Δικαιώθηκε ο Δώνης για τα ασφαλιστικά μέτρα, πληρώνει ο ΠΑΟΚ

Δικαιώθηκε ο Δώνης για τα ασφαλιστικά μέτρα, πληρώνει ο ΠΑΟΚ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


Το ποσό των 542.000 ευρώ είναι υποχρεωμένος να καταβάλει στον Γιώργο Δώνη ο ΠΑΟΚ, καθώς δεν έγιναν δεκτά τα ασφαλιστικά μέτρα που είχε αιτηθεί η ΠΑΕ.

Δικαιώθηκε ο Γιώργος Δώνης στη διαμάχη του με τον ΠΑΟΚ, όπως αποφάσισε το Εφετείο Αθηνών (με ψήφους 3-0) για την υπόθεση των ασφαλιστικών μέτρων που έχει καταθέσει η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ.

Έτσι, ο ΠΑΟΚ οφείλει να καταβάλει το ποσό των 542.000 ευρώ στον νυν τεχνικό του ΑΠΟΕΛ και στην περίπτωση που δεν το κάνει, τότε κινδυνεύει να μην εξασφαλίσει πιστοποιητικό συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα.

Υπενθυμίζεται πως ο Δώνης έχει ζητήσει τον υποβιβασμό του ΠΑΟΚ στη Football League, τον αποκλεισμό της ομάδας για όλα τα επόμενα ματς αλλά και να απαγορευτεί στα μέλη του Δ.Σ. της ΠΑΕ η οποιαδήποτε δραστηριότητα έχει σχέση με το ποδόσφαιρο.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnderX2
1.185.759.001.701.753.51
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.453.007.001.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 20/03/2014 15:15
plhrwne twra tn karagkiozako

στις 20/03/2014 15:17
etci einai to simvoleo gt einai ta simvolea re flore??

στις 20/03/2014 15:19
pion les emena

στις 20/03/2014 15:40
ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ Ψ..Η ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗ ΒΑΖΕΙΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ, ΧΑΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!!!!

στις 20/03/2014 16:03
bastarde doni dn tha mini etsi to thema afto.euxome na psofisis poutanas gie

στις 20/03/2014 16:05
paokara4alex re papara den ftanei pou xrostate ton vrizeis kai apo pano ?

στις 20/03/2014 16:10
eise vathia anixtomenos palikarim esi pisteve afta p grafoun ta mme provato

στις 20/03/2014 17:51
pes mas re paokara4alex ti ginetai h katastasi afou kseris .......pisteve afta p grafoun ta mme provato ???? eeee kla to katalava prepei na figo apo auto t sait gt gemise me mikra paidia p vlepoun polli tileorasi

στις 20/03/2014 17:59
ta xereis esu emeis dn ta xeroume are karagkiozh

στις 20/03/2014 18:31
παρτε τα ρε μουναπανα

στις 20/03/2014 18:34
esy ti las re kaymene axaxaxax dn koitas pou dialyesai me ton paok asxoleisai re roulh pese g katse ekei 30 xronia kai ta xanaleme

στις 20/03/2014 18:42
les

στις 20/03/2014 19:24
axxaxaxaaxxaaxzaza

στις 20/03/2014 20:24
Autoi oti kai na kanei h omada tous, asxolountai mono me ton paok

στις 20/03/2014 20:34
ΜΩΡΕ Ο ΔΩΝΗΣ ΓΑΜΗΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΙΞΕ, ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑ

στις 20/03/2014 20:39
ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΟ-ΠΑΟΚ-ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝΕ ΟΜΑΔΕΣ,ΧΑΑΧΑΧΑ ΟΥΣΤ ΛΑΜΟΓΙΑ!

στις 20/03/2014 21:29
esy fae tsimpouki re geloie kai mn milas se tsimpouke o fan persi kai twra mas les malakies xaxaxaxaxax

στις 20/03/2014 23:07
ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ!

στις 20/03/2014 23:19
kouklizogr ΜΩΡΗ ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΙΣ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΚΑΙ ΒΑΛΤΟ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ!!!

στις 21/03/2014 01:54
poutsa ston akefalo tou vora

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.