ΟΛΑ τα γκολ του Μέσι με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα (video)

ΟΛΑ τα γκολ του Μέσι με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα (video)



Βίντεο στο οποίο είναι συγκεντρωμένα και τα 371 γκολ που έχει πετύχει ο Λιονέλ Μέσι με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα ανέβασε ένας (προφανώς) φίλος των «μπλαουγκράνα».

Την Κυριακή ο Λιονέλ Μέσι έγραψε ιστορία, καθώς με το χατ-τρικ που πέτυχε απέναντι στην Οσασούνα έγινε ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία της Μπαρτσελόνα με 371 γκολ!

Και μια μέρα μετά ένας… φανατικός θαυμαστής του Αργεντινού επιθετικού έφτιαξε βίντεο 41 λεπτών (!) με ΟΛΑ τα γκολ του σούπερ σταρ των Καταλανών από το 2004 μέχρι και σήμερα.

Όσοι λοιπόν είστε φίλοι της Μπαρτσελόνα και του Μέσι και ψάχνεται τρόπο να «σκοτώσετε» την ώρα σας, δείτε το βίντεο με τον Αργεντινό να σκοράρει 371 φορές.

Πόσο Μέσι αντέχεις;





Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.953.603.151.352.301.261.21.68
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.502.103.601.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 18/03/2014 00:55
MESSI PAIXURAAAAAAA O KALUTEROS STON KOSMO OTI KAI AN LENE GIA ESENA PAIXTARA MOU!

στις 18/03/2014 07:04
o agapimenos mu.... apla tromerossss kai o kristiano poli maresei foveros kai autos.... alla auto to pontikoi den pianete otan o kristiano tha perasei 11 paiktes apo to kentro kai tha vali goal tote isws kati gini... mexri tote o 8rilikos maradona kai o messi to exun kanei!!! de xerw ean tha vgi paromios pektis...........as exei igeia kai na gustarume na ton vlepoume

στις 18/03/2014 12:56
gia thn istoria perase 6 paixtes kai to exoun kanei kai alloi polloi.pantws dne diafwnw paixtoura megali apla o cristiano einai poio oloklirwmenos.giati mhn 3exnate o messiarxize na paizei meta thn fygh tou ronaldinio na ta leme ola.apo to 4 mexri to 8 den eixe kai kati tromero.na ta leme ola paidia.paixtaras alla to 40% einai logo tsavi iniesta gia na mhn pw kai aprapanw aki genika tou styl ths barcelona.e3ou kai h ethniki ispanias xwris messi pire ta panta h argentinh den perase oute imitelika stis diorganwseis ths ;) antithetws h portogalia to ekane? symfwneis armene? o barcaever klasika tha arxizei na vrizei mallon.kai na leei ta dika tou.oti tou kateuei

στις 18/03/2014 14:08
οζίλ, σόρρυ έτσι που μπαίνω και γω πάνω στα λεγόμενά σου. Συμφωνώ ότι άλλο η μπαρσελόνα με μέσσι και άλλο η αργεντινή με μέσσι, γιατί δεν έχει τους ίδιους συμπαίχτες. Αλλά έχει δείξει πολλές φορές ο μέσσι στη μπαρτσελόνα (δεν είμαι σίγουρος όμως για την αργεντινή) ότι δημιουργεί και ο ίδιος του, και δεν χρειάζεται πάντα να δημιουργήσει ο τσάβι ή ο ινιέστα!! Έχει ολοκληρωθεί και ο μέσσι σαν παίχτης, με την πάροδο των χρόνων.

στις 18/03/2014 14:09
Έχεις δίκιο ότι μετά που έφυγε ο ρόνι από τη μπάρτσα τότε πάτησε γκάζια ο μέσσι. Λογικό όμως δεν είναι;; Ο Ρόνι ήταν και είναι πιο μεγάλος και ο μέσσι μόλις τότε άρχιζε το πρώτα του βήματα... δεν είχανε ίδια ηλικία για να μπορούμε να τους συγκρίνουμε τόσο πολύ

στις 18/03/2014 14:10
ΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ, ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΡΟΝΙ, Ο ΜΕΣΣΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΤΗΣΕ ΓΚΑΖΙΑ!!

στις 18/03/2014 14:10
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ WIKIPEDIA ΓΙΑ ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ

http://prntscr.com/31w036

στις 18/03/2014 14:11
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΣΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!! ΔΕΣ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΔΕΣ ΣΕ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΟΣΟ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΜΕΣΣΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΝΙ

http://prntscr.com/31vzyr

στις 18/03/2014 14:58
O MESSI OTI KAI NA LEEI O OZIL ME AUTO TO PALIKARI OUTE NA ASXOLITHO DEN A3IZEI APLA MIN SXOLIAZEIS KATHE FWRA KAI MAS PRIZEIS TA ARXIDIA KATHE FWRA OTAN MILANE GIA BARCA ASXOLISU ME TIN REAL SOU EGW OTAN MILANE GIA RAEL DEN SXOLIAZW OPOTE KANE KAI ESU TO IDIO...KAI VOULONE TWRA GIATI OTAN SPASEI RECOR TOU 1949 OPWS O MESSI POU ESPASE KAI MIN SU PWW TWRA KAI POSA ALLA...KAI AUTON LENE DIDAKTORA GIA TA RECOR OXI TON CR7...KAI STIN BARCA O MESSI TOUS EXEIS SAN OIKOGENEIA STIN ARGETINH EPREPE NA SUNITHISEI 1A...KAI OSES XRUSES MPALES EXEI O MESSI AS TIS PAREI O CR7 KAI SUNEXOMENA KIOLAS EXEI XARI PERSI POU HTAN TRAUMATIAS KAI TIN PIRE O CR7 KAI EKLEGE KIOLAS VEVAIA..META APO TOSO KAIRO THA KLAPSEI O KLAPSOMOUNIS OTI PIRE XRUSI MPALA ALLA DEN LEW TIN A3EIZE ALLA SE PARAKALW MIN MAS PRIZEIS TA AR XIDIA EDW OTAN MILANE GIA BARCA GIATI MU TIN DINEIS KATHE FWRA NA SXOLIASEIS KAI NA LES TIS MALAKIES SOU OPWS EGW DEN ASXOLOUME TIN REAL SOU OTAN DUMOSIEUOUN GIA SAS KANE KAI ESU TO IDIO GIATI DN

στις 18/03/2014 15:00
XWRIS TSAVI KAI INIESTA E OZIL; AUTO EINAI H OMADA NA PAIZUN OMADIKA...O TSAVI KAI O INIESTA MAZI TOU HTAN STIS AKADHMIES TIS BARCA OPOTE DEN XREIAZETE KAN NA TO PEIS AUTO KAI AN TO PAS ETSI O CR7 XWRIS TON DI MARIA DEN EINAI TIPOTA AUTOS TOU DINEI TIS TELEIES PASES KAI AUTOS APLA TO TELEIONEI ALLA ETSI EINAI OTAN EISAI XAF H EPITHETIKOS H MESO EPITHETIKOS 3ES ...!

στις 18/03/2014 15:06
KAI TO 3ES KALA O OZIL OTI TO EKANE IDIO ME MARADONA APO TO KENTRO KAI POIO PISW KAI O MARADONA O IDIOS TO EIPE OTI TO EKANE KALUTERA KAI APO EMENA ALLA NAI...VREIKATE META TIN DIKAIOLOGIA OTI O MARADONA TO LEEI AUTO EPEIDH EINAI KAI AUTOS ARGETINOS... SAN TON MESSI!

στις 18/03/2014 15:18
dld den isxuei auto oti einai argentinos e? den lew barkalon exeis dikio kai to exw pei symfwnw mazi sou apla an sigkrineis autous tous 2 yperpaixtes tha deis oti o ronaldo einai kalyteros sta perisotera kai tha deis kai kati allo.o messi arxise na exei ta e3wpragmatika noumera molis mpike epithetikos nai h oxi? giati kanenan den evaze o guardiola gia na mhn diataraxthei i isoropia.file sigoura einai megalos paixths den to amfisvithei kaneis apla oxi gia mena alla vasi statistikwn einai mia klasi panw o ronaldo giati einai poio oloklirwmenos kai paizei kentro se sxesi me ton messi.dld otan ena epithetikos sou vazei 50 goal kai o kentrikos 40 poios einai kalyteros re file???o epithetikos pou pataei perioxi h o kentrikos pou 3ekinaei apo pisw.kai sigoura kai o messi exei parei thn oamda stis plates tou arketes fores alla xwris thn barcelona den einai mesa stous 3 kalyterous.sygkrine me thn argentinh re file den exei kanei tipota sta koryfaia tournoua pou pire meros.o ronaldo sthn united

στις 18/03/2014 15:23
gamouse.sthn portogalia thn pige imiteliko euro giati ston teliko thn pige o figo tote.monos tou sto mundial monos tou.giati den exei idious me ton messi mhn trelathoume.pige real kathe xrono olo kai kalyteros.efyge o ozil legane tha 3efouskwsei kai evale 73 goal.ta 91 6 parapanw tou miler einai apisteuto noumero 91 goal thn sezon,omws skepsou auto o miler evale 85 goal ontas epithetikos opws o messi.pes mou enan kentriko pou na exei valei 65 goal thn sezon.?? ekei einai h diagfora ektos apo ta swmatika xarismata tou enos kai tou allou.ekei einai olo to zoumi.einai duo podosfairstes me panw katw ta idia goal kai statistika alla o enas paizei foul epithesi kai exei mia oamda pou ton trofodotei apolyta kai o allos tipota.koita me thn siti 9 stis 10 mpalies messi.me thn salke o ronaldo oute to 1-3 den pire afou yparxei bale kai benzema.giati o neymar opoios exei matia kai vlepei rolo komparsou kanei auth thn stigmh kai an kanw lathos pes mou

στις 18/03/2014 15:26
dld na sou pw kati se 5 mats emeine ektos o messi kai evalan ta goal ths zwhs tous neymar kai alexis.molis gyrise sygisan sthn real den alal3e kati molis gyrise o ronaldo pali ta idia goal vazei kai o bale kai o benzema.allo mia oamda na paizei kathara gia na trofodotei ton epithetiko kai allo na paizei o paixths gia t=olh thn omada.sthn barcelona ginete oti ginotan ston panathinaiko em ton sise mpalies na vroume ton sise kai pao eimai apla na ta leme auta.ston mitroglou ta idia pali fetos. pige fulam xathike.ena o berg eides oti den kanei to idio paizei gia thn omada kai vazei goal to palikari kanw lathso file mou panathinaike?

στις 18/03/2014 15:27
oso gia sena barcaever sxoliazeis se status ths real polles fores kai vrizeis kai shmera gia akoma mia fora.egw den eipa tipota to ivristiko kai osoi exoun sxoliasei to vlepoun.as mou pei kapoios an eipa kati to evristiko.apo kei fenete to epipedo sou san anthrwpos

στις 18/03/2014 17:12
poso xazos mporei na einai o Barcaa4Ever pio hli8io paidi den exw 3anadei

στις 18/03/2014 20:53
re as einai oti thelei mono na mhn vrizei san dalikeris dld ti rpagma einai auto den mporeis na peis kati amesws na vrizei.se zougla megalwse?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.