Γ’ Εθνική: Πρώτη εντός έδρας «γκέλα» για ΑΕΚ

Γ’ Εθνική: Πρώτη εντός έδρας «γκέλα» για ΑΕΚ



Την πρώτη της εντός έδρας γκέλα γνώρισε η ΑΕΚ, η οποία έμεινε στο 0-0 με τον Ηλυσιακό στο ΟΑΚΑ και αποδοκιμάστηκε από τον κόσμο μετά τη λήξη της αναμέτρησης. Είχε δοκάρι ο Ράμα.

Για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν, η ΑΕΚ έχασε βαθμούς στο ΟΑΚΑ, καθώς έμεινε στο 0-0 με τον Ηλυσιακό, με την «Ένωση» να πραγματοποιεί κακή εμφάνιση, απογοητεύοντας τους οπαδούς της οι οποίοι αποδοκίμασαν την ομάδα του Τραιανού Δέλλα.

Οι γηπεδούχοι έχοντας πρόβλημα στην τελική πάσα, ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο, δημιούργησαν κάποιες καλές ευκαιρίες για γκολ με τους Πόποβιτς, Ντακόλ και Γροντή, χωρίς να καταφέρνουν να σκοράρουν, ενώ στην επανάληψη είχαν δοκάρι με δυνατό σουτ του Ράμα στο 65’.

Ωστόσο, στη συνέχεια, η ΑΕΚ δεν κατάφερε να απειλήσει σημαντικά, με αποτέλεσμα το 0-0 να μείνει μέχρι το φινάλε και ο κόσμος στο ΟΑΚΑ να αποδοκιμάσει τους παίκτες της «Ένωσης».



Ομάδα που αφορά: ΑΕΚ

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 30/03/2014 18:30
e nai agaria ta mats tis aek se afthn tin periodoo dikeologounte.

στις 30/03/2014 18:30
swstos

στις 30/03/2014 18:31
erxomaste21

στις 30/03/2014 18:36
ΞΕΦΤΙΛΕΣ...

στις 30/03/2014 18:45
ftou gamw

στις 30/03/2014 18:48
Δεν πειράζει ρε. Διαδικαστικά είναι τώρα τα παιχνίδια αφού έχουμε ανέβει. Η ΑΕΚΑΡΑ θα επιστρέψει πιο δυνατή!!

στις 30/03/2014 18:50
axxxxxxxx KOULA

στις 30/03/2014 19:39
paxar0s2 εισαι καμμενος αγορι μου? Ξεφτιλες γιατι? γιατι δε κερδισαν τον Ηλυσιακό.....! Ξερεις ποιο ειναι ξεφτιλα???.... το συμβολαιο τον σαβιολα να ειναι ολος ο Παναθηναικος...... και να τρως 3 αγγουρια...... αυτο ειναι ξεφτιλα...! βλεπεις κανενα παικτη της Αεκ που να παιρνει πανω απο 100.000???? αντε ο κορδερο και αν.....!

Ενω ο σαβιολα παιρνει οσο ολος ο παναθηναικος... και ομως τι εγινε?? και τα εφαγες και στο σπιτι σου??/ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ.....!

στις 30/03/2014 19:41
και φυσικα κακα τα ψεματα... πολλοι παικτες της Αεκ ειναι για σουταρισμα......! παιζουν πολλη χαλαρα.. ξερωντας οτι ανεβηκαν..... αλλα με τετοια νοοτροπια δε μπορεις να λεγεσαι μεγαλη ομαδα.... γιατι ξεχνατε ποια φανελα φορατε......

στις 30/03/2014 19:41
οσοι ειμασταν ΓΗΠΕΔΟ ξενερώσαμε θελουμε 20 μεταγραφές

στις 30/03/2014 19:50
armenos swstos

στις 30/03/2014 19:52
ΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ ΑΝΗΜΕΡΑ

στις 30/03/2014 20:08
pε τυpοπιτα εχεις εpθει ποτέ γηπεδο;;;

στις 30/03/2014 20:11
ελά νανιώσεις πως ειναι η ζωή ......... οσοι με πληγώνεις τοσο με πωpωνεις

στις 30/03/2014 20:49
Re Giorgaki έχει φτάσει στο 60 λεπτό και ακομα να βάλεις γκολ στο πουρνΑΡΗ..

Παχαράκο ποιος ε'ιναι Ξεφτίλας τώραα??

στις 30/03/2014 21:34
swstos o armenos

στις 30/03/2014 21:34
ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΙΤΡΙΝΟΠΡΑΣΙΝΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

στις 30/03/2014 21:35
akou re ti leei o giorgakis ston armenos re mas koroideueis pou xasame kai gia tin itta sas ti diakaiologeis xaxaxax ti eisai esy re

στις 30/03/2014 21:41
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ. ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ

στις 30/03/2014 23:15
re paidia h fetinh AEK den tha exei kamia sxesh me thn omada poy tha paiksei Super league se 2 xronia, opote den yparxei logos na toys krazete apo th stigmh poy kanoyn th doyleia toys, dhladh na anevoun kathgoria. Toy xronoy tha ftiaksei mia omada gia ta dedomena ths B' Ethnikhs kai apo thn epomenh xronia tha mporei na xtisei mia antagwnistikh omada kai tote eseis oi AEKTZIDES tha mporeite na toys krazete oso thelete :-)

στις 31/03/2014 14:00
terrorista oti gamas mono kotopoula esy kai oxi tpt allo to xeroume pane synexise tn douleia s alvanaki

στις 31/03/2014 17:18
XXXAXAXAXA ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΕΙΣΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΚΕΛΕΣ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΤΡΙΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΕΞΑΡΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.