Σούπερ Λιγκ: Το πρόγραμμα των πλει-οφ

Σούπερ Λιγκ: Το πρόγραμμα των πλει-οφ



Τον Αστέρα Τρίπολης θα υποδεχθεί στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ την 1η αγωνιστική των πλει-οφ, ενώ αντίστοιχα ο Παναθηναϊκός θα αντιμετωπίσει τον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Σέντρα στις 30 Απριλίου, φινάλε στις 17 Μαϊου με ντέρμπι ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός!

Ατρόμητος-Παναθηναϊκός και ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης είναι οι δύο αναμετρήσεις της πρώτης αγωνιστικής των πλει-οφ της Σούπερ Λιγκ που θα ξεκινήσουν στις 30 Απριλίου και θα διαρκέσουν μέχρι τις 17 Μαΐου.

Μάλιστα ιδιαίτερο ενδιαφέρον ενδέχεται να έχει η τελευταία αγωνιστική καθώς ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Παναθηναϊκό στην Τούμπα

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η αγωνιστική (30/04)

17:00 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης
19:15 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

2η αγωνιστική (4/05)

18:15 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος
20:30 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (7/05)

18:15 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
20:30 Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός

4η αγωνιστική (10/05)

18:15 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ
20:30 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης

5η αγωνιστική (14/5)

17:00 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
19:30 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος

6η αγωνιστική (17/5)

20:00 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
20:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Η βαθμολογία:

ΠΑΟΚ 2
Ατρόμητος 2
Παναθηναϊκός 2
Αστέρας Τρίπολης 0



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 14/04/2014 15:40
ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΣΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ

στις 14/04/2014 16:07
kala gaurakia kante oneira o paok prwtos tha vgei!twra elate tetarth na fate thn poutsa kai afhste ta ayta

στις 14/04/2014 16:32
Μακαρι να βγει ο ατρομητος 2ος για να παιζετε εσεις προκριματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 14/04/2014 16:42
Ετσι οπως διχνει την καταταξη πανω θα βγει.Εκτος αμα θα παει δευτερος ο παο.ΠΑΟΚΑΡΑ

στις 14/04/2014 16:44
Παοκ 14

Παο 10

Ατρομητος 10

Αστερας 6

στις 14/04/2014 16:47
ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ;;;

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΙΞΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΤΕΤΑΡΤΟΙ!!!Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΛΕΙ ΟΦ,ΑΡΑ ΑΥΤΟΙ!!!ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ,ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ!!

στις 14/04/2014 19:53
ο αλλος ο γαυρος λεει τη μας νοιαζει μακαρι να τους γαμηση ο ατρομητος ολους.κατα τα αλλα τη τους νοιαζει μαγκες την ξεχασανε την πουτσα απο το βαζελο στο καραισκακι που κλεγανε και αδιασε το γηπεδο απο το 80.οσο για τα πλει-οφ καλα ειναι ο παο τα χρειαζεται αυτα τα ματσακια γιατι η ομαδα ειναι καινουργια νεαρης ηλικιας και διψανε να δηξουν οτι αξιζουν παρα πολλα και εκτος που το εχουνε καταφερη καθε παιχνιδι σφιγγη περισοτερο ο βαζελος η προβλεψη μου ειναι οτι θα βγει πρωτος οπως σε ολοκληρο τον δευτερο γυρο

στις 14/04/2014 20:21
skaste re vazelia ginate expert sti bala....nikiste kamia ksanthi prwta kai meta miliste

στις 14/04/2014 20:22
Για την κακή εικόνα του Ολυμπιακού στα τελευταία παιχνίδια:

"Φαντάζομαι μέσα στην Τούμπα τι θα κάνουν. Μόλις αρχίσει κάντε και οι 11 τάκλιν να δούμε αν θα ξανακουμπήσουν μπάλα μετά. Η Τούμπα θα κοχλάζει. Δεν υπάρχει να δούμε τι θα γίνει. Έχει ήδη τελειώσει το ματς απλά δεν το ξέρουν. Προκρίθηκε ο ΠΑΟΚ, ας το βάλουν καλά στο μυαλό τους όλοι. Έχει τελειώσει".

στις 14/04/2014 21:36
Μπραβο ρε Querty που ανεφερες τα λογια του Λεοντιαδη!!Μονο ο ΠΑΟΚ θα μπει στο γηπεδο την Τεταρτη.

στις 14/04/2014 21:46
paokara skistous

στις 14/04/2014 22:03
Μην πατε τζαμπα στα καφενεια να δειτε την μπαλα εχει ηδη τελειωσει το ματς απλα δεν το ξερουν. Προκριθηκε ο ΠΑΟΚ, ας το βαλουν καλα στο μυαλο τους ολοι. Εχει τελειωσει''.

στις 14/04/2014 22:11
forza paokara

στις 15/04/2014 01:11
a re paokakia ti milate eseis gia ton olumpiako re...panw apo 10+ anatropes fetos eixate..tou pousti ta lefta vgalate fetos k milate...alla etoimastite tn tetarti gia enan kalo .......!!!

στις 15/04/2014 15:24
BankerOP ftanei pou gamame esena mesa sto karaiskaki agori mou!k exei k sunexeia..telos kupellou ellados,an peraseis ton PAOK.fapa sto basket sta play-off!!edw tha maste na ta thumithoume pali..ante kalo pasxa..

στις 15/04/2014 15:24
telikos*

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.