Χάνει και Μάντσεστερ Σίτι ο Μήτρογλου

Χάνει και Μάντσεστερ Σίτι ο Μήτρογλου



Χωρίς τον Κώστα Μήτρογλου θα αντιμετωπίσει την Μάντσεστερ Σίτι η Φούλαμ, όπως επιβεβαίωσε ο τεχνικός της ομάδας, Φέλιξ Μάγκατ.

Ο Γερμανός τεχνικός προανήγγειλε την απουσία του Κώστα Μήτρογλου στο εκτός έδρας με την Μάντσεστερ Σίτι, καθώς συνεχίζει να υποφέρει από μια φλεγμονή στο γόνατο.

Υπενθυμίζεται πως ο Έλληνας επιθετικός είχε λήψει και από τον προηγούμενο αγώνα της Φούλαμ με την Νιούκαστλ, όπου οι «κότατζερς» είχαν πάρει τη νίκη με 1-0 χάρη σε γκολ του Ντεζάγκα.

Μάλιστα ο «χρυσός» σκόρερ των Λονδρέζων δεν θα δώσει ούτε αυτός το παρών εξαιτίας μυϊκού τραυματισμού, ενώ νοκ άουτ παραμένει και ο Σκοτ Πάρκερ.

Όσον αφορά τον αγώνα, ο Γερμανός τεχνικός τόνισε: Αν καταφέρουμε να ανακόψουμε τον ρυθμό της Μάντσεστερ Σίτι στο σκοράρισμα τότε μπορούμε να δημιουργήσουμε ευκαιρίες και να πετύχουμε γκολ».





Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΦΟΥΛΑΜ
1Χ2OverUnderX2
1.127.2510.001.252.704.2
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.303.608.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 20/03/2014 16:34
POUTANAS GIOS KAI AUTOS SAN TON PAXARO POU AKOMA KLEI GIA TIN TRIARA TIN XTHESINI DEN PIRAZI PEXTE ME KAMIA KAVALA TORA NA NIOSETE PRO

στις 20/03/2014 16:58
an ginei kala o mitroglou prepei na paixei

στις 20/03/2014 17:07
paidia exei pai3ei kanenan agwna o mhtroglou me thn fulham?

στις 20/03/2014 17:37
ENOITE RE MESA MESA DEKSIA STIS KERKIDES INE SE KATHE AGONA

στις 20/03/2014 17:53
kala vlakes einmai stin fuhlam edosan 15 ek gia na min peksi ??

στις 20/03/2014 17:58
exei peksei ena twwra gia 2 dn xerw

στις 20/03/2014 18:13
ME KARNTIF

στις 20/03/2014 18:15
sta @@ mas ..kai go leo giati aurio tha vreksi xaxa oust re amplale.

στις 20/03/2014 18:50
κριμα..θα τους πετουσε 3 μπαλακια ετσι για να μαθουν να μετραν!!!χαχαχαχααχχαχα

στις 20/03/2014 19:58
kalos paixtis

στις 20/03/2014 20:09
Α ΡΕ ΚΩΣΤΑΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΣ??

στις 20/03/2014 20:50
Ο καλύτερος έλληνας επιθετικός δεν έχει επίπεδο ουτε είναι έτοιμος για να παίξει στην τελαιυταια της Αγγλίας...δίχως λόγια ...

στις 20/03/2014 23:03
kai kala exei flegmonh oti nanai!!!

στις 21/03/2014 00:11
krima re paidia tetios paiktaras kai dn pezei ti na po...

στις 21/03/2014 01:21
Πόσο γκάου είστε ρε γαύροι!

Διώξατε το Μήτρογλου για να παίζετε με το Φαν Βέργο!!!αχαχα

Και ακόμα προσκυνάτε το χοντρό γατάκια εε γατάκια.

Φαν Βέργο ρεε, επίθεση φωτιά λέμεε!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.