Κύπελλο Ελλάδας: Στις 20:00 o τελικός

Κύπελλο Ελλάδας: Στις 20:00 o τελικός



Στις 20:00 ορίστηκε η ώρα έναρξης του τελικού του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Παναθηναϊκό, ο οποίος θα διεξαχθεί στο Ολυμπιακό Στάδιο στις 26 Απριλίου. Διαβάστε λεπτομερείς για τις θύρες και τα εισιτήρια.

Μέσω ανακοίνωσης, η ΕΠΟ γνωστοποίησε την ώρα του τελικού, τις τιμές των εισιτήριων και τις θύρες που αντιστοιχούν τα εισιτήρια που θα πάρουν οι ομάδες.

Στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ αντιστοιχούν οι θύρες 11Β, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21 και 22, ενώ στην ΠΑΕ Παναθηναϊκός οι θύρες 30Β-Γ, 32, 34, 35, 1, 2, 3, 4, 5, 6 και 7Α.

Σε ό,τι αφορά την πρόσβαση στο γήπεδο, οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ θα προσεγγίσουν το ΟΑΚΑ από την πύλη 12 της εξωτερικής περίφραξης, ενώ αυτοί του Παναθηναϊκού θα προσέλθουν από τις πύλες 35 και 4.

Οι θύρες θα ανοίξουν στις 16:00. Οι τιμές των εισιτηρίων του τελικού είναι 10, 15, 25 και 30 ευρώ.

Υπενθυμίζεται ότι Παναθηναϊκός και ΠΑΟΚ θα πάρουν συνολικά 21.300 εισιτήρια, παρά την αρχική συμφωνία που είχαν κάνει με την ΕΠΟ για 23.000, με την Αστυνομία να κόβει 1.700 από κάθε ομάδα.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 17/04/2014 19:30
pai kai o paxaros

στις 17/04/2014 19:33
oraia na ki o prasinos lagos

στις 17/04/2014 19:43
Και οταν το κύπελλο σηκωσωωωωω.....τρεμεται μπαοκια χωρις αθανασιαδη-νατχο δε πάτε ουτε μεχρι την εγναντια!!

στις 17/04/2014 20:04
ο τελικος θα γινει στο ολυμπιακο σταδιο και περιμενουν τα παοκια να παρουν το κυπελο, βρε παρτε το μυρωδια αυτο, μια ζωη μαλακες θα εισαστε δωστε το απο τωρα στον παο και μην πατε καθολου για να μην κουραζεστε κιολας...και τον ειχα για εξυπνο τον σαββιδη...

στις 17/04/2014 20:08
γι αυτο το ειπα, σας στελνουν μια ζωη στο στομα του λυκου να παιξετε τελικους αν ειναι δυνατον αυτο, σκεφτειτε ποσα ματσ δωσατε εκει κατω και ποσα κυπελα πηρατε και κατι ακομα αν λεω αν οι τελικοι γηνονταν στο γηπεδο του ηρακλη πεστε μου ποσα κυπελα θα επερναν οι αθηναιοι..

στις 17/04/2014 20:31
kemerio o paok tha to parei eisai enas prasinos lagos pou tha trexei synexws!kai xwris natxo kai klaus pali kalyterh omada exw kypeloo kypello ston pyrgo ton leukoo!to exoume parei hdh

στις 17/04/2014 20:51
εισαι πολυ χαζος εσυ που ειπες για πρασινους και πρασινα αλογα να μαθετε να βλεπετε την πραγματικοτητα οπως ειναι και οχι οπως θελετε, εγω ειμαι ουδετερος βλεπω μονο εθνικη και 4 μεγαλες ομαδες στην ευρωπη τιποτα αλλο, μεχρι πριν λιγα χρονια εβλεπα και τα ντερμπυ στην ελλαδα, τωρα τι να δω τον μαρινακη που απο την μια πιανει τους διαιτητες απο τον λαιμο και τους γαυρους να μπαινουν στα γηπεδα και απο την αλλη να διαμαρτυροντε γιατι στην τουμπα εγιναν αυτα που εγιναν αν ειναι δυνατον και τωρα εσεις χαιρεστε που θα παιξετε τελικο στο σταδιο, μακαρι να το παρετε αλλα επειδη βλεπω μπαλα και οχι οτι θελω σας λεω οτι πρεπει να παιξετε την μπαλα της ζωης σας..

στις 17/04/2014 22:06
paxare emena fere mou 2 eisithria

στις 18/04/2014 01:05
Giorgaki7777 είναι ζώα οι φίλαθλοι των άλλων ομάδων εεε? Επειδή σε άλλο πόστ με αποκάλεσες κι εμένα ζώο σου ανταποδίω τον χαρακτηρισμό και σου εξηγώ ότι ότι έγινε στην τούμπα είναι Καταδικό ΣΑΣ Δημιούργημα.Είτε θες να το καταλάβεις είτε όχι αυτό ισχύει.

Κάποια λοιπόν στιγμή τα ΖΩΑ ξυπνάνε κι δαγκώνουνε τα αφεντικά που δεν τους ρίχνουν ούτε ένα ξεροκόματο!

Να σε βοηθήσω και λίγο να φρεσκάρεις τη μνήμη σου ....αρχίζοντας με το ποτήρι στον Αναστασίου ( αλλά αφο'υ δεν είναι δικό σας και τι έγινε μωρέ, ΄χαρτινο ποτηράκι έλεγε στην επίσημη ανακοίνωση ο Χοντρός. Γαύροι δεν μπήκαν στο Καρασκάκη με το σ΄φυριγμα του τέλου?σΤΗ ΡΙΖΟΎΠΟΛΗ? Πριν λίγα χρονάκια με το ξύλο στα αποδυτήρια επί Σισέ ( Ο χοντρός που είναι και ιατροδικαστής πραγματγνώμονας έλεγε δεν έχει κάτι ο κύριος Σισέ) το μπλόκο στο λεωφορείο του Πάο στη Συγγρού( Διδάξαμε ήθος έλεγε ο χοντρός)

Μόκο τώρα..ότι σπείρατε θερίζετε!

Υ.Γ. Χύθηκε το νερό από τη γυάλα και σπαρταράτε τα ψαράκια!! Κ (α) ωλομάθετε τόσα χρόνια ...Έχετε εξαγριώσει ό

στις 18/04/2014 02:10
ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ7 ΤΟΝ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟ ΠΟΥ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ...ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟ ΣΟΥ..ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΒΡΩΜΙΚΟ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ..ΝΙΑΝΙΑΡΟ ΜΑΛΑΚΑ

στις 18/04/2014 03:36
ΤΡΟΜΑΚΡΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΓΙΑΤΙ

1 Ο πάγκος μύριζε ψάρια

2 ο διαιτητής έπαιξε 60 υπέρ του ολυμπιακού

3 δεν απέβαλε ο διαιτητής όλους του παίκτες του ΠΑΟΚ

4 Δεν κράτησε όσο χρειαστεί την παράταση προκειμένου να ισοφαρίσει ο ολυπιακος

Ντροπή και αίσχος

στις 18/04/2014 07:59
Εγω επαθα ενα σοκ με τον τροπο που χειριστηκαν το θεμα καποια τηλεοπτικα καναλια: εξ ολοκληρου η ευθυνη στον ΠΑΟΚ και καμια αναφορα στα εκτροπα που δημιουργηθηκαν απο παιχτες του ολυμπιακου.

Οσον αφορα τα ψαρια... Δε συμφωνω με τετοια πραγματα αλλα στην Αγγλια κ σε αλλες χωρες, τετοια πειραγματα συνηθιζονται στα ντερμπυ και δε γινονται αιτια καθυστερησης του αγωνα κατα 1ωρα.

Τα ΜΜΕ καταδικαζουν τον κοσμο του ΠΑΟΚ ο οποιος οπως θα ειδατε, μετα απο τη φιεστα της εναρξης, ηταν αφανταστα υπομονετικος κ δε δημιουργησε επεισοδιο. Το χειροτερο ειναι πως, ολο το βραδυ, δυστυχως προκαλουνταν κ απο τις δηλωσεις του Μανταλου περι διακοπης και τιμωριας, αλλα και απο τους παιχτες του ολυμπιακου.

Με λιγα λογια, τα περασμενα δεν ειναι ξεχασμενα και καποια πραγματα που εγιναν εκτος και εντος γηπεδου, ηταν επομενο του τροπου που εξελιχθηκε το πρωτο παιχνιδι των ημιτελικων.

Επισης μην ξανακουσω παραπονα για ρατσισμο και μπανανες στο Σαλινο,ο οποιος και προκαλει με χειρονομιες,αν θυμαστε, και δε ζητα συγ

στις 18/04/2014 08:03
Και δε ζητά συγγνωμη*.

Μην ξεχναμε οτι οι οπαδοι του γαυρου ειναι που ενθαρρυνονται και μαλιστα μεσω ντουντουκας, να βριζουν τις μανες των παιχτων και φιλαθλων του ΠΑΟΚ... Η ΠΑΕ Ολυμπιακος ειναι απλα αστεια οταν εχει βασιλικες απαιτησεις εχοντας φερθει ξεδιαντροπα στην Αθηνα...

Το κακο ειναι οτι η τηλεοραση δημιουργει προπαγανδα σε βαρος του δικεφαλου. Αλλα οταν πας στο γηπεδο, ενημερωνεσαι απο το ραδιοφωνο, παρακολουθεις τους αγωνες και καταλαβαινεις τι γινεται, βλεποντας και κρινοντας ο ιδιος, καμια ΠΑΕ και κανενα κωλοκάναλο δε θα σε βγαλει λαθος.

Αυτα απο μενα. Το κυπελλο ας το παρει οποιος θελει αλλα επιτελους, δικαια.

στις 18/04/2014 11:19
Απουσιες ο ΠΑΟΚ , βλεπω νικητή ΠΑΟ αλλα θα δειξει τελικος είναι αυτος και πιστευω ότι δεν θα δουμε βρωμιες από τον διαιτητη . Απλα καλη επιτυχια και στις 2 ομαδες .

στις 18/04/2014 11:46
TON ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ.ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΠΛΗΡΗΣ Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΗΤΑΝ 50% ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ.

στις 18/04/2014 12:14
ρε παιδια ηρεμια ηρεμια και γαληνη ολοι ασχολουντε με το τη εγινε στην τουμπα και λιγη καταλαβαν πως ο παοκ θα παιξη χωρις 2-3 παιχτες που του δινουν οθηση και ενεργεια,ο αναστασιου θα την κατεβαση διαολεμενη την ομαδα δεν βαζη γκολ ο παοκ με τιποτα νο γκολ το ματς απο εμενα και 1-0 2-0 3-0 σκορ ο παο

στις 18/04/2014 17:02
to kipelo 8a to parei o paok kai tragoydate oso 8elete.o pao einai periptero.kai oi dietisia einai gamimeni.

na paiksoyn ka8ara oi omades kai na to parei o kaliteros!!!!!!!

στις 18/04/2014 17:17
Δεν πιστεύω στα μάτια μου... όχι από αυτά που βλέπω να γίνονται στο ελληνικό ποδόσφαιρο αλλά από αυτά που γράφουν εδώ πέρα ορισμένοι.Με τέτοια μυαλά και αθλητική παιδεία που έχουμε, δεν μας αξίζει αυτό το ποδόσφαιρο αλλά ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!Βγήκαν οι άλλοι και πανηγυρίζουν για αυτά που έγιναν στην Τούμπα επειδή λέει έγιναν εναντίον του ολυμπιακού ενώ όταν γινόντουσαν από τους ολυμπιακούς εσείς οι ίδιοι βγαίνατε και μιλούσατε με τα χειρότερα για το ελληνικό ποδόσφαιρο. Με αυτη τη νοοτροπία φτάσαμε εδώ που φτάσαμε, γιατί πριν μερικά χρόνια όταν κουμάντο στο ποδόσφαιρο έκαναν η ΑΕΚ και μετά ο ΠΑΟ, έτσι αντιδρούσε και ο ολυμπιακός...μετά πηρε τη σκυτάλη και σε μερικα χρόνια ίσως την παραδώσει στον Παοκ και αυτός εν συνεχεία στην Αεκ που έρχεται... Όπως καταλαβαίνεται αυτό θα γίνεται πάντα γιατί η αλητεία και η διαφθορά δεν δημιουργήθηκαν από τον Ολυμπιακό, αυτός απλώς την διατήρησε με μεγαλύτερη αλαζονεία. Όλα αυτά σας τα λέει ένας γαύρος που αγαπάει τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ και όχι τον Κόκκαλη και Μαρινάκη.

στις 18/04/2014 18:49
Mathete na xanete poustrakia gavrakia kai stamatiste na asxoliste me ton paok akoma den xortasate tin poutsa mas malekes poutso kai ksilo re kai an den paroume kipelw sta arxidia mas re afou gamame tous gavrous den theloume yipota allo

στις 18/04/2014 19:52
stelaras24 poutsa efages sto proto guro thimase 4 mpalakia

στις 18/04/2014 19:54
nomizeis oti gamas...ta arxidia mas klanete poustrakia tou vorra.o mlks o savvidis einai ena poustraki kai stin rostof teteia ekane kai pire mpoulo

στις 18/04/2014 21:43
Λοιπον για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα...Εδω ειναι τουμπα και οι ψευτομαγκιες σας δεν περνανε.Και μην ακουω μαλακιες οτι δε διαφυλλαξαμε το αθλημα...Το αθλημα το χει ξεφτυλισει ο ολυμπιακος εδω και 10αετιες ολοκληρες...!Εχετε τα μουτρα και μιλατε μ ολα αυτα που εχετε κανει?Αυτο θα πει θρασσος!Οτι κανουν στην Ελλαδα τοσα χρονια οι κυβερνησεις ακριβως με τις ιδιες βρομικες μεθοδους κοκκαλης και μαρινακης υπονομευουν την αξιοκρατεια του ελληνικου ποδοσφαιρου ζωα!Και εν πασει περιπτωσει νομιζατε οτι θα μενατε ατιμωρητοι???Οχι φιλε μου...ετσι ειναι αυτα...!οτι σπερνεις αυτο θεριζεις κιολας...!Σχιστηκαν τα καλσον απ τα πουλεν σας τα κακομαθημενα που καλομαθανε τοσα χρονια να περνουν τα πρωταθληματα και τα κυπελλα με βρομιες με λαμογιες και με αλητειες?Οχι καλα σας καναμε.Καποια στιγμη επρεπε να γινει!Αν θελετε να μιλατε για ποδοσφαιρο και αθλητικο πολιτισμο αλλαξτε ομαδα γιατι τα παιδια του Χοντρου δεν το εχουν κατακτησει ακομα αυτο το δικαιωμα...Οσο για κατι παπαριες που διαβαζω στο web το

στις 18/04/2014 21:43
στο web του τυπου"εδω που ειμαι δε θα φτασεις ποτε"και "εμεις εχουμε 44 πρωταθληματα και σεις ουτε σε 100 χρονια..."κλπ κλπ σκεφτειτε με τι τροπο τα πηρατε!Ουτε η ρεαλ ουτε η μπαρτσελονα ουτε καμια απο τις καλυτερες παγκοσμιως ομαδες δεν εχει κατακτησει τοσους τιτλους μεσα σε λιγες δεκαετιες...φαντασου λοιπον οτι η υποθεση βρομαει και μονο απ αυτο...και κατι τελευταιο.Ποσο ποναει?Οταν ο ΠΑΟΚ γαμαει!!!!ΜΑ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ. Για τους γαυρους και τις μπανανες μαθετε κυριε Χοντρομπαλα στις μπαλαρινες σας επιτελους να ξεχωριζουν την καζουρα απο το ποτε απειλειται η σωματικη τους ακεραιοτητα....!Μα ΤΟΣΟ πουλεν πια!ΤΟΣΟ βουτηρομπεμπεδες?!?!?(Διαβασα μια δηλωση του κυρ σαββα που κλαιγοτανε οτι εκτος απο τα ψαρια ο παγκος ειχε λεει και βοθρονερα και βρομουσε...τα συμπερασματα δικα σας...)

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.