδοσφαιρο στην Ελλαδα.

στις 25/04/2014 10:35
ok

στις 25/04/2014 10:41
kai meta re gayroi klaite gia tin toumpa...poso malakes paizei na ste;o allos vgainei kai dinei kali epitixia ston gamia tou anti na mpenilikwsei.o mazoxismos einai fetix sas telika

στις 25/04/2014 13:27
th 8esh tou kentrikou epi8etikou 8a parei autos pou exei to kalutero de3i korse

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.