Κύπελλο Ελλάδας: Ανοιχτοί λογαριασμοί για Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ (video)

Κύπελλο Ελλάδας: Ανοιχτοί λογαριασμοί για Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ (video)

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Ο Ολυμπιακός με δύο γρήγορα γκολ των Τσόρι(8΄) και Φουστέρ (11’) επικράτησε με 2-1 του ΠΑΟΚ στο «Γ. Καραισκάκης» και πήρε μικρό προβάδισμα προβάδισμα για τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς ο «δικέφαλος του Βορρά» μείωσε στο 31’ με τον Αθανασιάδη, πετυχαίνοντας εκτός έδρας γκολ. Αποβλήθηκε στο 34’ για σπρώξιμο ο Στοχ, όχι όμως και ο Φουστέρ που έσπρωξε στην ίδια φάση τον Αθανασιάδη. Την Μ. Τετάρτη ο επαναληπτικός στην Τούμπα (16/4).

Το εκρηκτικό ξεκίνημα του Ολυμπιακού που του επέτρεψε να πάρει προβάδισμα δύο γκολ με τους Τσόρι (8’) και Φουστέρ (11’) δεν ήταν αρκετό για να δώσει στους «ερυθρόλευκους» ισχυρό προβάδισμα πρόκρισης ενόψει του επαναληπτικού της Τούμπας, καθώς ο ΠΑΟΚ στην πρώτη (και μοναδική) του φάση στο παιχνίδι μείωσε με τον Αθανασιάδη (31’), με τον Έλληνα φορ να διαμορφώνει το τελικό 2-1.

Αμέσως μετά το γκολ, τα αίματα «άναψαν» όταν ο Κλάους πήρε μαζί του τη μπάλα μέχρι τη σέντρα με αποτέλεσμα να προκαλέσει νεύρα στους παίκτες του Ολυμπιακού οι οποίοι έσπρωξαν τον παίκτη του ΠΑΟΚ, με τον Φουστέρ να τον ρίχνει στο έδαφος, και τον Στοχ στη συνέχεια να «κατεδαφίζει» τον Βαλντές.

Ωστόσο ο διαιτητής έδειξε κόκκινη κάρτα μόνο στον Σλοβάκο μεσοεπιθετικός, απόφαση που άφησε τον «δικέφαλο του Βορρά» με αριθμητικό μειονέκτημα.

Ο Ολυμπιακός στην επανάληψη είχε τον απόλυτο έλεγχο, απείλησε στο 48’ με τον Φουστέρ, ενώ στο 58’ ο Μαρκάνο σημάδεψε από την μικρή περιοχή το δοκάρι, χάνοντας μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

Οι «ερυθρόλευκοι» συνέχισαν την πίεση, ωστόσο δεν κατάφεραν να νικήσουν τον Γλύκο ο οποίος «έβγαλε» και την κεφαλιά του Βαλδές στο 69’, στην τελευταία μεγάλη φάση του αγώνα,με αποτέλεσμα το τελικό 2-1 να μείνει μέχρι το φινάλε και η πρόκριση για τον τελικό του Κυπέλλου να κρίνεται πλέον στην Τούμπα την Μ. Τετάρτη (16/4).

Οι συνθέσεις:


Ολυμπιακός (Μίτσελ): Μέγκιερι, Μανιάτης (67' Πέρες), Εντινγκά (46' Σάμαρης), Βαλντές, Φουστέρ (80' Σαβιόλα), Χολέμπας, Μανωλάς, Μαρκάνο, Κάμπελ, Σαλίνο, Ντομίνγκες.

ΠΑΟΚ (Γεωργιάδης): Γλύκος, Σκόνδρας, Τζαβέλλας, Βούκιτς (44' Λούκας), Στοχ, Βίτορ, Μιγκέλ, Λίνο (68' Σαλπιγγίδης), Κάτσε, Ινσαουράλδε, Αθανασιάδης, Νάτχο (75' Κατσουράνης).

Φάσεις και γκολ:


Το 1ο γκολ του Ολυμπιακού:



Το 2ο γκολ του Ολυμπιακού:



Το γκολ του ΠΑΟΚ:



Η ένταση μετά το 2-1:





Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.603.604.351.901.551.111.171.97
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.102.104.501.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

77 σχόλια:

στις 02/04/2014 21:08
ΑΘΗΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ

ΑΘΗΝΑ ΓΑΜΙΟΛΑ Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ.

ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΛΑΓΟΙ.

Ο ΤΕΛΙΚΟ ΕΡΧΕΤΕ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ. ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ. 1926 .

στις 02/04/2014 21:14
ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΑΜΕ 90 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 2-1 ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4-1 ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΑΜΕ...Ο ΜΑΡΚΑΝΟ ΔΟΚΑΡΙ Ο ΠΕΡΕΖ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΓΛΥΚΟΣ Ο ΤΣΟΡΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΞΑΝΑ Ο ΓΛΥΚΟΣ...Α ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΩΛΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ..ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ 30 ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΜΕΙΣ 0 ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΗΡΘΕ!! ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑ!!

στις 02/04/2014 21:14
ΟΟΟΟΟ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥΥΥ .........

στις 02/04/2014 21:17
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ XASTOYKHS

στις 02/04/2014 21:17
ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΟΜΙΖΩ. Η ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 4. ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΑ 4 ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΑΥΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 02/04/2014 21:18
Ετσι ρε παοκαρα,παλικαρισια και αντρικια, ολοι οι ολυμπιλαγοι φυγανε με σκησμενα καλτσον. Ασ ερθουν τωρα στην ΤΟΥΜΠΑ θα περασουν καλα και οι 14!

στις 02/04/2014 21:18
paxare malon dn pas kala re me 10 paiktes epeza kai gkol dn borouses na baleis imoun piso !!!!!!! axristi omada eiste !!!!!

στις 02/04/2014 21:19
ok

στις 02/04/2014 21:24
Σημερα παλεψαν οι παικτες μας στην ΤΟΥΜΠΑ αναλαμβανουμε εμεις!

στις 02/04/2014 21:24
malaka xastoukis ejigise mou ti douleia exei h a8hna me toys gauroys ? ti sou ekane h a8hna ?

palio skopiane anti na brizeis toys gauroys brizeis thn athina alla sta skopia 8a katalhjeis kai meta 8a kles ampale (mono gia ton xastoukh)

στις 02/04/2014 21:31
θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στον ''διορισμενο'' κυριο διαιτητη που εκλεισε τα ματια στην αποβολη του βαλντεζ και φουστερ..πρωτου καποιος προσπαθησει να κανει αναφορα στο σχολιο μου να αναφερω οτι αξιζε να κερδισει η ομαδα του δημοσιου αλλα για αλλη μια φορα ειδαμε την διαφθορα του ελληνικου ποδοσφαιρου...παρτε το κυπελλο απο τωρα να τελειωνουμε

στις 02/04/2014 21:35
sotos94 εισαι ωραιος φιλε συμφωνω μαζι σου!

Καταρχην αν ηταν κοκκινη του στοχ τοτε θα επρεπε να δεχτουν κοκκινες και ο και το κινεζακι ο βαλντεζ!

Αλλα μουνοπανα ελατε μεσα στην τουμπα θα καλοπερασετε γαμοσπιτοι

στις 02/04/2014 21:36
και ο φουστερ*

στις 02/04/2014 21:38
egw thelw na fane 3ylo ekei mesa sthn toumpa giati ekei wtheite tis omades malakismena pou exete tous sylogous

στις 02/04/2014 21:50
MPAOK THYMHSOU EDW EINAI PEIRAIAS EMEIS THA SE GAMAME KAI ESY THA PROSKHNAS!!!

στις 02/04/2014 21:51
poutanas gioi me 15 paixtes paizante alla tha erthete touba sas perimenoume pws kai pws tha ta poume ekei

στις 02/04/2014 21:55
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΠΟΥΣΤΟΓΑΥΡΟΙ ΦΛΩΡΟΙ.. ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΕ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

στις 02/04/2014 22:08
δεν κωλοφαρσια αχρηστε παχαρε τα ζωα οι αμπαλοι οι παικτες σας δεν μπορουσαν να στειλουν την μπαλα στα διχτυα ουτε καν σε κενο τερμα . ζωο δεν ξερεις και τι βλέπεις . πιθηκε

στις 02/04/2014 22:14
H ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΤΟΥΜΠΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΙΣ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ...ΦΟΡΕΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΤΕ ΧΩΡΙΣΤΡΑ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ !!!

στις 02/04/2014 22:20
GIA AKOMA MIA FORA EIDAME TO POSO MIKRI OMADA EINAI O GAYROS MIN PATE KAN STIN TOUMPA

στις 02/04/2014 22:33
Δεν βλεπω κανενα γαυρακι να μιλαει γιατι? μπουκωθηκε η γλωσσα???!

Η καρτα στο στοχ ηταν σωστη....! Αλλα για κοιταξτε ξανα το βιντεο απο την αρχη... ο τζορι με τον φουστερ.. που τον εστειλαν τον Αθανασιαδη.. για κοιταξτε το.. Λαμογια του ελληνικου ποδοσφαιρου.... γιατι δεν το κοιτατε? δε σας συμφερει? κοιταξτε πως ξεκινα η ενταση... ποιος εριξε τον αθανασιαδη??? και ποια ηταν η απαντηση? κιτρινη καρτα???

ακομα θελετε να λεγεστε μεγαλη ομαδα??? οταν οι παντες σας προστατευουν???!

η ξεφτιλα σας δεν εχει κανενα οριο.. η αηδια που εχετε φτιαξει συχαθηκε ο κοσμος να την βλεπει....!

αδια γηπεδα οι οικογενιες σπιτι.. μονο οι χουλιγκαν πλεον κατεβαινουν κατω στα γηπεδα....! ξερωντας οτι ολο το συστημα προστατευει το ολυμπιακο... τι να παω στο γηπεδο να δω? τα οφσιγτε γκολ?? τη καρτες που πρεπει να παρει και δεν παιρνει? τα πεναλτι ο θεος να τα κανει? (οχι ολα βεβαια)!!

ο στοχ καλα επαθε.. ο ρεφερι εκλησε τα ματια σε φουστερ και τζορι!!

αν θελετε να λεγεστε ετσι μεγαλη ομαδα......... μεινετε στη

στις 02/04/2014 22:33
μεινετε στη τυφλα σας και αυτο που υποστηριζετε!

στις 02/04/2014 22:34
den iparxei kanenas anoixtos logariasmos.o olimpiakos 8a kerdisei stin 8essaloniki

στις 02/04/2014 22:35
Φέρτε ελικόπτερα, φέρτε και στρατό μόνο εμείς μουνόπανα θα πάμε Τελικό!!!!!!!!

στις 02/04/2014 22:35
μονοτερμα με 1 ευκαιρια ο παοκ που ηταν το γκολ

στις 02/04/2014 22:37
αααα παοκια μην διαμαρτυρεστε για την κοκκινη γιατι στην τουμπα ο ινσουαραλδε την γλυτωσε εαν θυμαστε την μπουνια του

στις 02/04/2014 22:37
παο παρε το κυπελο ρε

στις 02/04/2014 22:38
δεν ξερω με ποιο τροπο ο παραγοντας του ατρομητου βγαζει χρηματα...!

αλλα ο Ατρομητος ειναι ποιο μεγαλη ομαδα απο εσας!! και μπαλα παιζει και δεν παιρνει σφυρηγματα... και τον παραδεχωνται ολοι...! μια ομαδα οπως ο ατρομητος την σεβωνται ποιο πολυ απο της αυδιας τις διαφθορας του ελεγχουμενου συστηματος με μονο παρασημο οτι στο τελος θελουν να λεγωνται πρωταθλητες!!

δεν βρισκω εναν νοημον ανθρωπο να χεραιτε με αυτα που βλεπει... καποτε το λεγαμε σαν θεωρια οτι ο ολυμπιακςο προστατευετε... και λεγαται οτι λεμε δικαιολογιες... πλεον το βλεπετε με τα ματια σας.. και ειστε τοσο εγωιστες που δεν το βλεπετε αλλα χαιρεστε κιολας!!! ελπιζω να περασει ο Παοκ και να το παρει οποιος παιξει καλυτερη μπαλα στο τελικο ανεξαρτητος ονομα!

στις 02/04/2014 22:38
manoli skase bre parartima tou gaurou pou exeis ki apossei malaka

στις 02/04/2014 22:38
manoli skase bre parartima tou gaurou pou exeis ki apossei malaka

στις 02/04/2014 22:39
αααχχχχχ ρε τουρκακια σε ποναει η αληθεια

στις 02/04/2014 22:41
bre mlk pia alithia kalla ase esei kana 5xrono tha eisai kai les teties mlk mono apo auta pou les

στις 02/04/2014 22:43
τι ποια αληθεια ρε;ο ινσουαραλδε ειχε δωσει μπουνια τον εντινγκα στη τουμπα

στις 02/04/2014 22:43
ΤΟΥΡΚΟΙ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΓΑΜΙΟΛΗΔΕΣ

στις 02/04/2014 22:43
anoiparxtos o paok 4-0 8a faei sthn toumpa kai 8a to voulwsous oi tourkoi...

στις 02/04/2014 22:47
malaka mezzox sta tesera kai esena kai thn mana sou stin toumpa mesa

στις 02/04/2014 22:48
ela vlaka mezzox na doume

στις 02/04/2014 22:49
Αυτο σημαινει παλικαρε να λεγαισε ολυμπιακος! ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΠΛΑ....... ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ Ο ΚΥΡ ΘΩΔΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ...! ΕΙΠΕ Η ΠΡΟΚΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΟΥΜΠΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ.......! ΠΟΙΟΝ ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΕΚΕΙ? ΚΑΛΟΠΟΥΛΟ? ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟ? ΓΙΑΧΟ? ΠΟΙΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ???!

μια ζωη στην καφριλα εισται και εξω τρια-τρια θα τα παιρνετε!!

στις 02/04/2014 22:52
AYTA TA MIALA SAS RE POUSTOGRAYROI EINAI APISTEYTA LETE 1 TELIKI O PAOK MONOTERMA ALLA EKEI POY PAEI NA ANTIDRASEI O PAOK KAI PERNEI TIN PSIXOLOGIA AMESWS KOKKINI XWRIS AYTIN FISIKA DEN EXANE O PAOK KAI ITAN O MONOS TROPOS NA TON STAMATISEIS

στις 02/04/2014 22:54
νιαου

στις 02/04/2014 22:57
Σε ποιο πρωταθλημα? σε ποια χωρα? σε ποια υπειρο, γραφουν η κανονισμοι οτι ο παικτης απαγορευεται να επιστρεψει την μπαλα στο κεντρο μετα το γκολ...!

Ας ερθει ενας Mezzox manolis.S3 Katerole thrilos_ole και φυσικα στο Βραβειο μαλακιας paxar0s

να μας πει ενας απο αυτους τους αχρηστους που καθωνται και γραφουν αηδιες....! σε ποιο κανονισμο σε ποιο βιβλιο που στο διαολο τελοςπαντον γραφει οτι απαγορευεται ο παικτης να φερει την μπαλα στο κεντρο? στη ζωη σας ξενο πρωταθλημα εχετε δει?? ο κλαους παιρνει την μπαλα τη παει στο κεντρο για να κερδισει χρονο ο βαλντες τον κοπανει κατω... οπου να θυμισω ο βαλντες ειχε κιτρινη... και ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ... η προαναφερομενοι....

Αντι να ντρεπεστε κιολας καθεστε και το πανυγηριζετε?? η βλακεια σας σε ολο τις το μεγαλειο!!

στις 02/04/2014 23:03
armeno koita thn poutano omada sou thn 3an8h mhn pesei kai ase ton 8rulo eisai ena skoupidi mprosta ston 8rulo ena tipota asxolhse me thn mikrh sou thn omadoula

στις 02/04/2014 23:04
8a upostirizeis ton pio ka8ro podosfairisti ton a8anasiadh

στις 02/04/2014 23:08
poia xanthi re numero poia xanthi? ναι ξανθη μενω αλλα χεστηκα για την ξανθη αν πεσει αν ανεβει η αν παρει το τσου λου... τι θα κερδισω εγω αν παρει το τσ λιγκ η ξανθη? θα με δωσει δουλεια?? εσεις ειστε οι φανατικοι εως βλακειας που πανω απο ολους και ολα εχετε βαλει την ομαδα σας.. Ποτε δε πηγα να δω την ξανθη στα τελευταια 4 χρονια και ουτε προκειτε... εμενα μου αρεσει να βλεπω μπαλα... και αν αυτο εσεις που βλεπετε το λετε μπαλα αρα δεν εχετε ιδεα απο μπαλα....!!

για την ξανθη απαντας.. για αυτα που ειπα δεν βλεπω να απαντας. αλλα θα μου πεις τι να πεις?? σωστο και αυτο. οταν ο "ανθρωπος δεν εχει επειχρηματα" εχει βρισιες αρα οκ σε καταλαιβενω.. οταν θα μπορεσεις να απαντησεις σε αυτα που ειπα χωρις να σχολιαζεις αναλογα με το συμβολο γραφει στο ονομα μου... τοτε γραψε και εσυ...!

στις 02/04/2014 23:11
mezzox san filaflos an blepeis kai esy kai kathe gayros kai euxaristiesai na blepeis tin omada sou na nikaei etsi tote axizei na se lene malaka anegkefalo kia anorimo

στις 02/04/2014 23:12
ακομα γελαω για την ξανθη με απανταει επειδη εχω σαν συμβολο στο σιτε την ξανθη χαχαχα!! χεστηκα αν ειμαι μικρη μεγαλη πεσει δεν πεσει... μπαλα παιζει? οχι... γιατι να την υποστηριξω επειδη μενω εδω? δε ξερω τι εστι πανοπουλος που θα του δωσω και χρηματα να δω την ομαδα?!!!!!!!!! Στα παραπανω που ειπα δεν βλεπω να απαντας... εσυ που ξερεις μπαλα τιμωρειτε παικτης αφου σκοραρει να κατεβασει την μπαλα στο κεντρο? το εχεις δει σε σοβαρα πρωταθληματα?? ο βαλντς τον σοριαζει κατω.... ενω ειχε κιτρινι........τι εκανε ο ρεφερι αετο πετουσε... θα μου πεις οκ και στη τουμπα εγινε.. ο φουστερ??? δεν επρεπε να φυγει?????!!

αλλα gay-ros και να παραδεχτει ποτε οτι οκ σημερα μας προστατεψε τους παικτες που τετιο θαυμα.... ποιο σιγουρο ειναι να ξεχρεωσουμε σαν χωρα παρα αυτο το πραγμα!!!

στις 02/04/2014 23:18
swstos armenos

στις 02/04/2014 23:18
mipos na ballo kanena agrotiko astera gia sima

στις 02/04/2014 23:20
Εχετε δει οχι πολλες μια.. γαυροι το τονιζω οχι πολλες... ΑΛΛΑ ΜΙΑ (1) ΦΟΡΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΡΤΑ??

ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ... ΚΑΙ ΒΑΝ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ.. ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?? ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΚΑΡΤΑ???!!!

ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ.. ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΟΦΙΣΤΕ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ ΠΛΑΓΙΑ ΚΟΡΝΕΤ ΚΑΡΤΕΣ........!

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ........!

ΝΑ ΧΕΡΑΙΣΤΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ........!

στις 02/04/2014 23:25
bre ante xesou kai esy karagkiozi

στις 02/04/2014 23:26
paei ston bilbao

στις 02/04/2014 23:28
bilbao... θυμησου αυτο που εγραψες γιατι εαν στην τουμπα φυγει καμια αδεσποτη και δεν δοθει καρτα και χασετε την προκριση μην πειτε τιποτα για μποξ καρατε και πρασινα αλογα... γιατι σημερα αλλοι παιξανε ραγκμπι.................! θα μου πεις τι? μια σας και μια μας η διαφορα ειναι οτι στη τουμπα δεν τιμωρηθηκε ουτε ο σαλινο ουτε ο περεζ.......!!! απλα να θυμασαι εκει μεσα λιγο θα ζοριστητε... και ως γνωστον στ ζοριμα τρωτε 3 αρες στο σπιτι σας στην ευρωπη στην τουμπα.... !!!! εγω θα προτιμουσα τα φορανε κανενα αλεξισφερο γιατι.. θα γουσταρα πολοι να ριχουν οι παικτες κλωτσιες μπουνιες και ο ρεφερι να μην δινει τιποτα........ τοτε να δω τι θα λες ? ποιος θα κλαιγετε τοτε???!! Υπομονη

στις 03/04/2014 00:01
milane kai oi aektzides pou paizoune m thn katw raxoula...ante re gatiaaaaaa

στις 03/04/2014 00:17
GIANNISSYLAIOS TA SXOLIA SOY EINAI GIA TON POUTSO RE O XONTROS SE KOROIDEYEI ME TA PENALTI POY PERNEIS KAI ESY XERAISE

στις 03/04/2014 00:19
SIMERA I SFAGI TIS SFAGIS KAI ESI TOLMAS KAI MILAS

στις 03/04/2014 00:21
MIA ZWI THA SKIVEIS TO KEFALI STIN ERWTISI TI OMADA EISAI

στις 03/04/2014 00:27
Mpaokia sas gamao(me stil mitropoulou)

στις 03/04/2014 00:28
manoli pousto evraie ti milas esy pane tou xronou me ta trakter na deis tin omadalousa kai ase ta logia

στις 03/04/2014 01:04
armeno esu pou milas gia kanonismous gia psa3e ton kanonismo pou leei gia ton paixth pou pernei thn mpala apo to terma gia na thn paei sto kentro ... ama den 3ereis einai prosfatos kanonismos o opios leei oti o paixths kitrinizete o diethths den evgale karta gia auto skase

στις 03/04/2014 01:56
kala mezzox pare kamia kokkini kai kana penalti yper sou kai ase pou tha mas matheis kai kanonismous.tous exei parapioisei gia tin parti tis tous kanones i paragka.

στις 03/04/2014 02:15
paxare poustara gamw ton peiraia....

poustopaido!!!

στις 03/04/2014 03:25
akoma asxoleiste me to elliniko podosfairo???

στις 03/04/2014 04:32
Να φερουν εδω και τωρα Ξενους διαιτητες, δεν με ενδιαφερει απο που, απο φιφα, ουεφα, απο ουγκαντα απο οπου να ναι, το πρωταθλημα πρεπει να γινει με ξενη ανεξαρτητη διατητικη αρχηΚΑι ας κερδιζει ο καλυτερος. ΤΕΡΜΑ αυτη η αηδια..Αφου ειμαστε ανικανοι ως χωρα να υποστηριξουμε το fair play και το 50-50 να ερθουν ξενοι.

στις 03/04/2014 05:46
Αρμενος κ οι υπόλοιποι που συμφωνείτε ότι η διαιτησία ήταν απαράδεκτη, εγώ μαζί σας.

Το θέμα είναι ποιος μας υπολογίζει ως ποδοσφαιρικό λαό, ποιος μας ακούει; Κανείς! Δε σέβονται τον Έλληνα φίλαθλο και υποτιμούν τη νοημοσύνη μας και ρίχνουν τα στάνταρ του ελληνικού ποδοσφαίρου!

Πρέπει να γίνει καταγγελία για τις ολοφάνερες αδικίες που συμβαίνουν για τα συμφέροντα μερικών (πχ του χοντρού). Αλλά για να γίνει τέτοια καταγγελία, πρέπει να περάσει από την ΕΠΟ... και ποιος ελέγχει την ΕΠΟ; Φαύλος κύκλος λοιπόν...

Να δω ΠΟΤΕ θα μας βάλει χέρι η ΟΥΕΦΑ...γαμώ το σπίτι τους, σίγουρα κ αυτοί τα οικονομάνε από κάπου...για να κάνουν τα στραβά μάτια.

στις 03/04/2014 08:40
diskoli i rebans to pleonektima to exei opaok logo edras

στις 03/04/2014 10:02
paokares oi olimpiakoi den einai athinaioi.einai peiraiwtes.allo athina kai allo peiraias.

στις 03/04/2014 11:27
vlepw meiwthikan oi karkinolympiakoi

στις 03/04/2014 12:07
POUTSA STON PAOK GAMW TIS OIKGENIES SAS MOUNOPANA ME 50-50 DIAITISIA DN MAS NIKATE ME TIPOTA ANTE GEIA 2-1 STON NAO KATHARI NIKI

στις 03/04/2014 12:14
ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΚΩΛΟΠΑΟΚΙΑ,ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΥΝΟΕΙ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ.ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΑΜΩΣΠΙΤΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΙΝΣΟΥΡΑΛΝΤΕ.ΣΤΕΚΕΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΩΛΟΟΜΑΔΑΣ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΩΛΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ.ΞΥΠΝΑΤΕ ΖΩΑ

στις 03/04/2014 12:16
Ο ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΣ ΟΠΩς ΤΟΝ ΛΕΤΕ ΗΤΑΝ 10 ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ( ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΕ ΦΟΥΣΤΕΡ ) ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΦΑΕΙ 10.ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΡΙΧΝΕΙ Η ΠΑΕ ΣΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.

στις 03/04/2014 13:20
Athencus να σε κανω μια ερωτηση? ετσι βγηκες εκ γενητης? η το αποκομισες κατα τη διαρκεια της ζωης σου?? Μιλαω για τη μαλακια που σε δερνει.... το εχεις εκ γενητης? εχεις καταλαβει τι εχεις γραψει? η μαλλον σκεφτεσαι προτου γραψεις? η γραφεις οτι μαλακια σου ερθει?? μου λες για ινσουραλντε.. την ωρα που επρεπε να φαει κοκκινη ο σαλινο για το κολοδαχτυλο? την ωρα που επρεπε να φαει κοκκινη ο περεζ για τραμπουκισμο στο μπαλ μποι... του παοκ? επικοινωνεις με το περιβαλλον η μπαααα????!!! γιατι οι γαυροι ξεχνατε τα δικα σας? γιατι κοιτατε μονο του αντιπαλου??? επρεπε να φαε κοκκινη ο φουστερ? επρεπε επρεπε δευτερη κιτρινη ο βαλντες?? επρεπε επρεπε να φαει κοκκινη ο σαλινο στην τουμπα? επρεπε επρεπε να φαει κοκκινη ο περεζ στη τουμπα? επρεπε! και καθεστε στην μπουνια που ναι ειναι κοκκινη.. αλλα για μετρα τις δικες σας κοκκινες και μετα τον αλλων.. οσο για Mezzox ειναι εμφανες οτι σου αρεσει η μπαλα σου αρεσει να υποστηριζεις την ομαδα σου.. αλλα δεν εχεις ιδεα απο μπαλα...!ο βαν περσι πριν

στις 03/04/2014 13:22
2 αγωνιστηκες το εκανε.......τι μου λες τωρα??? για ποι κανονισμο μου μιλας?? δεν υπαρχει σε κανενα κνονισμο πως αν παρεις την μπαλα σοτ κεντρο τρως καρτα.. και ο κλαους το εκανε για να συνεχισετε γρηγορα γιατι ηταν πισω στο σκορ.. που εκανε το λαθος?? σε καμια χωρα ο ρεφερι δεν δινει τετια καρτα.... μονο οι ρεφεροι του ολυμπιακου....! ειμαι εμφανες οτι προστατευται ο ολυμπιακος..... αλλα μην μιλαμε για καρτες.. γιατι απο σαλινο περεζ βαλντες και φουστερ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΚΟΚΚΙΝΗ!!!

στις 03/04/2014 13:27
paidia afhste tous h timwria tha erthei sthn touba tha fane kai xylo kai poutsa tous perimenoume ligo ypomonh

στις 03/04/2014 17:21
Να μην κατεβει ουτε ο ΟΦΗ ουτε ο ΠΑΟ ουτε ο ΠΑΟΚ στους επαναληπτικους και να γινουμε πρωτο θεμα στην Ευρωπη!

στις 03/04/2014 17:48
giorgakis7777 την χειρονομια του σαλινο την ξεχασες μην λετε μονο αυτα που σας συμφερουν πουστογαυροι απογωνοι του στολου

στις 03/04/2014 19:14
ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΝ,ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΑΡΜΕΝΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΚΟ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

στις 03/04/2014 21:05
αντε γαμηθειτε ρε τουρκοι ρουφιανοι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.