Σούπερ Λιγκ: Όσο έχει Μπεν, δεν πέφτει!

Σούπερ Λιγκ: Όσο έχει Μπεν, δεν πέφτει!

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Με τον Μοχάμεντ Μπεν να πετυχαίνει χατ-τρικ (43’, 84’, 86’) και να φτάνει τα 13 γκολ στην Σούπερ Λιγκ, η Βέροια κέρδισε με 3-0 την Καλλονή στο ΟΑΚΑ, παρότι έπαιζε με δέκα παίκτες από το 51’ και απομακρύνθηκε από τις επικίνδυνες θέσεις της βαθμολογίας.

Έχει βαλθεί να τη σώσει μόνος του! Μια εβδομάδα μετά το νικητήριο γκολ που πέτυχε στις καθυστερήσεις κόντρα στον ΠΑΣ, ο Μπεν σημείωσε χατ-τρικ κόντρα στην Καλλονή, χαρίζοντας ακόμα μια τη νίκη (3-0) στη Βέροια η οποία απομακρύνθηκε από τις επικίνδυνες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα.

Σε ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο, η Βέροια είχε την υπεροχή και στο 43’ κατάφερε να ανοίξει το σκορ, με τον Μπεν να κάνει ωραία κούρσα και να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα της Ημαθίας.

Ωστόσο τα δεδομένα άλλαξαν στην επανάληψη, όταν ο Σισοκό άφησε την Βέροια με δέκα παίκτες στο 51’, με αποτέλεσμα η Καλλονή να πάρει τον έλεγχο του παιχνιδιού.

Μάλιστα οι γηπεδούχοι δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες για την ισοφάριση, έχοντας και δοκάρι με τον Λεοζίνιο στο 54’, όμως δεν κατάφεραν να παραβιάσουν την εστία του Καντιμοίρη.

Έτσι, στο 84’ ο Μπεν κέρδισε πέναλτι και ο ίδιος ανέλαβε την εκτέλεση, δίνοντας προβάδισμα δύο τερμάτων στην Βέροια.

Όμως ο Γάλλος δεν έμεινε εκεί, καθώς δύο λεπτά μετά εκμεταλλεύτηκε την ασταθή απόκρουση του Χογκ και με σουτ στην κενή εστία διαμόρφωσε το τελικό 3-0, φτάνοντας τα 13 γκολ στο πρωτάθλημα (ισοβαθμεί στη δεύτερη θέση των σκόρερ με Μπεργκ, Παπαδόπουλο και Σολάρι).

Με αυτή τη νίκη, η Βέροια έφτασε τους 27 βαθμούς και ανέβηκε στην 16η θέση που οδηγεί στα μπαράζ, με την Καλλονή να μένει στους 33 και να μην «ξεμπερδεύει» ακόμα με την παραμονή της.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.103.102.051.901.551.551.231.23
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.501.802.601.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

33 σχόλια:

στις 10/03/2014 21:34
mpravo re mpen me phges tameio

στις 10/03/2014 21:37
paixtaras prwtos skorer me beroia

στις 11/03/2014 01:55
Kai ksafnika omadara i veria me 0-3...ouaou.. Tixeo den nomizo?

στις 11/03/2014 02:18
apo katw mono o aris tha swthi malakes....

στις 11/03/2014 08:20
Λοιπον οπως και πολυ ωραια τα ειπε ο Βελλης!! ο ολυμπιακος ελεγχει 3-4 ομαδες... και δεν ειναι ο μονος που το λεει!!! κωστουλας σαβιδης αλαφουζος πανοπουλος βελλης....! οπου υπαρχει καπνος αρα υπαρχει και φωτια.....! Πατε να σωσετε ενα παραρτημα τις λιβαδειας με σφαγη του παναιτωλικου..... πατε να σωσετε την βεροι με 40 λεπτα με λιγοτερο παικτη και κερδιζει με σκορ που δε μπορουσε οταν επεζε με αρη και με 11.....! ΜΙΑ ΑΥΔΙΑ ΣΚΕΤΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΑΣ!!! Οπου οπως διαβασα σε κατι σχολια.. στο γκαζζετα! Ολα ειναι στημενα πριν καν ξεκινησει το πρωταθλημα.... ξερετε ποιοι θα πεσουν και ποιοι οχι....! και αναλογος την πορια που κανουν στελνετε και τον καταληλο ρεφερι ειτε να τος χεσκισει οπως το αγρινιο ειτε να τους σωσει οπως με την καλονη....!

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ... ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΙΣ ΕΠΟ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΡΙΛΓΚ! ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ?? ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.. ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗ

στις 11/03/2014 08:29
ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ... ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕ 2 ΧΘΕΣ......! ΒΡΙΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ... ΕΝΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΑ ΠΟΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΤΙ ΘΑ ΔΩΘΕΙ.... ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΩΘΕΙ...! ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΝΙΚΗ ΤΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ -2 ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΧΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΟΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΔΡΑ ΜΕ ΠΑΟ-ΠΑΟΚ- ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΩΝΤΕ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ....! ΕΝΩ Η ΒΕΡΟΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΚΟΜΠΟΤΗ ΣΤΙ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟ!....! ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 2 Η ΒΕΡΟΙΑ ΧΘΕΣ??? ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ....! ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΑΝ ΤΩΡΑ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ.....!! ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΑΣ.. ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΤΕΡΙΑ ΣΑΣ.....! ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΠΑΚΙΣΤΑΝ... ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΝ ΣΑΣ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ.. ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΡΙΧΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ....! ΟΠΟΙΟΝ ΣΑΣ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΩ

στις 11/03/2014 08:30
ΟΠΟΙΟΝ ΣΑΣ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΕΛΛΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟ... ΤΟΝ ΣΦΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ....! ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΥΤΩΝ... ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕ 200 ΚΑΙ 400 ΑΤΟΜΑ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΗΣ ΧΩΡΕΣ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΒΛΕΠΕΙΣ 10.000 ΚΟΣΜΟ! ΕΧΕΤΕ ΔΙΩΞΕΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙ ΣΑΠΙΟ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΣΕΙ....! ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ.... ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΡΟΚΡΙΜ. ΤΣ.ΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ!!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!

στις 11/03/2014 13:46
giorgkis7777!

Σαφως δεν φταιτε μονο εσεις...! εγω πχ μπορουσα να βρω εισητιριο να παω στο παοκ ολυμπιακος αλλα επειδη θα ειχα και τον μικρο μου ξαδερφο που ο παοκ ειναι η αγαπημενη του ομαδα 7 χρονων ειναι! φοβηθηκα να τον παω μην γινει τπτ! κακος και η Αεκ εκανε οτι εκανε....... καθε βια καταδικαστεα......! ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟ... ΕΑΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ... ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΑ...! ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΧΡΗΜΑΤΑ? ΑΠΟ ΜΕΝΑ??? Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΒΑ.......ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΣ.... ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ... ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΝΑΛΙ? ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΜΕΤΑ? ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ?? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΝΟΒΑ Η Ο ΟΤΕ?? ΑΛΛΟ ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΟΝΩΠΟΛΕΙΟ...!

ΕΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ.... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ?? ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ?? ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ?? Η ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙΟΝ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ?? ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΝΟΒΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΡΗΑΜΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ.... ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ

στις 11/03/2014 13:47
ΣΕΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ??

ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ.. ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΑ ΦΤΑΙΝΕΙ ΟΛΟΙ... ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΔΩ ΣΤΗ ΞΑΝΘΗ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ..... ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΝΑ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΣΥΝΤΑΞΗ (ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΚΟ ΤΩΡΑ) ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ.. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΑΩ? ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΔΕΙΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΣΑΦΩΣ ΦΤΑΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΜΠΑ.... ΑΛΛΑ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ.. ΚΑΙ ΒΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΛΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!! ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΝ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΔΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!

στις 11/03/2014 14:39
ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ7777

ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ.. ΑΠΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΧΩΡΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ....!! Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΧΩΡΗΓΙΑ?? ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΙ?? ΟΧΙ 15 ΕΚΑΤ. ΑΛΛΑ 5 ΕΚΑΤ.! ΕΝΑΝ ΜΑΡΥΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΡΑΝ ΧΡΗΜΑΤΑ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΦΑΛΑΚΡΟΣ ΛΕΦΤΑ? ΑΠΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ?? ΕΑΝ Η ΞΑΝΘΗ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΙΔΙΟ? ΟΧΙ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΜΟΙΡΑΖΩΝΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΘΕ ΠΑΕ.....!Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΟΧΙ 1000-2000 ΑΤΟΜΑ! ΑΡΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΒΑ...! ΕΑΝ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΝΟΒΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΒΑΛΩ ΕΓΩ.... Η ΝΟΒΑ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ??? ΘΑ ΤΟΝ ΣΟΥΤΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΛΑΦΟΥΖΟ.. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ?? Η ΝΟΒΑ? Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΔΕΙ ΝΟΒΑ ΕΙΤΕ Ο ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Η ΟΧΙ! ΠΟΙΟΣ ΧΑΝΕΙ? Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΒΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ... ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΟΤΕ...... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜ

στις 11/03/2014 14:41
ΧΡΗΜΑΤΑ......! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ... Ο ΜΑΡΙΝΑΚΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΣΟΔΑ... ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΣΟΔΑ ΑΠΟ ΕΥΡΩΠΗ.. ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΤΙ ΕΧΕΙ?? ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ? ΧΩΡΗΓΙΕΣ? ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΕΧΕΙ... ΑΝ ΤΑ ΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ... ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕ ΑΠΛΑ....!

στις 11/03/2014 15:52
μια γαμημενη ερωτηση.ΠΟΣΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΙ ΕΙΣΤΕ??? ο αλαφουζος,ο σαββιδης και ολοι οι αλλοι ειναι αγιοι και μονο ο μαρινακης ειναι μεσα στα κολπα και στηνει και το πρωταθλημα.Λοιπον ΟΛΟΙ εσεις οι καθυστερημενοι που μιλατε για στημενο πρωταθλημα αν ειναι οντως στημενο καταλαβετε οτι και οι προεδροι σας συμμετεχουν σε αυτο οχι μονο ο προεδρος του ολυμπιακου.

στις 11/03/2014 15:57
σταματηστε να λετε μονο μαλακιες ειστε απλα αντιολυμπιακοι

στις 11/03/2014 16:18
ki esy perenis to vraveio tou megaluterou katanalwti sanou pou exei perasei apo edw.re Beos-Manager,ama einai oloi sta kolpa opws les,tote giati den moirazontai ta prwtathlimata(p.x tin mia xronia o gauros tin alli o panathinaikos,tin alli o paok kai outw kathexis) wste oloi na pairnoun to meridio tous apo tin pita tou champions league kathe xrono?pisteueis alitheia pws an ypirxe tetoia klika tha afinan ton enan na pigainei kathe xrono champions league kai oi alloi tha ton koitazan?opws eipe kai o filos imperator prin,kane mia voutia tin glwssa sou mesa sto myalo sou prin miliseis..

στις 11/03/2014 17:17
PERISI O OLAITAN FETOS O BEN.

TON VLEPO TOY XRONOY STO THRYLO KI AYTON NTOYETO ME SAVIOLA MIA POY O THRYLOS PSAXNEI TSAMPA FOR

στις 11/03/2014 17:19
KALO KYNHGO TALENTON EXEI O ARBANITIDHS STH BEROIA KAI KATHE XRONO VGAZEI TSAMPA LAVRAKIA. AS TO PSAKSOYNE KI AYTO STO THRYLO

στις 11/03/2014 17:31
ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ imperator ? ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΛΑΣΠΗ ? Η ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕΝΑΡΙΑ ΒΓΑΛΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΩΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ?

στις 11/03/2014 18:24
ΓΥΑΛΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!

στις 11/03/2014 18:32
ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΓΕΣ ΓΥΑΛΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ Η ΑΕΚ ΠΑΙΖΕΙ Γ" ΕΘΝΙΚΗ,ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΤΙΜΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΗΣ ΑΕΚ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΙΞΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΙ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΒΕΛΑΖΕΤΕ!!!

στις 11/03/2014 18:35
ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΩ

στις 11/03/2014 18:44
ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΟΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ

στις 11/03/2014 18:51
ΑΚΟΜΗ ΨΑΧΝΕΙΣ?

στις 11/03/2014 19:19
ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΑΛΕΙΦΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΕΙΤΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ, ΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΙΘΕΙ,ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΙΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΣΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ, ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ? ΑΛΛΑ ΜΑΘΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΝΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΙΘΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ,ΕΔΩ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣΑΣ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΕΨΟΥ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ? Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΓΕΛΑΓΕ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ? ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΛΑΣ ΓΙΑ ΟΠΑΔΟΥΣ ? ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ?

στις 11/03/2014 19:53
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΖΟ, (ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ) ΟΥΤΕ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΓΕ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΣΤΑ ΠΡΑΣΑ ΝΑ ΔΩΡΟΔΟΚΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ ΜΥΤΗ, ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΗΦΕΙΣΑΝΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ Β" ΕΘΝΙΚΗ!!!

στις 11/03/2014 20:17
ΤΖΙΟΒΑΝΙ 10 ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΝ ΕΠΡΕΠΕ Η ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΜΕ!

1) ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΣΤΟΥΣ ΡΕΦΕΡΙ? ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.. ΕΠΡΕΠΕ Η ΟΧΙ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

2) ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΑΝΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΡΙΟΥΣ ΤΙΣ ΕΥΠ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΟ? ΕΠΡΕΠΕ Η ΟΧΙ? ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΛΕΣΜΑ....!

3) ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΥΣΙΔΙ ΣΤΟΝ ΣΙΣΕ?? ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙΤΕ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΚΥΠΠΕΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ? ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.. ΕΠΡΕΠΕ Η ΟΧΙ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΡΕΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΠΟΥ 5 ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΜΑΝΙΑΤΗ? ΕΠΡΕΠΕ ? Η ΟΧΙ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ (ΑΝΔ ΕΝ ΤΟ ΞΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΟΤΙ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΝΩΝΙΚΑ Ο ΕΝΑΣ Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΕΠΟΠΤΕΣ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ)

ΕΠΡΕΠΕ ΤΟ 2008 Η ΕΝΤΑΣΗ ΠΟ

στις 11/03/2014 20:17
ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ.. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ΟΧΙ...! Η ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΙΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΗΤΑΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΥΡΙΑΚΙ ΜΕ ΛΑΡΙΣΑ.. ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΓΚΕΛΑ ΤΙΣ ΑΕΚ.. ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΥΡΙΑΚΗ Η ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΣΑΒΒΑΤΟ...ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.. ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΡΩΤΗ..... ΚΑΝΑΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ 1-0! ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ..! ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ? ΝΑΙ Η ΟΧΙ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ??

ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΖΕΣΤΑΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΓΚΑΜΑ.....!

στις 11/03/2014 20:52
na enas swstos epi8etikos , paok kane kinhsh kai arpakse ton !

στις 11/03/2014 21:03
imperator ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΕΣ Η ΑΣΥΝΑΡΤΙΣΕΙΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΣ!!!

στις 11/03/2014 21:15
ΑΡΜΕΝΟ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΝΩ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΛΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΗ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΗ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ( ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ) ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΗΓΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΝΩ ΤΙΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΘΕΣΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΚΑΘΕΤΕ ΩΡΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ!!!!

στις 11/03/2014 21:56
ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ... ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΦΑΝΑΤΙΖΩΜΑΙ ΜΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ... ΝΑ ΦΑΝΤΙΖΩΜΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΜΑΝΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ.. ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΛΟΥΤΙΖΟΥΝ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ?? ΟΧΙ! ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ... ΟΠΩΣ ΕΠΑΙΞΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ UNIDET ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΣΑ ΤΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΕΞΑΛΑ ΚΙΟΛΛΑΣ!!! ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ....! ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΜΙΑ!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΛΑ....! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ... ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΣ ΤΙΣ ΠΑΕ... ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΤΕΤΙΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΘΕΟ ΤΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΙΔΗ ΟΠΟΥ ΕΝΩ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.... ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΚΤΗ ΤΥΠΟ ΒΙΕΡΗΝΙΑ....!

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΑΣ... ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΠΑΜ...! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝΩΝΤΑΙ ΜΑΤΣ...... ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΑΝΤΑ.. ΓΙ

στις 11/03/2014 21:58
ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΑΝΤΑ.. ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΗΝΩΝΤΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΣΦΠ ΚΑΙ ΠΑΟ ΣΥΜΦΩΝΩ....!

ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟ ... ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΜΕ ΑΔΙΟ ΓΥΠΕΔΟ?? ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕ??? ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΥΡΗΓΜΑ ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΞΕΡΟΛΑΣ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.. ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΡΘΩΠΟΣ... ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

στις 11/03/2014 22:01
ΔΕΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ! ΔΕΣ ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΒΕΡΟΙΑ.. ΔΕΣ ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΛΙΒΑΔΕΙΑ.....! ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΔΩ.. ΚΑΤΙ ΒΡΑΜΑΕΙ.....

στις 11/03/2014 22:10
ΑΡΜΕΝΟ ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΑΥΤΑ, ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΕΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝΕ, ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΓΑΜΗΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.