«Υποψήφιοι για τον πάγκο της Ελλάδας Κούμαν και Αλέγκρι»

«Υποψήφιοι για τον πάγκο της Ελλάδας Κούμαν και Αλέγκρι»



Ακόμα δύο ονόματα προστέθηκαν στη λίστα των υποψήφιων τεχνικών που θα αντικαταστήσουν τον Φερνάντο Σάντος μετά το Μουντιάλ, με ολλανδικό δημοσίευμα να αναφέρει ως υποψήφιο τον Ρόναλντ Κούμαν, την ώρα που ιταλική ιστοσελίδα κάνει λόγο για κρούση της ΕΠΟ στον Μασιμιλιάνο Αλέγκρι.

Λίγες ημέρες μετά τα σενάρια που ήθελαν τον Χαβιέρ Αγκίρε υποψήφιο για τον πάγκο της Εθνικής, άλλα δύο ονόματα προστέθηκαν στη λίστα των υποψήφιων τεχνικών που θα αντικαταστήσουν τον Φερνάντο Σάντος μετά το Μουντιάλ. Ο λόγος για τους Ρόναλντ Κούμαν και Μασιμιλιάνο Αλέγκρι.

Όσον αφορά τον πρώτο, η ολλανδική «telegraaf» υποστηρίζει ότι η ΕΠΟ επικοινώνησε μέσω μάνατζερ με τον Ολλανδό τεχνικό της Φέγενορντ ο οποίος όμως θα εξετάσει την συγκεκριμένη προοπτική μετά το καλοκαίρι.

Από την άλλη η ιστοσελίδα «sportmediaset.it» αναφέρει πως η Ομοσπονδία έκανε κρούση και για τον πρώην τεχνικό της Μίλαν.

Μάλιστα το ιταλικό δημοσίευμα αναφέρει πως στον Ιταλό τεχνικό έχει δοθεί διορία από την ΕΠΟ μέχρι την επόμενη εβδομάδα για να δώσει την απάντηση του.



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΣΑΝΤΟΣ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 10/03/2014 22:45
ΑΛΕΓΚΡΙ? WTF

στις 10/03/2014 23:53
Τάκη Λεμονή θα πάρει...

στις 10/03/2014 23:58
alefanto tha paroume

στις 11/03/2014 00:11
Magkes moy kanane protash shmera!!!8a thn analabw telika!!! to skefthka.....

στις 11/03/2014 00:24
imberator?o tsiolhs ekleise sthn aek dysthxos!!!

στις 11/03/2014 00:52
o synadelfos tsiolhs toy kaname plaka shmera...Meta apo kairo 8a kooytsarei omada Γ εθνικής...Sthn klassh toy!!!

στις 11/03/2014 01:51
Oxi re paidia ferte ton malezani...xaxaxaxa..

στις 11/03/2014 11:59
alegri

στις 11/03/2014 13:03
parte ton stefens

στις 11/03/2014 13:23
ALEGRI??? WATAFAK?? NO ALEGRI!!

στις 11/03/2014 14:14
Όποιον και να πάρει κάτι θα κάνει στην ελλάδα τώρα σωστά ή λάθος αυτό δε το ξέρουμε. Γιατί ρε εσείς που κρτικάρεται τον Αλεγκρί επείδη δεν του βγήκε στην Μίλαν τι πάει να πέι ότι δεν θα του βγεί και με την Ελλάδα. Άλλο μίλαν άλλο ελλάδα στην ελλαδάρα μπορεί να εξοικιωθεί και μετά να λέτε εσέις που τον κριτικάρεται "Καλά μ@@@ς είμαί που το έλεγα τα λόγια αυτόν"

στις 11/03/2014 14:15
*που το έλεγα τέτοια λόγια.

στις 11/03/2014 17:56
ΖΗΤΩ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΚΑΡΟΣ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΑΡΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΝΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΙΣ ΑΕΚ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ!

στις 11/03/2014 18:52
alegri

στις 11/03/2014 18:58
ΑΑΑΑΑΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥΡΑΚΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Ε? ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΜΕ? ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ!!!

στις 11/03/2014 19:26
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ, ΔΗΛΑΔΗ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΝ ΨΩΜΙΑΔΗ ? ΣΤΗ ΒΡΩΜΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΦΥΡΙΖΟΥΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ?

στις 11/03/2014 19:44
ΤΑ ΟΓΔΟΝΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΙΤΑΝΕ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΟΦΕΛΙΘΕΙΚΑΤΕ Η ΟΧΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΚΕΨΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ, ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΩΦΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΨΩΜΙΑΔΗ ΘΑ ΕΙΤΑΝΕ ΟΛΛΑ ΚΑΛΛΑ Ε? ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΝΕ ΜΠΡΑΒΟ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (ΜΟΝΟ) ΦΤΑΙΕΙ!!!

στις 11/03/2014 20:57
το συμβολαιο με την ερτ ρε χαζε δεν εχει κατι το κρυφο μην πετασ λασπη και οι αλλεσ ομαδεσ αν θελανε μπορουσανε να κανουν συμβολαιο με την ερτ, το γηπεδο του ολυμπιακου ρε ζωο δεν του το χαρισανε εγινε με επιδοτησεισ και κοινοτικα προγραματα και ορισμενα ιδιωτικα κεφαλαια οπωσ χιλιαδεσ επιχειρησεισ στην ελλαδα,οσο αφορα τον μωραλη που πριν ειτανε στον ολυμπιακο και μετα εγινε προεδροσ στη superleague που το βλεπεισ το παραξενο ? και αλοι απο αλλα σωματεια δεν εχουνε παει στη superleague ? γιατι πρεπει σωνει και καλλα να ειναι εγκλημα ? οσον αφορα τον μαρινακη εγω δεν ειμαι εισαγγελεασ να κρινω αν διωκαιτε για κακουργημα οπωσ δεν μπορω να κρινω και για τον μελισσανιδη που διωκετε για ποιο βαρια κακουργηματα λαθρεμποριασ, αστα αυτα να τα κρινουν αλλοι εκτοσ και εισαι αρμοδιοσ, τωρα οσον αφορα για το 50% περι λαυρεντιαδη εγω δεν ειμαι στο γενικο λογιστηριο του κρατουσ για να τα ξερω αυτα, εσυ την πασ πολλη μακρια τη βαλιτζα και εχω τη γνωμη οτι λεσ πολλεσ μαλακιεσ

στις 12/03/2014 01:46
egw den kserw ti lete..Egw blepw oti o Olympiakos sthn eyrwph einai megalos pleon (xanei me dyskolia apo P.S.G kerdizei xalara mantsester klp klp) kai erxetai Ellada kai ka8etai kai trwei 3 apo ton bazelo.Enw otan o bazelos eftane tetrada sta eyrwpaika sta ntermpi stnn Ellada epaize h diaithsia 80 bazelo 20 gayro me Spanea diaithth Dede tria penalnti se mats kypeloy klp...Eseis oi mikroi den exete zhsei epoxes bardinogiannh...Toylaxiston o gayros twra afhnei toys anyparktoys bazelo kai paok kai pairnoyn kanena ntermpi...Terastia eidopoiws diafora me thn tote epoxh!!

στις 12/03/2014 01:50
Gia Melissanidh??MEGALOS APATEWNAS KAI FIDI KOLOBO GIA THN ISTORIKH OMADA THS AEK....megalos alhtaras...

στις 15/03/2014 21:44
Λεμονη να παρει.......να παιξει καμια φορα ωραιο ποδοσφαιρο διοτι το να κανεις βολε για να παει μπαλα στον Σαμαρα για να παρει κεφαλια μπας και παρουμε μπαλα δεν αρεσει!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.