Μάγκατ: «Ανέτοιμος ο Μήτρογλου»

Μάγκατ: «Ανέτοιμος ο Μήτρογλου»

Αφορά τον αγώνα ΚΑΡΝΤΙΦ - ΦΟΥΛΑΜ


Ιδιαίτερα αμφίβολη θα πρέπει να θεωρείται η συμμετοχή του Κώστα Μήτρογλου στο παιχνίδι της Φούλαμ με την Κάρντιφ το Σάββατο, καθώς ο προπονητής του, Φέλιξ Μάγκατ τον χαρακτήρισε ανέτοιμο.

Παρότι ο Φέλιξ Μάγκατ είχε δηλώσει πριν μια εβδομάδα πως υπολόγιζε στον Κώστα Μήτρογλου για το πολύ κρίσιμο παιχνίδι με την Κάρντιφ το Σάββατο στην Ουαλία, ο Γερμανός τεχνικός με σημερινές του δηλώσεις τόνισε πως ο Έλληνας επιθετικός είναι ανέτοιμος και θα χρειαστεί να υποβληθεί σε νέες εξετάσεις:

«Έπαιξε για 60 λεπτά με την Εθνική του ομάδα. Θα επιστρέψει σήμερα, όμως δεν είναι ακόμα έτοιμος. Έχει μυϊκά προβλήματα και ο γιατρός της ομάδας θα χρειαστεί να τον εξετάσει. Εάν είναι έτοιμος μέχρι το Σάββατο, θα παίξει. Στην περίπτωσή μας, θέλουμε έναν παίκτη έτοιμο για 90 λεπτά. Έχουμε μια μάχη για την παραμονή μπροστά μας» δήλωσε ο Μάγκατ.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΚΑΡΝΤΙΦ - ΦΟΥΛΑΜ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.303.352.501.801.651.361.21.43
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.801.953.001.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 06/03/2014 20:10
etsi opws pane den tha paixei pote o mitroglou.o xontros ton poulise tin katallili stigmi nomizw..

στις 06/03/2014 20:16
axxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

στις 06/03/2014 20:26
ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΑΓΚΑΤ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟ ΧΙΤΛΕΡ...Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΦΟΥΛΑΜ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ...ΣΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΓΚΑΤ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΓΥΦΤΑ

στις 06/03/2014 20:28
re paidia an o mitrogoal den pai3ei pote stin foulam den 9a einai etoimos gia mundial!!

στις 06/03/2014 21:36
otan sas elega egw oti pige tzampa me thimaste reeee kapoioi mou legete dn ksereis mpala kai malakeis..autos pou dn kserei kai dn einai gia premier ein o mhtroglou kala htan ston osfp..kai kerdismenos einai o osfp apo auto. pou pire ta leftakia kai ade geia twra eseis pou upostirizete ton mhtroglou deite ton na peftei..

στις 06/03/2014 21:42
Mάλλονη Φούλαμ πρεπει να απολυσει το μαγκατ και να προσλαβει εναν απο τους παραπανω ,,,προπονηταρες μου.

Μητρογλου Μαγκια κλανια εξατμιση και κωλοφινιστρινι.Ας γυρισει πισω να τον αποθεωνουν τα Ανάπηρα του γαυρου.

στις 06/03/2014 21:44
Ρε Χρησταρα εσυ τα λεγες αλλα που μυαλο οι υδροκεφαλοι

στις 06/03/2014 22:26
opios eide ton mitroglou extes me thn e8nikh htan polu xalia pio argos kai apo to replay me teteia taxuthta pou na pai3eis premier league

στις 06/03/2014 22:46
h' alliws Xoflhmenos.... xaxax Otan ta elega,kati koproskyla,poytanwn gioi apo to limani toy Peiraiws,me ebrizan.... ws komplexiko....

στις 06/03/2014 23:30
ARE MHTROGLOU AFHSES TO GLX...

στις 07/03/2014 00:47
ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΛΗΣΗ

στις 07/03/2014 01:14
tha epanelthei k meta ti tha lete megaloi krites?

στις 07/03/2014 09:06
ton kahmeno... de tha prolavei na paiksei arketa prin ton upovivasmo... ahahah

στις 07/03/2014 10:31
Kati den paei kala me ayton. Otan mia mikrh omada san th Fulham dinei 15 ek. Gia enan paixth , den ton afhnei eksw xwris na toy dwsei eykairies, akoma kai an aytos sernetai. Einai polla ta lefta gia th Fulham gia na mhn ton xrhsimopoiei katholoy eidika se mia periodo poy exei anagh to scorarisma.

στις 07/03/2014 14:45
eleos

στις 07/03/2014 16:15
Ta xoume ksanapei poses fores apo tin arxi einai ampalos ti den katalavainete den yparxei periptwsi na paiksei vasikos stin premier pote ma pote. Egine magas apo ton diorismeno

στις 07/03/2014 17:04
apla ypertimimenos paixtis.thelei polla gia na paizeis se tetoio prwtathlima opws i premier league.den einai tournoua marinaki.

στις 07/03/2014 17:36
οχι αλλο καρβουνο???γραψετε στα ελληνικα ρε

στις 07/03/2014 18:03
den mas gamas kai esy skoupido ddeina anapiridi

στις 08/03/2014 11:10
κατι κρυβεται από πισω αλλα τι?

στις 08/03/2014 14:54
imperator21 ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΡΕ; ΔΩΣΤΗΣ ΦΙΛΙΑ...

στις 08/03/2014 14:55
ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΣΤΡΙΓΚ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.