Τράπεζα κατέσχεσε το πούλμαν του Πανιωνίου!

Τράπεζα κατέσχεσε το πούλμαν του Πανιωνίου!

Αφορά τον αγώνα ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


Απίστευτο και όμως… ελληνικό. Χωρίς δικό του πούλμαν έμεινε ο Πανιώνιος καθώς παρά τις προσπάθειες που κατέβαλαν την Πέμπτη οι άνθρωποι των «κυανέρυθρων», δεν μπόρεσαν να αποτρέψουν την κατάσχεση από την τράπεζα!

Σε κατάσχεση του πούλμαν του Πανιωνίου που είχε αγοραστεί επί ημερών Τσακίρη με leasing προχώρησε η τράπεζα, καθώς η νυν διοίκηση των «κυανέρυθρων» είχε αφήσει απλήρωτες τις τελευταίες δόσεις.

Παρά τις προσπάθειες που κατέβαλαν την Πέμπτη οι άνθρωποι των «κυανέρυθρων» δεν μπόρεσαν να αποτρέψουν την κατάσχεση, με αποτέλεσμα να αναγκαστούν να νοικιάσουν νέο πούλμαν τουλάχιστον μέχρι το τέλος της σεζόν.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.383.756.251.851.601.132.34
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.802.156.001.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.701.753.5020.00

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 14/03/2014 03:12
AXAXAXAAXAAXAXAXAAXAX E OXI RE FILE!

στις 14/03/2014 04:57
omada super league o nionios ...an eine dinaton..oute sto san marino teties katastaseis

στις 14/03/2014 07:53
omada superleague kai de mporei na plirosi tis dwseis gia to poulman.......! tus paiktes pos tus plironeis??? diladi o proedros i opoios einai... de exei na plirosei oute kan tis dwseis tu pulman???

e tote misooooo erxwmai gia proedros ute egw exw alla se ti diaferw apo ton dikon sas :) VRIKA DULEIAAAAAAAAAAA............ THA GINW PROEDROS STON PANIONIOOOO... TERMA I ANERGIAAAA oleeeeeeeeeeeee

στις 14/03/2014 07:54
kai otan tha me poun oi paiktes na tus pliroso tha pw paidia... signomi molis twra bika sto tamio anergias me 300 euro to mina...! poios exei sira na plirothei??xaxaxa!!

στις 14/03/2014 09:40
Χαχαχαχαχαχα τώρα με κανένα μετρό στην Αθήνα και για την επαρχία με autostop χαχαχαχαχα

στις 14/03/2014 09:42
Καλά να πάθεις που πουλάς παίχτες στην Αεκ για ψίχουλα

στις 14/03/2014 09:57
popo xeftila fantasoy na ginotan h katasxesh thn ora toy pexnidioy....

στις 14/03/2014 13:35
χαχααχαχχα

στις 14/03/2014 13:35
με τοσα χρεη συνεχιζει να αγωνιζεται στην Α εθνικη

στις 14/03/2014 13:36
μονο για τον αρη μιλατε ολοι οι μαλακες

στις 14/03/2014 15:20
Μάγκες Ο Νιόνιος Είναι Από Τα Πιο "Ταλαιπωρημένα" Σωματεία Από Απατεώνες & Συνεχίζει να Βγάζει Παίκτες Από Τα Φυτώρια & Να Τροφοδοτεί Τις Μεγάλες Ομάδες (Βλ. ΟΣΦΠ ΠΑΟ) Αλλα & Ομάδες Που Είναι Κατώτερες Από Αυτόν (Βλ.Αεκάκι Στην Γ' Εθνική Που Ακόμα Του Παίρνει Παίκτες Χωρίς Να Του Δώσει Μία Γιατί Έτσι Έχουν Μάθει Να Λειτουργούν Στο Αεκάκι)! Ακόμα Μάγκες Για Να Μαθαίνεται Στον Νιόνιο Δεν Έχουν Χαρίσει Τα Χρέη Που Έχει Χαρίσει Το Κράτος Στο Αεκάκι Δεν Έχει Τον Κόσμο που Έχει Ο Άρης & Τελός Αν Είχαν Περάσει Από Οποιαδήποτε Άλλη Ομάδα Μικρή Η Μεγάλη Οι Απατεώνες Που Πέρασαν Από Τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ Θα Είχαν Διαλυθεί !!! Γι' Αυτό Πριν Γράψετε Κάτι Να Βάζετε Το Μυαλό Σας Να Δουλέψει !!! ;)

στις 14/03/2014 15:53
καταντια

στις 14/03/2014 16:04
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ(ΧΑΧΑΧΑ)!!

ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ,ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ..ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΜΩΣ ΑΠ ΤΗΝ Β ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΟΥΝ!

στις 14/03/2014 19:22
axxaxaxaax

στις 14/03/2014 23:29
ERXOMASTE KAI THA GONATHSETE OLOI

στις 15/03/2014 09:02
elate me ton kolo omos

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.