Έριξαν ψάρια στον πάγκο του Ολυμπιακού (video)

Έριξαν ψάρια στον πάγκο του Ολυμπιακού (video)



Ψάρια στον πάγκο του Ολυμπιακού έριξαν οπαδοί του ΠΑΟΚ, με αποτέλεσμα ο δεύτερος ημιτελικός των δύο ομάδων στην Τούμπα για το Κύπελλο Ελλάδας να ξεκινήσει με μία ώρα και 16 λεπτά καθυστέρηση!

Παρότι η μονομαχία του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό στην Τούμπα για το Κύπελλο είχε προγραμματιστεί στις 20:00, το παιχνίδι ξεκίνησε στις 21:16 μιας και οπαδοί των γηπεδούχων πέταξαν ψάρια (!) στον πάγκο των «ερυθρόλευκων», τη στιγμή που οι δύο ομάδες έκαναν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο!

Το συγκεκριμένο γεγονός, σε συνδυασμό με την αποπνικτική ατμόσφαιρα που είχε δημιουργηθεί από τα χιλιάδες καπνογόνα, προκάλεσε τον εκνευρισμό των ανθρώπων του Ολυμπιακού, με τον διαιτητή Μάνταλο να στέλνει στα αποδυτήρια τις δύο ομάδες.

Έριξαν ψάρια στον πάγκο του Ολυμπιακού (video)Μάλιστα σε δηλώσεις του στο «Otesports» ο Σάββας Θεοδωρίδης έκανε λόγο για ντροπή και εξευτελισμό του ποδοσφαίρου, αναφέροντας πως ένα καπνογόνο έκαψε τον πάγκο του Ολυμπιακού:

«Είναι αίσχος. Είναι ντροπή. Απευθύνομαι στους φιλάθλους όλων των ομάδων. Είναι τρομοκρατία αυτό που συμβαίνει εδώ. Μας κάψανε τον πάγκο. Αυτό που ζούμε σήμερα είναι εξευτελισμός του ποδοσφαίρου», δήλωσε.

Κατόπιν διαβουλεύσεων ανάμεσα σε Μάνταλο, Σαββίδη, Βρύζα, Βρέντζο, Θεοδωρίδη και Δουρέκα, πάρθηκε η απόφαση το παιχνίδι να ξεκινήσει στις 21:16…

Αξίζει να σημειωθεί πως κατά την είσοδο των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο, εκατοντάδες φωτοβολίδες και καπνογόνα εκτοξεύθηκαν από τους φίλους του ΠΑΟΚ.

Η ατμόσφαιρα στην Τούμπα




Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

45 σχόλια:

στις 16/04/2014 21:36
xaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

στις 16/04/2014 21:38
βουλγαροι παοκτσιδες

στις 16/04/2014 21:40
Oti axizedis se auti ti zwh auto perneis.......!!!

kai stin prokimeni fasi??

psaria... ai ti psaria? GAVRO! XAXXA tragiki eirwnia!!

στις 16/04/2014 21:42
ante gamisou kovas asxete!

στις 16/04/2014 22:20
Μεγάλη εβδομάδα,νηστεία έχουμε..Που είναι το πρόβλημα ;;;;;

στις 16/04/2014 22:26
axxaxaaxxaxaa oreo pragmatika xaxaxaxaxaxaxaxa

στις 16/04/2014 22:35
Ντροπή για όλο το ελληνικό ποδόσφαιρο..και σαφώς δεν παίρνω το μέρος του ολυμπιακού..αυτά πρέπει κάποτε να σταματήσουν σε όλα τα ελληνικά γήπεδα.είναι πολύ κρίμα να απαξιώνεται έτσι το ελληνικό ποδόσφαιρο.

στις 16/04/2014 22:46
Όταν εσεις σφάζεται με το νυστέρι χειρουργικά τις ομάδες δεν σας πειράζει!!! Τα ψαράκια σας πειράζουν!!.

Και τα δύο κατακριτέα , το μεν ένα Πουστρηλίκι(ΟΣΦΠ) το άλλο νταηλίκι(ΠΑΟΚ).

Ρουφάτε τώρα ομελέτα και ουστ να ξεβρωμ΄ίσει ο΄τόπος.

στις 16/04/2014 22:49
Όλοι οι Φίλαθλοι είναι αγανακτισμένοι με τις πρακτικές σας κωλόγαυροι τόσο χρόνια. Ακόμα και ήρεμοι και υγιείς άνθρωποι τους έχετε εκνευρίσει απίστευτα.

Υπάρχει και τμήμα δικών σας υγιών γαύρων που έχει σιχαθεί την ίδια του την ομάδα.

Αυτοκαταστρέφεσται!Απολάυστε τώρα το κάψιμο της Νερώνειας Αυτοκρατορίας του Κώλου που χτίσατε.Και μόκο και τουμπεκί....

στις 16/04/2014 23:11
Το θαύμα της Μ. Εβδομάδας!!!Έπεσαν ψάρια εξ' ουρανού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 16/04/2014 23:34
psaaki?

στις 16/04/2014 23:46
voulgaroi gamw to mouni tis manas sas

στις 16/04/2014 23:51
esti poutsa pali sto gay kologauro

στις 16/04/2014 23:51
ρε μαλακες ας τα τηγανιζατε πρωτα

στις 16/04/2014 23:55
etc einai gavrakia opos fereste na sas feronte mi klete apogonakia tou 6ou stolou..

στις 16/04/2014 23:55
ΡΕ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ... ΕΛΕΟΟΟΟΣΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΟΣ......... ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΜΙΛΑΤΕ ΡΕ ΑΠΟΒΛΗΤΑ ΤΩΝ ΖΩΩΝ? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ?? ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΣΤΟ ΣΙΣΕ? ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΣΤΟ ΣΙΣΕ??? ΠΟΣΟ ΓΕΛΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟΥΣ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ?? ΣΑΣ ΕΦΤΑΙΞΕ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΟΚ.. ΑΓΝΩΩΝΤΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ...! ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΖΩΑ.. ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΛΑΤΕ.. ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ? ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΠΟΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΙΟΙΑ???

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ Η ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΑΤΟ... ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΦΤΥΑΡΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ... !

ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!

στις 16/04/2014 23:59
FATE MATIA PSARIA..MILAEI KAI O GAUROS GIA H8OS?E OXI RE FILE.EISTE TRAGIKOI APLA.O ALLOS O 8EWDORIDHS POU PHRE K TO MIKROFWNO H PRIMANTONA MH XESW.H MPOXA TOU ELLHNIKOU PODOSFAIROY KSEKINAEI APO TA APOVLHTA STON PEIRAIA SAS MALAKES!!!

στις 17/04/2014 00:10
poutsa etsi gamw tis mane sas!!!

στις 17/04/2014 00:28
ποσο εκανε ο γαυρος το κιλο;

στις 17/04/2014 00:30
εαν περισεψε γαυρος φερτε κανα κιλο

στις 17/04/2014 00:32
Ainte PAOKaraaa...

στις 17/04/2014 01:11
poutanas gie armene ayta exeis na peis kai esu kai oloi oi gkei pou pisteoun ta idia me sena paliogeloie

στις 17/04/2014 02:39
γαύρους τους ρίξανε χαχαχαχα μπράβο ρε

στις 17/04/2014 03:23
gavrous fagane kai petaxan tous bagiatikous

στις 17/04/2014 03:40
ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ. ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΣΟΥΖΕΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ Κ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΠΤ.

στις 17/04/2014 05:33
ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΑΡΑ ΚΑΙ ΜΑΡΑ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΑΛΑΡΑ ! ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ! ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ! ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΥΣ !

στις 17/04/2014 07:47
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΟΜΩΣ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΛΟΙ ΟΜΩΣ ΧΑΧΑΧΑ!! ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ???... ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ 1 ΜΑ ΟΥΤΕ 1 ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΣΟ ΠΑΙΧΤΗΚΕ??

ΟΤΑΝ ΛΕΓΕΣΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΑΣ) ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ 3 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΠΕΛΟ...! ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΟ???

ΑΓΩΝΙΣΤΗΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ.. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ ΕΤΡΕΧΑΝ.. ΜΠΟΝΚ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΝΤΙΓΚΑ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΟΛΟΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 0-3 ΤΟΥ ΠΑΟ.....!!! ΤΑ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΑΙΑ.... ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ!!!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙΝΙ ΤΟ ΦΡΙΚΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΙΣ...... ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΣ ΠΟΤΙΡΙΑ ΣΕ ΚΟΟΥΤΣ.. ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΟΥ (ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟ ΚΑΙ ΣΙΣΕ) ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΑΠΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ... ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΣΙΣΕ ΣΕ ΓΑΜΑΩ..! ΕΡΧΩΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ? ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ?? ΦΑΓΑΝΕ ΞΥΛΟ?

στις 17/04/2014 07:47
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ??? ΣΦΑΞΑΤΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΠΤ.. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΑΚΟΜΑ..!

ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ ΣΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΙΘΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΑ ΠΛΑΥ ΟΦ.. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΤΟΤΕ...!

στις 17/04/2014 07:52
toulaxiston ego piga tameio...:-)

στις 17/04/2014 10:06
olimpiakoi kai vlepete;;;sas lew olimpiakous oxi gayrous.otan i idia efimerida pou pwleitai sta periptera apokaleitai gayros kai san provata pate kai tin agorazete pws thelete oi alloi na min sas paroun sto jilo gazi;;;gauroi lete oti eiste gayrous sas evalan.anti na parete na tiganisete meta to vradaki kai kana jaraki me tsipouraki kanate san kopeles.thimaste rizoupoli;ti legate;;aaaa as epaizan san antres oi panathinaikoi na pernagan.ti paei na pei kolasi.mono pou xtes eseis eisastan pio light.pou einai oi paiktes tsampoukades pou xe o trhilos;;o kwstakis o manwlas me tin fratza kai o masados me tin moustakla;;;paradexteite kai mia fora tis malakies sas kai opws strwsate tosa xronia etsi tha koimitheite.

στις 17/04/2014 11:16
kala sas kaname kologavri ksexnate ta dikasas .na klistite sta spitia sas ston teliko giati 8a sas baloyme fotia

στις 17/04/2014 12:00
XAXXAXAXAXAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAAXAX

στις 17/04/2014 13:29
ποσο ηταν το κιλο ρε παιδια ο γαυρος εκει στη θεσσαλονικη ?

στις 17/04/2014 13:42
Ειμαι ΠΑΟΚτσής. Χαίρομαι που πάμε τελικό και ντρέπομαι για το Ελληνικό ποδόσφαιρο.ΑΛΛΑ: Μαλάκα Θεοδωρίδη τολμάς και μιλάς ΕΣΥ για τρομοκρατία? Τολμάς και μιλάς ΕΣΥ για το ποδόσφαιρο?Τολμάς και μιλάς ΕΣΥ που η ομάδα σου έχει εξαλείψει την έννοια του "αγώνα";Που δεν λήγει αγώνας αν το καφενείο σου δενν βάλει γκόλ?Που δεν λήγει αγώνας αν δεν φάει ο αντίπαλος κόκκινη ή δεν πάρει πέναλτυ ο επιθετικός σου? Μιλάς για τρομοκρατία, την στιγμή που όταν παιζόταν το πρωτάθλημα στον αγώνα με τον Παναθηναικό στη Ριζούπολη ( τότε που έφτιαχνες το "Καραισκάκης" με κρατικά κονδύλια) και κέρδισες με 3-0 τα ζόμπι σου κόντεψαν να σπάσουν την φυσούνα όταν έβγαιναν οι αντίπαλοι και μέσα στα αποδυτήρια είχες τους μουτζαχεντίν? Όχι ρε γελοίε, αυτό που έζησες χτές στην Τούμπα δενν ήταν τρομοκρατία! Ήταν payback! Έχω να πατήσω σε γήπεδο 15 χρόνια γιατί σιχάθηκα όλα αυτά σαν τα χτεσινά,αλλά εύχομαι ρε κερατά, να τα βιώνεις σε κάθε γήπεδο που θα πηγαίνεις από δώ και πέρα.Αλήτη.

στις 17/04/2014 13:54
Και κάτι που ξέχασα,μια που άρχισες να μιλάς ΕΣΥ για διαιτησία Θεοδωρίδη: Ο Μπόνγκ, πέταξε την μπανάνα πίσω στην εξέδρα. Αυτό, είναι απευθείας κόκκινη αν δεν σου το είπανε.Να σου θυμήσω τι έγινε με τον Κονσεισάο στο Βικελίδης όταν πέταξε πίσω αντικείμενο?

στις 17/04/2014 14:03
ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΙ ΕΛΑΤΕ ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΜΕΝΟΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΝ ΕΡΘΕΤΕ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ

στις 17/04/2014 15:13
ante gamithite kologauroi xthes to xarikame sto gipedo poustrakia

στις 17/04/2014 16:03
ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Η ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ;)

στις 17/04/2014 16:19
ΒΟΥ ΒΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ. Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ

στις 17/04/2014 17:01
ΨΩΦΩ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΣΑΣ ΓΑΒΡΟΙ ΚΑΙ ΜΠΑΟΚΙΑ

στις 17/04/2014 18:33
smoking bet poso dikio exeis.egw xereis ti goustarw filaraki;;kathe xrono ena prwtathlima me 4-5 omades na to paizoun sta isia kai na enalasete o prwtatlitis.mono tote tha dei xairi i liga mas.vlepei ton olimpiako pernei teleiwnei i sezon kai den leei pame tou xronou na ftiaxoume mia omadara alla leei pame gia to 42.ekei.mono i koupa sto mialo pou xei kaei.eytyxws pleon polloi olimpiakoi tin exoun dei tin douleia kai den patane gipedo.3 thesi se eisitiria fetos o osfp pisw apo paok kai panathinaiko.ante kai se 2-3 xronakia 3.000 tha xei to karaiskaki

στις 17/04/2014 20:32
Φουτμπολφαν!!!

Λοιπον θα κανουμε εναν αγωνα μνημης και νομιζω την απαντηση σου για την λεξη Ντροπη θα την βρεις παμε???

ΛΟΙΠΟΝ.. Η ΠΕΡΣΙΝΗ ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΟΜΑΔΑ ΤΙΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΟ ΣΥΚΩΣΕ ΜΕ ΤΟ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ... ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ Ο ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ.. ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΧΑΘΗΚΑΝ ΑΥΔΙΑΣΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ... ΠΟΥ ΤΟ ΣΩΚΩΣΑΝ ΣΕ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ Ο ΟΣΦΠ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ (ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ)!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ????!!!

ΕΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕ... ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΟΣ ΓΚΑΟΥ...!!

στις 17/04/2014 20:34
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΤΡΟΠΗ??

ΝΑ ΣΕ ΣΥΧΑΙΝΩΝΤΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙΙ ΣΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ??

Η ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΝ ΟΠΑΔΩΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΤΙ ΚΛΑΣΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ!!

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΤΡΟΠΗ??

ΑΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ...

στις 17/04/2014 21:36
σωστος συμφωνω σε πολλα μαζι σου....! οντος 3 επρεπε να φαει ο παοκ εκει μεσα.. αλλα ξεχνας τις κοκκινες ε? γιατι? δε συμφερει? εγω ποτε δεν ειπα οτι ειμαι παοκ.. απλα ειμαι αντιολυμπιακος.. λογο οτι αυτος ειναι που ελεγεχει ολο το συστημα ποιος και ποσο θα τιμωριθει ποιος και που και πως θα σφυριξει.. αλλιως ο ολυμπιακος για ελληνικα δεδομενα παικταραδες εχει.. αλλα απο διοικηση μονο λεφτα ανρθωπια τπτ!!!

στις 18/04/2014 13:30
Ένα τελευταίο και θα κλείσω:ΟΤΑΝ Ο ΥΓΕΙΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΟΓΓΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 4 την 7 την 13 την 3 κλπ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΟΥΣ, ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΓΩΝΤΙΣΚΟΙ .

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΕΜΟΣ.Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΩΛΟΚΑΝΑΛΑ.ΦΤΑΝΕΙ ΡΕ,

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.