Βαλντές: «Μπορούμε να περάσουμε την Ατλέτικο»

Βαλντές: «Μπορούμε να περάσουμε την Ατλέτικο»



Πεπεισμένος πως εάν η Μπαρτσελόνα παίξει το παιχνίδι της δεν θα συναντήσει κανένα πρόβλημα κόντρα στην Ατλέτικο, εμφανίστηκε στις δηλώσεις του ο Βίκτορ Βαλντές.

Η Μπαρτσελόνα θα κληθεί να αντιμετωπίσει την Ατλέτικο Μαδρίτης στους «8» του Τσάμπιονς Λιγκ, με τον Βίκτορ Βαλντές να δηλώνει πως η Ατλέτικο είναι μια επικίνδυνη ομάδα, όπως έχει δείξει στα μεταξύ τους παιχνίδια στην Ισπανία.

Παρόλα αυτά ο γκολκίπερ των Καταλανών, τόνισε πως εάν η ομάδα του παίξει το παιχνίδι της, δεν θα αντιμετωπίσει πρόβλημα:

«Γνωρίζοντας πως όλες οι ομάδες των προημιτελικών τερμάτισαν πρώτοι στη φάση των ομίλων, ξέραμε πως δεν θα είχαμε εύκολη κλήρωση. Η Ατλέτικο έχει ήδη δείξει στα μεταξύ μας παιχνίδια πως είναι μια πολύ δουλεμένη και επικίνδυνη ομάδα»

«Παρόλα αυτά, εάν παίξουμε το παιχνίδι μας και δεν δεχτούμε γκολ στο πρώτο παιχνίδι, τότε θα έχουμε την ευκαιρία να προκριθούμε»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.953.603.151.352.301.261.21.68
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.502.103.601.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 21/03/2014 21:08
pisteuw polu dyskola tha perasei h mpartsa

στις 21/03/2014 21:31
ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ!!

στις 21/03/2014 23:23
ειδικα αν παιξεις εσυ βαλντεζ οπως ξερεις σιγουρα θα περασετε...

στις 22/03/2014 01:02
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΨΑΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΕΩΣ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΤΛΠ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΑ.

στις 22/03/2014 02:03
duskolo alla wraio na perasoume kai na pame stous 4 exwntas paiksei me duskoles antipalous...OXI WPOS MERIKOU (REAL) SWSTOS NOMIZW DN TIN EXW DEI SE ENA DUSKOLO MATS ALLA KAI ME TIN BVB THA DUSKOLEUTEI THA TO DEITE..

στις 22/03/2014 11:49
prosekste min skisete kana kalson tis irina kai klaiei o miksiaris.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 22/03/2014 12:01
εχει λεφτα να της παρει αλλο αν σκιστει μην ανυσηχεις και κοιτα μην εξαφανιστεις απο κυριακη βραδυ και μετα τον διασυρμο της ομαδουλας σου...

στις 22/03/2014 12:24
atletiko reeeeeeeeeeeee\

στις 22/03/2014 14:11
xrispin xase apo kamia aston vila kai min pianeis sto brwmostwma sou tin basilisa

στις 22/03/2014 17:16
σιγα την βασσιλισα ρε ζωα! εκτος απο την ισπανια τα τελευταια χρονια την γλενταει οποιος θελει

στις 22/03/2014 21:38
makari

στις 23/03/2014 11:33
παμε ρε ατλετικο μπορεις, αλλωστε το εχεις ηδη αποδειξει στο πρωταθλημα οτι μπορεις να κοντραρεις τοσο την μπαρτσα οσο και τη ρεαλ. Ελπιζω να μην επαναληφθει το σφαξιμο οπως στο πρωταθλημα με τη ρεαλ(2-2) που εκλεισε τα ματια ο διαιτητης σε πεντακαθαρο πεναλτι στον ντιεγκο κοστα... τουλαχιστον η μπαρτσα ειναι πιο καθαρη ομαδα και δεν θα πεσει τοσο κλαδεμα παλι( βλ. κεντιρα)

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.