Γιόρτασε το 41ο πριν τον «τελικό» ο Ολυμπιακός (pics)

Γιόρτασε το 41ο πριν τον «τελικό» ο Ολυμπιακός (pics)

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Την κατάκτηση του 41ου πρωταθλήματος πανηγύρισε ο Ολυμπιακός, λίγες ημέρες πριν τον παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα για τους «4» του Κυπέλλου. Αποθεώθηκε η ομάδα, τιμήθηκε ο Λοσάντα, ζήτησε την πρόκριση στον τελικό ο κόσμος!

Με την ψυχή τους γιόρτασαν οι παίκτες του Ολυμπιακού την κατάκτηση του εφετινού πρωταθλήματος στην φιέστα που ακολούθησε αμέσως μετά τη νίκη (1-0) των «ερυθρόλευκων» επί του Απόλλωνα, ο οποίος υποβιβάστηκε στην Football League.

Γιόρτασε το 41ο πριν τον «τελικό» ο Ολυμπιακός (pics)Όπως και πέρσι, στον αγωνιστικό χώρο έκαναν την εμφάνιση τους όλα τα πρωταθλήματα της ομάδας, ενώ βραβεύθηκε ο παλαίμαχος άσος του Ολυμπιακού, Χούλιο Λοσάντα, που γνώρισε την αποθέωση, με τον κόσμο να φωνάζει: «Στην μπάντα στην μπάντα περνάει ο Λοσάντα».

Στα μάτριξ του γηπέδου, έπαιξε βίντεο για τον Σταύρο Νταϊφά ο οποίος έφυγε πρόσφατα από τη ζωή, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως το ποσό που συγκεντρώθηκε από τη φιέστα για τη UNICEF έφτασε τις 170.000 ευρώ!

Λίγα λεπτά μετά τις 22:00 ο Βαγγέλης Μαρινάκης πήρε το Κύπελλο του πρωταθλητή και το σήκωσε μαζί με τους αρχηγούς του Ολυμπιακού, ενώ ακολούθησε η φωτογράφηση και ο γύρος του θριάμβου, με τον κόσμο να ζητάει πρόκριση επί του ΠΑΟΚ στο Κύπελλο!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.203.352.651.751.701.331.21.48
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.701.953.301.502.00
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 13/04/2014 22:50
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ

7

στις 13/04/2014 22:50
ΘΡΥΛΕ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ

ΔΑΦΝΟΣΤΕΦΑΝΩΜΕΝΕ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΡΑΝΕ

ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ

ΤΟΝ ΠΥΡΙΝΟ ΣΟΥ ΚΟΣΜΟ

ΠΟΥ ΔΕ ΛΙΓΑ ΠΟΤΕ

ΟΛΥΜΠΙ ΟΛΥΜΠΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΕ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΟΥ

ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΟΥ!

στις 13/04/2014 23:15
BRAVO OLYMPIAKARA PANTA TETOIA

στις 13/04/2014 23:18
9rylos gera etsi re magkes bravo!!!!

στις 13/04/2014 23:29
ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 42

στις 13/04/2014 23:32
ΘΡΥΛΟΣ!!!!!

στις 13/04/2014 23:40
και τωρα πλυντε καλα τις τρυπες σας γιατι ερχεται η Τεταρτη....

στις 14/04/2014 00:21
Αντε του χρόνου το 42 πρωτάθλημα ολυμπιακός ολυμπιακός ολυμπιακός δεν υπάρχει μεγαλύτερη ομάδα από εσένα

στις 14/04/2014 04:26
εεεεε ρεεεεεεε πουτσα που θα φατε σκατο βουλγαροιιιιιιιιιιι ουυυυυυστ ρεεεε

στις 14/04/2014 04:29
την πουτσα την φαγατε απο τον λεβαδειακο πουστακιααα ελαααα ερχεταιιι το παστελιιιιιι βουλγαροιιιι

στις 14/04/2014 08:40
ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑΡΑ ΠΟΥ ΣΠΑΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΛΑ ΤΑ ΡΕΚΟΡ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.ΠΑΟΚΙΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΟΦΛΟΡΑ ΕΔΡΑ ΣΑΣ ΤΟΥΜΠΑ.ΒΑΖΕΛΟΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΟΦΗ ΕΤΣΙ?ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ?

στις 14/04/2014 11:19
olympiakos 4ever

στις 14/04/2014 11:19
ΡΙΒΕΡ7... ΞΕΡΟΥΜΕ ΞΕΡΟΥΜΕ.. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΗ ΤΣΟΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ... ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΤΕ ΕΤΣΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ....! ΠΡΙΝ ΑΡΙΧΙΣΕΙ Ο ΧΟΡΟΣ ΧΟΡΕΥΕΤΕ.. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ.. ΠΡΟΒΑΤΑ Ε ΠΡΟΒΑΤΑ.. ΑΥΤΑ ΛΕΓΑΤΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ.. 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΑΣ ΦΑΓΑΤΕ ΚΑΙ ΞΥΝΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ?? ΠΡΟΒΑΤΟ.. ΛΕΕΙ ΣΠΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΡΕΚΟΡ... ΟΤΑΝ ΚΡΕΜΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟ ΣΠΑΘΑ ΓΙΑΧΟ ΣΑΡΗ... ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙΣ??? ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΡΧΙΔΙΑ.. Η ΤΡΥΠΑ ΞΕΧΥΛΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥΤΣ.......!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟΝ ΟΦΗ.. ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ.. ΤΑ 3.. ΤΟΥ ΕΠΙΑΝΕΣ!

στις 14/04/2014 11:24
Τωρα για το το κειμενο στο αγονες...!!

Σιγουρα υπηρχαν στιγμες που επαιξε μπαλα εβαλε ωραια γκολ ετρεξαν οι παικτες....σε πολλα ματς επαιξε στα ισα τα παιχνιδια και κερδισε γιατι απλα ηταν καλυτερος! και δεν φταει η παραγκα εαν ο παοκ δεν μπορει να παρει διπλο μεσα στον πας στο πλατανια η να κερδισει το ατρομητο φταει ο παοκ και οχι ο ολυμπιακος!!

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.. ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΕ ΦΤΑΣΕΙ.. ΟΤΑΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΚΑΡΤΕΣ.. ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΛΙΝΟΥΝ ΤΟ ΜΑΤΙ ΟΙ ΡΕΦΕΡΟΙ... (ΒΛΕΠΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ ΚΥΠΠΕΛΟ) ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.....!

Δεν νομιζω να εισια και πολυ υπερηφανος για το 41...! οταν πας και κερδιζει λιβαδεια πλατανιες και πανιωνιους! Ολοι ξερουμε οτι η τελευταια ομαδα της πρεμιερ λιγκ να ερθει πρωταθλημα θα παρει...! πηρες ενα πρωταθλημα με το ποιο χαμημο ανταγωνιστικοτητας αντιπαλοτητας.. στο πλανητη..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ!!

στις 14/04/2014 14:24
Η συνήθεια που έγινε λατρεία!!!legend 7 forever...

στις 14/04/2014 16:01
βαλτε το στο κωλο σας

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.