Στέλνει τον ΠΑΟΚ στα δικαστήρια

Στέλνει τον ΠΑΟΚ στα δικαστήρια

Αφορά τον αγώνα ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Στην Δικαιοσύνη κατά της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα προσφύγει η ΠΑΕ Ολυμπιακός όπως επισημαίνει σε ανακοίνωση που εξέδωσε.

Μετά τον Γιώργο Σαρρή και η ΠΑΕ Ολυμπιακός αντέδρασε για την σκληρή ανακοίνωση που εξέδωσε ο ΠΑΟΚ, κάνοντας λόγο για «συκοφαντικές αναφορές», ενώ προσθέτει πως η διοίκηση του «δικέφαλου του Βορρά «επέλεξε να δυναμιτίσει τώρα το κλίμα εν όψει των δυο ημιτελικών του Κυπέλλου».

Μάλιστα, η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ επισημαίνει πως θα προσφύγει στην Δικαιοσύνη κατά της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ενώ έκανε αναφορά για το «Πόθεν Έσχες» του Ιβαν Σαββίδη.

Παράλληλα δεν δίστασε να αφήσει αιχμές για τις μεταγραφικές κινήσεις του ΠΑΟΚ: «Σαββίδη, τους έταξες Ροναλντίνιο και τους πρόσφερες Βούκιτς και Ινσαουράλδε»

Αναλυτικά αναφέρει η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός, όπως είναι αυτονόητο, θα προσφύγει στην Ελληνική Δικαιοσύνη, η οποία πλέον θα ασχοληθεί με τις συκοφαντικές αναφορές της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Η επιλογή της όξυνσης, σε βαθμό υπερθετικό από τον «ιδιοκτήτη» της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, μαζί με τους συνοδοιπόρους του που εμπλέκονται στις μαύρες μέρες του ΠΑΟΚ τα προηγούμενα χρόνια, έχει στόχο προφανώς να αποπροσανατολίσει τους πολυπληθείς φιλάθλους της ομάδας του, απέναντι στους οποίους απέτυχε να είναι συνεπής σε όσα τους είχε υποσχεθεί.

Τους έταξε οικονομική εξυγίανση και αντί να πληρώσει, απαιτεί, ως δικτατορίσκος, να απαλλαγεί -με το έτσι θέλω- η ομάδα του από τους φόρους που πληρώνει κάθε δοκιμαζόμενος Έλληνας πολίτης.

Εμείς, κύριε Σαββίδη, έχουμε πληρώσει και συνεχίζουμε να πληρώνουμε τους φόρους που μας αναλογούν χωρίς παζάρια και εκπτώσεις...

Τους έταξε πρωταθλήματα και ευρωπαϊκούς τίτλους και αντί αυτού βλέπουν την ομάδα τους να χάνει το Πρωτάθλημα πριν τα Χριστούγεννα.

Τους έταξε Ροναλντίνιο και τους προσέφερε Βούκιτς και Ινσαουράλδε. Σε όλα τα επίπεδα...

Το γεγονός ότι επέλεξε να δυναμιτίσει τώρα το κλίμα εν όψει των δυο ημιτελικών του Κυπέλλου είναι θέμα που θα πρέπει να απασχολήσει άμεσα την Ελληνική Δικαιοσύνη, αφού η στάση του βάζει σε μεγάλο κίνδυνο τη διεξαγωγή αυτών των αγώνων και την ασφάλεια των ποδοσφαιριστών και των φιλάθλων.

Ο κύριος Σαββίδης πρέπει να σεβαστεί τους ελληνικούς νόμους και να πάψει να φέρεται ως... αποικιοκράτης ακόμα και μέσα στο Ελληνικό κοινοβούλιο, δίνοντας εκβιαστικά τελεσίγραφα στην Ελληνική κυβέρνηση.

Πρέπει να αντιληφθεί ότι δεν μπορεί να χρησιμοποιεί μια ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ ως όχημα για τις επιχειρηματικές κινήσεις του στη Μακεδονία με αγορές ή ενοικιάσεις, με αντίτιμο ένα κομμάτι ψωμί, επιχειρήσεων (ΣΕΚΑΠ, Μακεδονία Palace, ξενοδοχεία στη Χαλκιδική) με αμφιβόλου προελεύσεως κεφάλαια, καθώς και για την προώθηση των πολιτικών του «οραμάτων» στη χώρα μας, που ξεπερνάνε τα όρια της γραφικότητας.

Τέλος, καλό θα είναι να δούμε κάποια στιγμή και το «Πόθεν Έσχες» του φερόμενου ως ιδιοκτήτη του ΠΑΟΚ, τι πραγματικά του ανήκει, σε ποιες επιχειρήσεις είναι πραγματικός ιδιοκτήτης και αν τα χρήματα έχουν έρθει στη χώρα μας από νόμιμες επιχειρήσεις».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12
7.504.351.301.601.852.751.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.502.401.651.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

38 σχόλια:

στις 17/03/2014 20:08
etsi re na gamhsoume ta paokia gera re 9ryle

στις 17/03/2014 20:34
ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΜΠΑΛΟΤΣΑ ΜΕ ΜΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ(ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ)ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΟΔΟΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΡΡΟΗ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΟΥ ΚΟΣΚΩΤΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΕΠΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΛΛΑΝ ΤΟΝ ΦΠΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΠΟΙΟΙ ΤΡΩΝΕ ΨΩΜΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΒΒΙΔΗ.ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ..ΕΠΙ ΙΣΟΙΣ ΟΡΟΙΣ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 23 ΧΡΟΝΩΝ.

στις 17/03/2014 20:40
ante vre loulides axaxaxaxa ta rxidia tou paok tha pareis erythroleukh poutnana

στις 17/03/2014 20:44
OPOS POLI KALA LEEI O MARINAKIS :

Εμείς, κύριε Σαββίδη, έχουμε πληρώσει και συνεχίζουμε να πληρώνουμε τους φόρους που μας αναλογούν χωρίς παζάρια και εκπτώσεις...

VLAKES PAOKTSIDES !

στις 17/03/2014 20:44
ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΣΑΒΒΙΔΗ ΚΑΙ ΦΑΓΑΝ 4 ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ

στις 17/03/2014 20:50
9a fate kala sto kypelo paokia 3-4 gkolakia kai 9a pate spiti sas palio malakes paokia

στις 17/03/2014 20:56
ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΞΥΓΙΑΝΣΗ ΚΥΡΙΕ ΣΑΒΒΙΔΗ ΚΑΙ ΚΛΕΒΟΥΝ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ.ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΦΙΦΑ ΚΑΙ ΠΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΥΓΙΡΗΖΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΝ ΕΚΕΙ...ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΠΡΙΜ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΑΚΙ ΑΛΕΥΡΙ.ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΙΚΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟΥΣ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΝΤΙΝΑ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ.ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΚΛΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΙΝΣΑΡΟΥΑΛΔΕ ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΛΕΤΑΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΟΚΙ ΜΠΑΛΜΠΟΑ.ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΡΙΟ ΑΝΤΙΡΙΟ

στις 17/03/2014 21:02
dn tn xonepsate tn poutsa apo tn paok gaurakia ok to katalavainw thelate kai allo sto kupello tha kanoume to xreos mas

στις 17/03/2014 21:14
ok to xeos sou einai na fas alla 4 mesa sto kamini tou 9rylou kai na pas spitaki sou nomizate pws ginate yperomada edw 9a sas perasei o atromitos oust 3eftiles

στις 17/03/2014 21:20
to xeos mou opws les einai na fas ena akoma tsimpouki kai tha to fas edw tha eimaste tha to deis

στις 17/03/2014 21:23
ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΓΑΥΡΟ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΟΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ.

στις 17/03/2014 21:38
sansan1 δεν γινεσαι αστειος αστο...

εγω παντως εχω αρχισει να παρατηρω οτι πλεον πιο πολυ ασχοληστε με τον ΠΑΟΚ εσεις οι ολυμπιακοι παρα με την ομαδα σας

Μηπως σημαινει τπτ αυτο?

στις 17/03/2014 21:39
ok 9a to doume re xreos*

στις 17/03/2014 21:42
α ρε παοκακια τι κριμα που ειστε τοσα χρονια ζειτε με ονοιρα, τωρα ειρθε και ο μεγασ ιβαν και παει το δουλεμα συνεφο, ο ιβαν σασ λεει ο ολυμπιακοσ ο ολυμπιακοσ φταιει και εσεισ γαυγειζετε, και γελαει ο μαστρο ιβαν κατω απο τα μουστακια του

στις 17/03/2014 21:52
markiz mathe na grafeis kai meta mila

στις 17/03/2014 21:56
σκασε ρε γυφτακι kouklizogr

στις 17/03/2014 22:08
Τους έταξε πρωταθλήματα και ευρωπαϊκούς τίτλους και αντί αυτού βλέπουν την ομάδα τους να χάνει το Πρωτάθλημα πριν τα Χριστούγεννα.

Τους έταξε Ροναλντίνιο και τους προσέφερε Βούκιτς και Ινσαουράλδε. Σε όλα τα επίπεδα...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ ΑΥΤΟ! ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΙ ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΦΤΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ Ε? ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΑ,ΠΡΟΠΟΝΙΤΗ ΚΤΛΠ ΦΤΕΕΙ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Ε? ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΣΕ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΤΛΟ..

στις 17/03/2014 22:15
Ε ΡΕ ΚΑΤΙ ΜΥΝΙΗΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ???????????????? ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΑ ΓΕΛΙΑ!!! ΘΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΩ ΠΩ

στις 17/03/2014 22:27
mathe na grafeis re gyfte ellhnika dn xereis kai milas!kai skase na peis tn patera sou tn gkei

στις 17/03/2014 22:29
ναι ρε αλλα το ποιο ωραιο δεν το μαθατε, την υπερασπιση του σαββιδη στο δικαστηριο την αναλαμβανει ο κουγιασ, χαχαχααχααχαχαχα πουθεναδοκλαψιαριδεσ

στις 17/03/2014 22:30
μαρκιζ ανοιξε κανα λεξικο ρε φρουλη.

υγ.η ανακοινωση του ΠΑΟΚ δεν μιλαει για κανεναν παιχτη και για κανεναν φορο(προσφατα εκανε ελεγχο το σδοε και ο ΠΑΟΚ ηταν η μονη παε που πληρωνε και οσο για α χρεη καλα τους κανει) μιλαει για το συστημα και την χοντρη μαουνα και αυτοι οι εξυπνοι λενε για τον ινσαουραλδε και τον βουκιτς που εχουν τον βαλντεζ,τον μαρκανο,τον σεποβιτς,τον μπονγκ,τον γιατακαμπαρε,τον τορρες...σαν τις μυξοπαρθενες γκομενες κανετε που καθε μερα εχετε περιοδο!

στις 17/03/2014 22:34
ρε αλβανακι kouklizorg οταν σου λεω σκασε θα το βουλωνεισ γιατι εδω ειναι ελλαδα και εσυ εισαι γυφτοαλβαναριο, αντε πηγενε στην αλβανια αν θελεισ να κανεισ σχολεια,τωρα ρουφα το αυγο σου και σκασμοσ τσιγκανοαλβαναριο

στις 17/03/2014 22:37
ρε μποικα τι στο διαλο σε πειραξε που ειπα το κουκλι γυφτακι?

στις 17/03/2014 22:40
mathe na grafeis sou lew re poutanas gie alvane markiz!tn boika tn peiraxe epeidh se gamaw alla dn vazw vazelinh gia na glistraei kai tn peiraxe

στις 17/03/2014 22:48
γυφτακι κουκλι μη βριζεισ ειναι κακο, αντε πηγενε για υπνο τωρα γιατι το πρωι μαλον ξυπνασ νωρισ για δουλεια στα φαναρια,πρεπει να μαθεισ να μη βριζεισ γυφτακι, αλβαναριο

στις 17/03/2014 23:03
ρε βλακα μαθε να γραφεις κουτσουρο απελεκητο!μαλλον με 2 λ πηγαινε οχι πηγενε σκατοφλωρε!πανε να σε γαμησουν καλυτερα και μην γραφεις αλλο

στις 17/03/2014 23:14
BRAVO STON OLYMPIAKO ... TWRA EIMAI PRAGMATIKA YPERIFANWS GIA THN OMADARA MOY !

στις 17/03/2014 23:14
μιλαει ο ολυμπιακος για εξυγίανση και πληρωμή φόρων...μαλλον ξεχναν χρέη κοσκοτα και κόκκαλη που τα πληρώσαμε όλοι μας...ο Σαββίδης μπορούσε να κάνει οτι και ο μελλισανίδης να ρίξει την ομαδα και να την πάρει τζάμπα μετά...ανταυτου δίνει 13 εκ για χρέη που δεν έκανε αυτός...μίλαν για πόθεν έσχες του Σαββίδη την στιγμή που ο εισαγγελέας έχει καλέσει τον μαρινακη για στημένα παιχνίδια...αλλα επειδή εδω ειναι Ελλαδισταν δεν θα γίνει τίποτα ...αλλα θέλω να δω τι θα λετε αν αυριο σας αντιμετωπίσει ο διαιτητης σαν τον πανθρακικό...με γκόλ οφσαιτ, μαιμου πέναλτυ και φύγετε απο αγγλία με το κεφάλι κάτω..αυτοι κάνουν την δουλεία τους βγάζουν τα εκ. και εμείς καθόμαστε και βριζόμαστε σε ενα σαιτ για στοίχημα....ποιοι ειναι οι εξυπνοι και ποιοι οι μαλάκες?

στις 17/03/2014 23:18
kouklizorg ελλα ρε πλακα σου κανω συγνωμη και καληνυχτα!

στις 17/03/2014 23:37
nai swstos o kominges.kai stin teliki kai o ivan na vgazei aforologita lefta,eipe o gaidaros ton peteino kefala.les kai o poldo vgazei pentakathara lefta.

στις 17/03/2014 23:44
kouvadomaxos πραγματικα ρε ο μαρινακησ μοιαζει με τον πολντο χααχαχαχααχαχα

στις 17/03/2014 23:58
R GAMHMENE SANSAN DEN XORTASES AKOMA TO PALOUKI TOU TZABELLA??SOU EKATSE STO STOMAXI PANE PARE 1 SODA MHN EXOUME KANA APROOPTO GAMOGAUROI OLOI SAS (OI PERISSOTEROI TOULAXISTON OI KOMPLEXIKOI).DEN ME ENDIAFEREI TI HRTHE N KANEO O SABBIDHS TO MONO POU M NIAZEI EINAI N KANEI OMADA APO KEI KAI PERA DEN PA GAMHSEI KAI THN GUNAIKA TOU MARINAKH STIS MPALES MAS..ETOIMASTEITE TO KUPELLO PLHSIAZEI ...TSA-POU MURIZOMAI PALI KOPRIES HAHHAHA

στις 18/03/2014 00:14
Εγώ ένα έχω να πω: μεροικά πράγματα ο κόσμος τα'χει τούμπανο και ο Μαρινάκης κρυφό καμάρι...(και ο νοών νοείτο)

στις 18/03/2014 00:54
Tora pou diavasa ola auta pou eipe o Gay kai ta sxolia ton opadon tou boro na paw sto feggari perpatontas...Na to xerete oli to mono pou borite na kanete ston PAOK KAI TON SAVIDI EINAI NA TOU GLIPSETE TA PAPARIA MLKS E MLKS XEFTILISMNI

στις 18/03/2014 01:01
eeeeeeeeee eeee ooooo oooooo ooooo elate sto limani gia pniksimo kalo

στις 18/03/2014 08:10
oooooooo ston peraia to limaniii einai vathiiiiiiii

Gama tous olympiake autous pou mesa apo mme,diloseis,anakoinwseis kai twitter katasukofantoun ton thrylo mas mono kai mono giati pote den tha mporesoun na mas fthasoun.Ante geia tora anuparkto!i

στις 18/03/2014 10:56
Ο ΚΟΛΟΧΟΝΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΝΒΑΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΦΈΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΓΛΩΣΣΑ ΚΡΊΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ

στις 18/03/2014 11:09
ΤΟ ΟΤΙ ΕΛΕΝΧΕΙ ΤΗ SUPERLEAGUE ΤΟΣΑ ΧΡΌΝΙΑ ΚΑΙ ΡΥΘΜΊΖΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΉΜΑΤΑ ΌΠΩΣ. ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΉΜΑΤΑ. ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ UEFA ΚΑΙ SUPERLEAGUE ΣΦΑΖΩΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌ. ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΡΆΚΙΑ. ΤΟΥΣ ΔΙΕΤΗΤΕΣ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.