Γκιγκς: «Ήμασταν λίγο τυχεροί, έκανε μεγάλες επεμβάσεις ο Ντε Χέα»

Γκιγκς: «Ήμασταν λίγο τυχεροί, έκανε μεγάλες επεμβάσεις ο Ντε Χέα»



Το εγκώμιο του Ντε Χέα έπλεξε ο Ράιαν Γκιγκς αμέσως μετά την πρόκριση της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, τονίζοντας πως η ομάδα του στάθηκε τυχερή κόντρα στον Ολυμπιακό.

Με τα καλύτερα λόγια για τον Ολυμπιακό μίλησε ο Ράιαν Γκίγκς ο οποίος τόνισε πως οι «ερυθρόλευκοι» δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες, στάθηκε στην πολύ καλή εμφάνιση του Ντε Χέα, ενώ τόνισε πως οι δυο ομάδες δεν είχαν μεγάλες διαφορές κι αυτό φάνηκε από το συνολικό σκορ:

«Ήμασταν λίγο τυχεροί. Ο Ολυμπιακός έκανε αρκετές ευκαιρίες κι απόψε. Ο Ντε Χέα πραγματοποίησε μεγάλες επεμβάσεις και μας κράτησε στο παιχνίδι. Είναι πολύ κοντά οι ομάδες και φάνηκε από το συνολικό σκορ που ήταν 3-2», τόνισε ο 40χρονος άσος ο οποίος έπαιξε και στα 90 λεπτά, πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση.

Ο ίδιος μιλώντας στο «sky italia» διέψευσε τα σενάρια που τον θέλουν να παίρνει τη θέση του Ντέιβιντ Μόγιες μέχρι το καλοκαίρι:

«Δεν ξέρω τίποτα τέτοιο. Eξακολουθώ να απολαμβάνω το ποδόσφαιρο και πραγματικά το απόλαυσα και σήμερα, όπως είδατε».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
1Χ2OverUnder1X12X2
4.003.401.701.651.801.841.191.13
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.251.952.201.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.852.8012.50

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 20/03/2014 01:29
den peirazei thryllara, pisw stin ellada na nikiseis ton astera me petsino penalty offside goal kokkini anyparkti kai 90-10 diaitisia

στις 20/03/2014 02:18
Γεια σου ρε γερό - γκιγκς αλάνι.

Παλαιάς κοπής παιχτούρα.

στις 20/03/2014 10:26
dn peiraei

στις 20/03/2014 13:33
kala,gia na ta leme ki ola mia xara epaixe xtes o giggs.sentres farmaki kai pigi kindynwn me tin empeiria tou.i mikri omada ypekipse ston lavwmeno giganta.

στις 20/03/2014 13:47
e ti na pei to palikari oti tous gamisame xoris eleos??apapapapa..eppagelmaties eine...

στις 20/03/2014 13:56
Ρε Μανιάτη, ρε Μανιάτη

Σε γλεντάει ο Βαλέντσια με ένα μάτι...

στις 20/03/2014 13:57
oti kai na lete oi manades sas panta gavrous tha goustaroun sta krebatia tous! ;)

στις 20/03/2014 14:10
Α ΡΕ ΓΕΡΟ... ΜΕΓΑΛΗ ΑΞΙΑ ΕΧΕΙΣ!!! ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ!

στις 20/03/2014 14:10
ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΡΟΤΥΠΟ!!

στις 20/03/2014 14:14
O monadikos sunampthis paixtis autis tis sixameris omadas.

Olympiakos & Liverpool YNWA!

στις 20/03/2014 14:34
TI LIGO RE KOLOERE !!

ksesikisteke o kolos tous na kanoun sakoules,na kerdisoun kontres , o diatitis mazi tous ! LOGIKO NA XASEI O OLIMPIAKOS !

στις 20/03/2014 15:23
pias sixameris omada rr mathisterimeno milas esy etsi gia tin giounaited xeris gori mou otieinai mia apot tis oades me tin megaliteri istoria? xoris na eimai kiolas giounaited ade o kathenas edw mesa

στις 20/03/2014 15:23
kathisterimeno*

στις 20/03/2014 15:25
to penlty rr mlkes dn itan eee? pou pefti panw tou valte replay kai dite an to kanan se eseas tha fonazate. pote xanaegine kati se ess pou se kodra elege o spiker olibiakos kai olibiakos o0 gauros o dietitis ade apo kei amesews dietisia otan kaneis faol kai penlaty na to dwsi dn simeni epid eixan polla faoul prepei na mi sta dinei ALLA ETSI EXEIS MATHEI STIN ELLADA KAI NOMIZEIS THA GINEI KAI EUROPI

στις 20/03/2014 15:54
ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΤΑΝΕ ΚΑΘΑΡΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝΕ ΣΤΟ ΘΡΥΛΟ, ΑΠΛΑ ΕΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΛΛΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!

στις 20/03/2014 16:05
@chris_doukas13 re malakismeno mathe prota na grafeis kai meta sxoliase kiolas.

στις 20/03/2014 16:34
θα γραφω οπως γουσταρω . και μαθε μπαλιτσα ειδικα να σεβεσαι ομαδεσ και μετα ελα εδω και κανε λογαριαμσο να μασ πεισ την γιουναιτεντ σιχαμερι αντε

στις 20/03/2014 18:01
tziovani paizei na eisai o monos edw pou leei oti einai katharo penaldy

στις 21/03/2014 01:25
Παλιομαλάκα Giorgaki77777 ξέρεις τι σημαίνει αδικία.

Για δες παρακάτω https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ms-QjyUHsvQ

Δες το για να γουστάρεις και να το βουλώσετε όλοι οι κωλόγαυροι που μιλάτε και από πάνω ανάπηροι εε ανάπηροι που σας φταίει ο διατητης.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.