Οι πανηγυρισμοί στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού (pics+video)

Οι πανηγυρισμοί στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού (pics+video)

Αφορά τον αγώνα ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Ο Ολυμπιακός κατάκτησε σήμερα και μαθηματικά το 41ο πρωτάθλημα στην ιστορία του, με τους παίκτες των «ερυθρόλευκων» να το πανηγυρίζουν με τη ψυχή τους αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα με τον Πανθρακικό, ανεβάζοντας μάλιστα φωτογραφίες από τα αποδυτήρια της ομάδας.

Οι «ερυθρόλευκοι» σφράγισαν σήμερα το πρωτάθλημα μετά το 2-0 επί του Πανθρακικού και οι παίκτες της ομάδας το πανηγύρισαν δεόντως, όπως φαίνεται από τις παρακάτω εικόνες:



Δείτε tweets με τους πανηγυρισμούς των παικτών του Ολυμπιακού:















Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12
7.504.351.301.601.852.751.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.502.401.651.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

36 σχόλια:

στις 15/03/2014 23:37
ελατε με κωλο εσεις!

στις 15/03/2014 23:52
imperator teleutaio se ola dikio exis...

στις 15/03/2014 23:53
teleutaia

στις 15/03/2014 23:54
teleutaia..

στις 16/03/2014 00:32
ELEOS RE IMPERATOR21...AKOMI KAI SIMERA GIORTARES MERES GKRINIAZEIS????DIKAIOMATIKA O OLYMPIAKOS KATAKTA TO 41o TOU PROTATHLIMA...EPEXE THN KALYTERH MBALA AP OLOUS,HTAN PIO STATHEROS KAI SYNEPHS AP OLOUS KAI GI AYTO EINAI PROTATHLITHS...DHLADH GIA SENA PIOS DIKAIOUTAN TO PROTATHLIMA???APANTHSE..POIOS HTAN KALYTEROS APO TON OLYMPIAKO>???...

στις 16/03/2014 00:32
pws kai na xei to protathlima to pirame mas menoun to kypello kai to champion leuage...mia kalh klhrwsh na xoume stous 8 kai pleon ola ginontai...EIMASTE DYNATOI,EXOUME PEXTES,PROPONHTH KAI PROEDRO KAI DEN EXOUME TIPOTA NA ZHLEPSOUME APO TIS ALLES 7 OMADES...MPOROUME KAI GIA TO TROPAIO...EPANALAMVANW KLEIDI EINAI H KLHRWSH STOUS 8

στις 16/03/2014 00:42
emeis to xeroume oti stinontai mats giorgaki,esy pes mas an vlepeis dikaiosyni pouthena ston orizonta..treli fiesta o gauros simera,tigka ston kosmo itan den epefte karfitsa.

στις 16/03/2014 01:01
ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

στις 16/03/2014 01:07
egine kati pou to kserame apo kairo

στις 16/03/2014 01:08
H ISTORIA EGRAPSE 41 OEOOO ....PARTE TA KIALIAA KAI AKOLOUTHATEEEE

στις 16/03/2014 01:36
ΠΡΩΚΤΑΘΛΗΜΑ ΧΩΡΙΣ "ΠΡΟΒΑΤΑ" ΣΤΟΝ ΣΤΑΒΛΟ ΣΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ.ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

στις 16/03/2014 04:00
axaxaxax MONO 8RYLOS MOUNOPAMA twra n vlepo klama re vromomytres..imperator vromiari tsouzi h kolotripida s re mounopano roufa tn kokkini poutsara mesa sto stoma s!!

στις 16/03/2014 05:39
ΜΠΡΑΒΟ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΑ

στις 16/03/2014 08:14
Καλά κάνετε και χαίρεστε, πρωταθλητές είστε και με διαφορά.....Αλλά πείτε μου ρε παιδιά, ειλικρινά όμως, το ευχαριστιέστε που παίζετε ουσιαστικά μόνοι σας χωρίς αντίπαλο? Γιατί όλες οι υπόλοιπες ομάδες είναι για τον πούτσο....Είναι σαν να παίζεις στο amateur στο FIFA και να κερδίζεις συνέχεια...Δεν έχει ενδιαφέρον....

στις 16/03/2014 08:55
imperator21 ακόμα και στη Γ εθνική στήνεις ματς εσύ.Βλέπε Ραφήνα.Οπότε μη μιλάς.Με διαφορά καλύτερος ο Ολυμπιακός από τους υπόλοιπους αντίπαλους φέτος.Παοκ μηδέν τον κοντράρει στα ίσα ο Ατρόμητος,Παναθηναικός στο ψάξιμο και ένας Ατρόμητος φωτοβολίδα.

στις 16/03/2014 09:17
ειμαι οσφπ παιδια αλλα θεωρω οτι ο οσφπ δεν θυμιζει τπτ απο καλη ομαδα.... στην ευρωπη δεν λεω παιζουν αψογα αλλα στο πρωταθλημα βαριουνται ( κ με το δικιο τους ) να τρεξουν. ετσι κ αλλιως με την διαφορα ποιοτητας απο τις αλλες ομαδες ο οσφπ θα το επαιρνε αλλα μην μαλωνετε.... οι ΜΕΓΑΛΟΙ ειναι φιλοι και εμεις τσακωνομαστε...

στις 16/03/2014 09:27
41 MONOI MAS KAI SUNEXIZOUME!TWRA MONO MANUNITED KAI META KUPELLAKI ME TOUS KLAPSIARIDES!

στις 16/03/2014 09:54
ΕΤΣΙ ΠΑΝΥΓΙΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ...ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ...ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΕ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ,ΑΕΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΟΚΑΚΙΑ.ΚΑΛΑ Ο ΠΑΟΚ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ.ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ!

στις 16/03/2014 10:12
41

στις 16/03/2014 10:18
41 ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ 37 ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΛΙΝΑΤΣΕΣ

στις 16/03/2014 11:17
0-3

στις 16/03/2014 11:50
IMPERATOR AMA TO EPERNE I AEK ( LEME TORA ...) THA MAS EPRIZES TA @@ .

ADE TWRA O KATHE PIKRAMENOS ...

στις 16/03/2014 11:52
kokkinise...kokkinise...olokliri h Ellada,einai kairos m@@@@@@a na allaksete omada!!!

στις 16/03/2014 13:15
giorgaki exeis to teleftaio sxoleio kai gia auto tha apanthsw se esena an thewreis oti to elliniko prwtathlima einai prwtathlima tote file mou esu kai oloi sas exete provlima.den tha stathw stous aektzides ok as erthoun kai egw afto thelw na pai3oun mpala mpas kai aneuei pali h superligda.alla re palikari antrikia posa psiteueis oti a3izeis apo ta 41.kai mhn mou peis pali vres apodei3eis kai ston papandreou den vrikan kati ston simiti kai stous allous alla oloi 3eroume ti einai.andrikia posa thewreis kai thewroun oi olympiakoi oti a3izete apo ta 41 giati egw kamia 15 aria pisteuw valta katw kai metra ta.

στις 16/03/2014 13:16
26 h ekei gyrw a3izeis ta ypoloipa einai petsina

στις 16/03/2014 13:27
ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ.ΣΕ ΑΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ,ΜΕ ΓΚΟΛ OFFSIDE,ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ, ΜΕ ΜΟΥΦΑ ΠΕΝΤΑΛΤΙ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 624646466624642 ΣΕΡΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΕΤΣΙΝΕ.Ο ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ.ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΥΣΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ.ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΜΙΣΑ+ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΑ.Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ Ιγκορ, Τζάνη, Κάσες, τα 20/33 γκολ του Πανθρακικού.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ.ΕΜΕΤΟΣ.

στις 16/03/2014 13:46
ΕΙΝΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΡΟΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ "Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΑ ΚΕΡΔΑΝΕ".ΕΧΕΤΕ ΡΟΥΦΗΞΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ CHL ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΧΟΥΝΤΑ.ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΤΖΟΛΕ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΥΣΑΝΤΕΝΙΟ ΠΕΝΑΛΤΙ, ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΗΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.

στις 16/03/2014 14:37
re vlakobilbao pote perases prokrimatika tsou lou esy panivlaka olo poutses etrwges mono apeutheias pas kai meta apo 40 xronia pou pas apeutheias phges mia fora stous 16 mpravo!provata

στις 16/03/2014 15:05
imperator h mapa s eine pio asxhmi k apo kolo pi8ikou..se parakalw stamata to klama giati plimirisame!!axaxaxaxa!smokingbet enohte pos 8 xaroume gia akoma mia koupa,afou h ales omades dn plhronoun gia pextes t prepei n kanoume n tous to xarisoume?imperator apo to polly klama sto telos 8a er8ete me varka!!axaxxaxa ai sto diaolo gelie

στις 16/03/2014 15:28
gavros_xania οι παιχτες τα παιρνουν τα λεφτα.Εσεις απλα πανηγυριζεται σαν ουρακοταγκοι οχι για την μπαλα που βλεπετε αλλα για τους στημενους τιτλους.

στις 16/03/2014 18:14
etsi imperator zhleueis pou upostirizeis mia omada ths plakas 8a mas vlepeis akoma gia polla xronia prwta8lhtes komple3ike imperator

στις 16/03/2014 21:29
mpravo mori omadara etsi se ena prwta8lima paragkas to shkwses kai auto to kypello ...... kai nai exasa ton ari8mo posa sthmena prwta8limata exete parei???? as mou apantisei o ka8e gayros alla prin to grapsei as skeftei auta pou 8a pei gia na yposthri3ei tin omada tou eiai alh8eia????

στις 16/03/2014 21:33
kai mias pou eida ena sxolio pou leei pos mono o olympiakos sthnei match stin ellada????

re arxidi esy ti les den vlepeis osfp me platania me veroia me ari me paniwnio kai oute egw 3erw me poses alles omades synergazeste gia na ta katafernete kai na rixnete ka8ares kai timies omades (kai den lew mono gia tin aekara mou) alla kai gia ton apollwna smyrnis kai olous autous re!!!!!! ti prwta8lima einai auto????

στις 16/03/2014 21:39
imperator mazi sou re !!!!!!! nai an8rwpoi einai kai oi diaitites kai teliws tyxaia kanoun ta la8i yper tou olympiakou kai stis alles omades pou proanefera gt to na kerdizeis 7-0 tin kalloni pou einai poly pio panw apo ton platania kai autos paei na pesei e8niki mono kai mono epeidi tou proedrou tou kavlwsse na pai3ei 7+ auto ton agwna ok re ........to 3-0 tis veroias stin kalloni....oyte auto???oti pire 1-1 ton atromito pou einai deuteros (tritos ama kerdisei shmera o paok) oute auto eee??? kai alla polla pou den exei xwro to site na ta grapsw......filakia..........

στις 16/03/2014 21:41
alla den nomizw na sygkinisei ton paok na kanei tin xari ston ari gt 8elei tous pontous gia play-off kai goustarei na tous gamisei mesa sto xarilaou...........

AAA KAI NA MIN 3EXASW RE

ERXOMASTEEEEEE!!!!!!!

NA DW TOTE TI 8A LETE

στις 18/03/2014 01:39
me toso klama me varka 8 er8ete...xaxaxx

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.