«Όχι άλλο λάδι στη φωτιά»

«Όχι άλλο λάδι στη φωτιά»



Ο Ολυμπιακός απάντησε στην ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, καλώντας τους διοικούντες της ομάδας να σταματήσουν να ρίχνουν «λάδι στη φωτιά» και πως θα πάρουν απαντήσεις από τη Δικαιοσύνη.

Λίγες ώρες μετά τη μακροσκελή ανακοίνωση του ΠΑΟΚ, ήρθε η απάντηση από τον Ολυμπιακό, ο οποίος τονίζει πως δεν πρόκειται να μπει σε δημόσιο διάλογο με αυτούς που δεν έχουν ζητήσει συγνώμη για τα αίσχη της Τούμπας, ενώ κάλεσε τους κυρίους Σαββίδη, Τσιστιακόφ, Βρύζα, Γκαγκάτση, Γεωργιάδη να σταματήσουν να ρίχνουν «λάδι στη φωτιά».

Η ανακοίνωση:

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός προφανώς δεν πρόκειται να μπει σε δημόσιο διάλογο με αυτούς που ακόμα και σήμερα δεν έχουν ζητήσει συγγνώμη για τα αίσχη της Τούμπας και τη χυδαία αρένα που έστησαν το βράδυ της Μεγάλης Τετάρτης.? ?

Και δεν θα το κάνει γιατί στα πρόσωπα τους αναγνωρίζει τους ηθικούς και φυσικούς αυτουργούς των όσων συνέβησαν.

Για μια τελευταία φορά, καλούμε τους κυρίους Σαββίδη, Τσιστιακόφ, Βρύζα, Γκαγκάτση, Γεωργιάδη, να σταματήσουν να ρίχνουν κι άλλο λάδι στη φωτιά που οι ίδιοι φρόντισαν να ανάψει, με ασυνάρτητες ανακοινώσεις και δηλώσεις.

Για τα υπόλοιπα θα λάβουν απαντήσεις από την Ελληνική Δικαιοσύνη.



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 21/04/2014 23:45
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΑΥΡΟ. ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΛΙΤΣΑΡΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ

στις 22/04/2014 00:13
Δόξα και τιμή στον Πάμπλο τον Γκαρσία

στις 22/04/2014 00:52
karkinos

στις 22/04/2014 02:04
χαχαχα ειναι για γελια οι κολογαυροι .. τοσο καιρο μιλανε δημοσια για τον ΠΑΟΚ σε εφημεριδες , βγαζουν προπαγανδες για τρομοκρατια στη τουμπα για κατι ψαρακια τα οποια καθαριστηκαν σε 5 λεπτα και εγινε καθυστερηση 77 λεπτα και ο λαος του παοκ απλα δεν εκανε φασαρια σαυτο το χρονικο διαστημα .. και τωρα μολις ειδατε την ανακοινωση του παοκ και δεν μπορειτε να απαντησετε στα ερωτηματα ,επειδη δεν γινετε να απαντησετε λετε αυτα!? αρε καημενοι

στις 22/04/2014 02:06
ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΟΣΟ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!

στις 22/04/2014 03:13
ΖΗΤΩ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΚΑΙ Η ΡΕΑΛ

στις 22/04/2014 03:33
siteattack arxidi pou eiseeeeee?? tin epomeni fora elate 200 mounopana skatogayri...

στις 22/04/2014 04:04
kl o olibiakos exi 41 protathlimata kai ta 42 nai 42 den kano lathos ine kalpika kai exi thrasos kai milai ;

στις 22/04/2014 04:15
Αρε κλαμενοι αντιολυμπιακοι..εδω ξεθυμανετε πισω απο το pc και το κινητό. .τοσα χρόνια δεν την έχετε συνηθίσει που ειναι μεσα σας ..υπομονή θα έρθει η στιγμή που θα το συνηθίσετε και θα σας αρέσει..ως τοτε να παρακαλατε να χάνουμε για να χαίρεστε.

στις 22/04/2014 05:42
re kologabroi 41 prota8limata ola stimena esas ti 8a eprepe n sas kanoun? na sas kapsoun zontanous?

στις 22/04/2014 07:19
Ο Ολυμπιακός δεν καταλαβαίνει όταν αλλάζουν οι εποχές. Μάλλον με δικαιοσύνη εννοεί το παρακράτος Ελλάς που τον άφησε να κανει τσιφλίκι του το ελληνικο ποδόσφαιρο. Αλλα δεν πειράζει οποίος δεν καταλαβαίνει και ερμηνεύει λάθος τ σημάδια των καιρών τον πατάνε τα χρόνια. Περίτρανα παραδείγματα η κατάσταση της σημερινής Ελλάδας. Θα φάει καλα ο Ολυμπιακός που αρνείται και τον διάλογο λες και μπήκαν κάποιοι και του καψαν το γωνιακό μαγαζι...που δεν είχε ποτε. Το μόνο μαγαζί που κάηκε ηταν του τζαβελα. Γιατι σήκωσε ανάστημα απέναντι στην φαλαινα.

στις 22/04/2014 07:22
Γκανταφι, μουμπαρακ, πρόεδρος της Ουκρανίας ...Ολοι αυτοί δεν θέλανε τον διάλογο. Φάγανε καλα. Έτσι θα φάει και το κητος που νομίζει ότι ειμαι ο δικτάτορας Παπαδόπουλος.Αηδια που βάζει στονστομα του και τον όρο δικαιοσύνη. Αν ειναι δυνατόν. Ας έλεγε τουλάχιστο το παρακράτος ΕΛΛΑΣ.

στις 22/04/2014 13:33
gaurakia oti kanante kanate twra tha erthei h kathfora gia esas! xylo kai poutsa tha trwte ektos vevaia apo ta pararthmata pou tha sas perimenoun me anoixta ta podia!

στις 22/04/2014 13:59
Gamioude i manesas poustrakia den drepeste re thelete kai sygnomi mounopana eseis prepei na zitisete sygnomi se oloi til ellada gia ta esxi sas poustrakia mia zoi kolopaida eiste re kala sas kanoume kai sas gamame kai esas kai tis manesas poustrakia gavrakia sas tsouzi to mouni akoma apo tin poutsa malakismena den tha to xortasete pote re poustrakia poutsa kai ksilw tha sas dinoyme mia zoi

στις 22/04/2014 14:27
βρε ζώα του χρόνου πάλι ο θρύλος θα το σηκώσει χαλαρά..εσείς από δω και πέρα στην ανανέωση θα "σαστε" για χρονια και θα χτυπιέστε πάλι για την αδικία που υποστήκατε κοιμάστε ορθοί έχετε την ψευδαίσθηση ότι με τσαμπατσιδες alafouzous και σαβιδιδες θα πάρετε πρωτάθλημα xaxaxaxa

στις 22/04/2014 15:23
axxaxaaxa mounoxeila k mounopsires me kalesate?etsi tasaka??gia pes m poustraki akoma trexeis?1 mhna eixa n mpo k ksafnika o TASAKAS akoma asxolite me emena axaxaxaxaxax eise aplito kolomeri tasakassss...k sto oaka mesa 8 eime kai 8a t poume kala floraki...

στις 22/04/2014 15:25
TASAKAS den s exoun ma8y oti eine kako n prokalis ton typa pou se kinigage mesa ston peirea?8ymase?kotopoulo i8eles k tsampoukades...xaaaaaa

στις 22/04/2014 15:48
ΟΛΟΙ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΠΟΝΑΤΕ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΙ Έ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΙ

στις 22/04/2014 15:53
ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΕΎΧΟΜΑΙ Ό ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΜΕ ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΞΑΒΟΛΤΟ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΟΙ

στις 22/04/2014 16:30
KLAPSTE VRWMES

στις 22/04/2014 16:31
SIGNWMH POU SAS APOKLISAME GIA ALLH MIA FORA LEXRITES

στις 23/04/2014 02:44
siteattack mesa ston peirea mounopano tetoia les k xerese..2 hmastan k hsastan 50..kounate akoma ligo t aytakia floropsara

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.