Νοκ άουτ για τρεις εβδομάδες ο Ιμπαγάσα

Νοκ άουτ για τρεις εβδομάδες ο Ιμπαγάσα



Εκτός δράσης για τρεις εβδομάδες θα μείνει ο Αριέλ Ιμπαγάσα καθώς ο Αργεντινός άσος υπέστη θλάση δεύτερου βαθμού.

Πρόβλημα με Ιμπαγάσα στον Ολυμπιακό, καθώς ο Αργεντινός τραυματίστηκε κατά τη διάρκεια του αγώνα κόντρα στον ΠΑΟΚ και όπως έδειξαν οι ιατρικές εξετάσεις, υπέστη θλάση δευτέρου βαθμού που θα τον κρατήσει εκτός δράσης για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.

Από την άλλη, οι τραυματίες Σαβιόλα, Σιόβας και Μαρκάνο συνέχισαν το πρόγραμμα αποκατάστασής τους στο γυμναστήριο.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1Χ2X2
1.354.505.252.42

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 11/03/2014 20:22
Poutsa mas

στις 11/03/2014 20:30
ΤΕΛΙΩΣΕ Η ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΝΙΟ...Querty ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΤΣΑ ΡΕ...ΑΠΟΥΤΣΕ

στις 11/03/2014 21:35
autoktona poutanas gie sansan gamw ton karkino sou

στις 11/03/2014 21:35
KANIO ALANI GIA PANTA STO LIMANI!!!!

στις 11/03/2014 21:35
kai ti zwi sou oli skoupidi

στις 11/03/2014 23:57
kati akougete gia metagrafiko mpam sthn a.o aidipsos

στις 12/03/2014 04:11
Panilithioi, diavaste gia na enimerwthite, oxi na lete malakies kai na brizete adipales omades/opadous blakes

στις 12/03/2014 09:35
Querty Tο να πεις την αποψη σου δεκτη για το αρθο... το να κανεις καζουρα δεκτη........... το να κανεις το γελοιο και να εχεις 3-4 λογαριασμου δεκτη καταλαβαινω οτι στο μυαλο εισαι 10...........! Αλλα το να ευχεσαι καρκινο σε καποιο που υποστηριζει αντιπαλη ομαδα απο την δικη σου... Πρεπει αν εισαι μεγαλο αποβρασμα τις κοινωνιας.......!Το να βριζεις μανες (που το ειδα σε αλλα σχολια) ειναι ανανδρο.....!

Καταρχην δεν ξερω τη ηλικια εχεις.. κατα δευτερον οταν μεγαλωσεις και καταλαβεις οτι εισαι αντρας... απο μονος σου θα καταλαβεις οτι τον να βριζεις ιερα μανες και οικογενιες... δεν ειναι αντρικο... εχεις κατι με καποιον χωστα σε αυτον...... και φυσικα απο μπροστα οχι πισω απο πληκτρολογια....!

Τωρα που δε μπορεις να δειξεις τον ανδρισμο σου απο κοντα.... προσπαθεις να κανεις τι να το δειξεις εδω βριζωντας και ευχωντας καρκινο? ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ PC ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙΣ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΩΣ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΡΥΣΕΙΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ..

στις 12/03/2014 09:36
ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΑΦΤΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΜΑ... ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ PC.........! ΕΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΒΡΙΖΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΩΝΤΑΣ ΚΑΡΚΙΝΟ.. ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΤΡΑ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ....!!

ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΜΠΑΓΑΣΑ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΟ ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥ ΚΑΡΙΕΡΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΠΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ Η ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΡΙΝΤ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΘΛΑΣΗ...!

στις 12/03/2014 11:48
Ta @@ mou kounithikan

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.