Σοκ με Φαν Πέρσι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Σοκ με Φαν Πέρσι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ



Σοκ στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, καθώς ο Ρόμπιν Φαν Πέρσι θα μείνει εκτός αγωνιστικής δράσης για 4-6 εβδομάδες, κάτι που σημαίνει πως χάνει το ντέρμπι με την Μάντσεστερ Σίτι αλλά και τα δύο παιχνίδια με τη Μπαγερν.

Όπως ανακοίνωσε μέσω twitter η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ο τραυματισμός του Φαν Πέρσι στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στο «Όλντ Τράφορντ» θα τον αφήσει εκτός δράσης 4 έως 6 εβδομάδες καθώς ο διεθνής άσος υπέστη διάστρεμμα στο γόνατο!

Αυτό αυτόματα σημαίνει πως ο Ολλανδός επιθετικός ο οποίος σημείωσε χατ-τρικ κόντρα στους «ερυθρόλευκους», θα χάσει το ντέρμπι με την Μάντσεστερ Σίτι αλλά και τα δύο παιχνίδια με τη Μπαγερν για τους «8» του Τσάμπιονς Λιγκ.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
1Χ2OverUnder1X12X2
4.003.401.701.651.801.841.191.13
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.251.952.201.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.852.8012.50

Σχολιασμός

39 σχόλια:

στις 21/03/2014 20:07
kl na pathei o poustoolandos .. tha stenaxorithei omos o simpatriotis dietitis

στις 21/03/2014 20:22
τελικα ηταν πεναλτι γιατι χτυπισε ο φαν, βρε ουστ παλιο σιστερς.

στις 21/03/2014 20:25
psofa re pousti

στις 21/03/2014 20:29
μανωλα καθηστερημενε τον τραυματισε επιτηδες φανηκε στο replay επειδη τους πεταξε 3 μπαλακια

στις 21/03/2014 20:38
psofa paliopousta me ta moufa ta penalty kai ta di8en faoul ai gamisou

στις 21/03/2014 20:42
einai episimo tha fame 5 me bayern

στις 21/03/2014 20:45
areeee poso poustopixi mpori na eistai opadi tou olimpiakouuu posoooooo pppp eistai otan i diatites sas voithane na pernetai protaflimata edo stin ellada tote tipotaaaa otan se kathe mathc sto karaiskaki pernetai penalti otan fazetai ovsaid gaol tote tipota fisikaaa olimpiakos na einai kala kai alles omadesss na pane na gamithoune haha gamisatai to elliniko podosfero tosa xronia me ta stimenoun diatitessss den einai opadiko aplos den mou aresei afto pou kanetai sto elliniko podosferoo kai meta mou lenai o olimpiakos krataei tin ellada stin ouefa stin 12 thesi gia pou 3eeretai ama afinaai kamia alli omada na eperne protalima oxi 1 i 2 xronia parapano pou 3eretai ama epernei o ofi i o ergotelis i o astera kapios apo aftous kati parapano apo afto pou perni tora pou tha eitan i ellada stin katata3i ouefa mpori 10 mpori 9 egoistiki omadaaaa me enan marinaki pou theli kathe xrono na pigeni championsssss omadaaaa aftistai kamia alli omadaa reee exetai gamisi oles tis omadess stin ellada re

στις 21/03/2014 20:52
να μην ξαναπαιξεις μπαγλαμα!!!!

στις 21/03/2014 20:58
eiste toso ili8ioi pou enw kserete oti ontos itan penalnti ton brizete epidi sas apeklise!!!

στις 21/03/2014 21:02
toso mizeri einai i opadi tou olimpiakou ggggaaamo

στις 21/03/2014 21:07
ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΘΕΑΤΡΙΝΙΣΤΙΚΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΓΚΟΛ ΣΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΟ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΣΟΥ.ΟΔΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΑΡΘΟΥΡΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΤΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΒΛΑΚΑ ΛΑΓΟΒΑΖΕΛΕ.ΝΑΙ ΡΕ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ,ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΑΟ ΔΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΤΕ ΕΤΣΙ ΜΠΙΝΕ ΑΡΧΙΔΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΖΟΥ ΕΠΙΥΕΛΟΥΣ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ.

στις 21/03/2014 21:37
gamotin dikia sou mana bastarde pousti gamimenai eee gamimenai kai den einai vazelos palio bastarde eee bastarde i allithia tzouziii eeee tsouzii

στις 21/03/2014 21:37
oti gamisatai to elliniko podosfero

στις 21/03/2014 21:39
kai i mana sou einai [poutana me katalavess reee bastardee eeee poutanopedo gammenai eeee pooutanopedooooo gamotin mana sou ton patera sou bastardeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

στις 21/03/2014 21:47
Έτσι το μουνι της μάνας σου μουνακι μη ξαναπαίξεις πότε μπάλα καρκίνο στα κόκκαλα σου

στις 21/03/2014 21:57
ΤΙ ΒΡΙΖΕΤΕ ΠΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΕς ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΙ ΤΙ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ? ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΧΡΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΥΤΟς ? ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ Mr.15 εκατομυρια μανωλα να σας γαμαει καθε φορα και βριζετε αυτον ? ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΒΟΜΒΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΣΤΟΛΟ ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΑΔΕΡΦΕς

στις 21/03/2014 22:06
ELEOS apo ta sxolia kapoion

στις 21/03/2014 22:39
είναι στα αλήθεια τόσο χαμηλό το επίπεδο των Ελλήνων ή απλά εδώ μέσα έχουν μαζευτεί όλοι...?

στις 21/03/2014 23:09
re manola giati den to ekanes sto 5o lepto auto gamw to mouni ?

στις 21/03/2014 23:11
vasika den eprepe na peis twn ellhnwn eprepe apla na peis twn gavrwn file mou

στις 21/03/2014 23:57
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ...ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ...

στις 22/03/2014 00:10
MOMO THRYLOS!!!

στις 22/03/2014 00:45
sas amhse tn panagia sas tn douleia tou tn ekane krima megalos paixths

στις 22/03/2014 00:45
duskola twra me mpagiern xwris auton

στις 22/03/2014 00:58
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΠΡΟΠΕΡΣΗΣ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ Ο ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΡΕΦΕΡΙ ΚΑΙΠΕΡΣ-ΚΑΙΣΠΕΡΣ ΠΩΣ ΔΙΑΟΛΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ...

στις 22/03/2014 01:03
-ΕΛΑ ΒΑΖΕΛΕ , ΣΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ??

-ΠΟΙΟΣ;

-Ο ΟΦΗ .. 1-0 ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΟΦΗ !!!

στις 22/03/2014 01:26
xaireste pou travmatistike o van persie kai tou rixnete kai katares apo panw.otan swriazotan o olaitan katw akousate kanena na leei psofa kai tetoia?an akougate tha ton krazate sigoura gt den tha to thewrousate swsto.alla gia ton antipalo den peirazei as ton kraxoume..mizera kai alazonika anthrwpakia.kai meta thelete na stirizoume gauro stin eurwpi e?na pate na gamithite,toso apla..

στις 22/03/2014 08:08
kouvadomaxos swstos filos kai htan kai penaltara

στις 22/03/2014 11:46
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΥΓΙΡΙΖΕΙΣ ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Μ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΤΗΣΙΑΣ ΜΟΥΝΟΠΟΥΝΑΝΟ ΦΑΝ ΠΕΡΣΙ

στις 22/03/2014 12:24
ΣΟΚ...τσιμπίσανε παλι τα ψαράκια,το ποδόσφαιρο έχει και τραυματισμούς,οκ ο Μανωλάς δεν φημίζεται για το ποδοσφαιρικό του ταλέντο αλλά μην τον " σταυρώνουμε " , κι εμείς είχαμε τραυματισμούς-ελλείψεις ( Σαβιόλα , Ολαιντάν ) .... Απλά πράγματα ! Δεν θα στενοχωρηθούμε αλλά δεν θα ρίξουμε και κατάρες όπως τα παραπάνω σχόλια , είδαμε τα λάθη μας αλλά και τι έγινε στο ματς μεταξύ μας !

στις 22/03/2014 12:36
Ρε βλάκες Ε βλάκες..για τον ολαιταν δεν έρχεται να πείτε τίποτα..?μυοκάρδιο απο τα αναβολικά και τις ντοπες που τους δίνεται..κοβασεβιτς..καρδιά..?θα πρέπει να πεθάνει κάποιος μέσα στο γήπεδο για να αλλάξετε συνταγή..?τουλάχιστον ο φαν πέρσι έφαγε πουστικη κλωτσιά και χτύπησε..και όσοι ξέρουν από μπάλα θα ξέρουν ότι μέσα στο Καραϊσκάκη θα γινότανε και κόκκινη άμα ήταν σε παίχτη του Ολυμπιακού..ανύπαρκτη είστε και το ξερεται..στην ελλαδα πόσο καιρό έρχεται να παρέται κόκκινη κάρτα..?πόσο καιρό έχουν να δώσουν πέναλτι κατά σας..?άντε ξεκουραστείτε από την πολύ την πουστιά εδώ και δύο εβδομάδες γιατί έρχεται και η επόμενη αύριο..

στις 22/03/2014 15:30
Σαν τον θειο του και ο μανωλας...!!! Κατα τ'αλλα ο ολυμπιακος εχει δικιο που διαμαρτυρεται για την διαιτησια, αν προσεξεται ο φαν περσι στο πεναλντι κανει βηματα !!!

στις 22/03/2014 15:43
δεν εχει δικαίωμα kανενας οπαδος του διόpισμενου πpωταθλητη να μιλά για διαιτησία ... μανωλας ειναι ταγαpι kαι λογο του θειού του kανει kαpιεpα kpιμα για τον παιχταpα τον φαν πεpσι ......

στις 22/03/2014 16:24
ΦΙΛΕ ΤΟ ΜΑΝΩΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΕΚ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΕΙΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

στις 22/03/2014 17:21
καλη αναρωση ρε παικταρα.Ρε πουστογαυροι γαμω τα σπιτια σας ειστε τοσο κομπλεξικοι που βριζετε τον βαν περσ επειδη σας αλλαξε την παναγια,στο ματσ με την παρι βριζατε μανες και σπιτια του Ιμπρα και καβανι τετιοι εισαστε απογωνοι του στολου,παιδια αμερικανων ναυτων

στις 22/03/2014 17:26
μουνοπανα ολυμπιακοι..

αμπαλοι

να ντρεπεστε.αλλα σας πονεσε η τριαρα.τι να κανουμε..ετσι ειναι

στις 22/03/2014 18:16
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΡΕ ΜΠΙΝΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ,ΦΛΩΡΟΙ.

στις 22/03/2014 19:50
ΦΤΑΣΕ ΕΣΥ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ.ΑΜΠΑΛΕ.ΩΣ ΤΟΤΕ.....ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ

στις 22/03/2014 19:57
ειμαι σιγουρος πως αν επαιρνε τετοιο πεναλτι ο ολυμπιακος ο μιντιουρης του ΣΚΑΙ θα ειχε καταγγήλει τον διαιτητή!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.