Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος για Παναθηναϊκό στο «Καραϊσκάκη» !

Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος για Παναθηναϊκό στο «Καραϊσκάκη» !

Αφορά τον αγώνα ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ


Θρίαμβος για τον Παναθηναϊκό στο ντέρμπι, καθώς οι «πράσινοι» κέρδισαν με 3-0 τον Ολυμπιακό μέσα στο «Καραϊσκάκη» και του έσπασαν το αήττητο σερί του στο φετινό πρωτάθλημα! Πράνιτς (45’), Μπεργκ (68’) και Αμπέιντ (89’) τα γκολ, έχασε πέναλτι ο Τσόρι (78’), λιποθύμησε και οδηγήθηκε στο νοσοκομείο ο Ολαϊτάν!

Μετά από 7 χρόνια, ο Παναθηναϊκός κατάφερε να φύγει νικητής από το «Καραϊσκάκη» σε ντέρμπι «αιωνίων», με τους «πράσινους» να παίρνουν τεράστια νίκη με 3-0 κόντρα στον Ολυμπιακό ο οποίος φάνηκε πως έμεινε στους… πανηγυρισμούς από το παιχνίδι με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Νίκη τεράστιας ψυχολογικής αλλά και βαθμολογικής νίκης ενόψει της συνέχειας για την ομάδα του Γιάννη Αναστασίου, η οποία με πολλά τρεξίματα και πρέσινγκ στη μεσαία γραμμή, δυσκόλεψε τον Ολυμπιακό στο να φτιάξει παιχνίδι και στο τέλος του πρώτου μέρους κατάφερε μετά από αντεπίθεση να πάρει προβάδισμα με συρτό σουτ του Πράνιτς.

Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος για Παναθηναϊκό στο «Καραϊσκάκη» !Την ασίστ έδωσε ο Μπέργκ, ο οποίος στις αρχές του δεύτερου μέρους έχασε μεγάλη ευκαιρία για το 2-0, με τον Αβραάμ Παπαδόπουλο να διώχνει τελευταία στιγμή σε κόρνερ με τάκλιν.

Ο Ολυμπιακός είχε την κατοχή, αλλά δεν μπορούσε να δημιουργήσει σοβαρούς κινδύνους και στο 68’ έπειτα από βαθιά μπαλιά της άμυνας, ο Σουηδός επιθετικός νίκησε με πλασέ τον Ρομπέρτο κάνοντας το 2-0 για τον Παναθηναϊκό.

Οι «ερυθρόλευκοι» έψαξαν την απάντηση, χωρίς να δημιουργήσουν μεγάλη ευκαιρία, ωστόσο στο 78’ κέρδισαν πέναλτι όταν ο Κουτρουμπής με αψυχολόγητη ενέργεια έσπρωξε τον Βαλντές στην περιοχή.

Ωστόσο ο Τσόρι αστόχησε από την άσπρη βούλα, χάνοντας την ευκαιρία να επιτρέψει τον Ολυμπιακό να γυρίσει στο παιχνίδι.

Σαν να μην έφτανε αυτό για τους γηπεδούχους, καθώς στο 89’ ο Αμπέϊντ με εκτέλεση φάουλ διαμόρφωσε το 3-0, το οποίο έμεινε μέχρι το φινάλε.

Έτσι, ο Ολυμπιακός ο οποίος δεν θύμισε σε τίποτα την ομάδα που πριν λίγες ημέρες κέρδισε την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, έχασε την ευκαιρία να «σφραγίσει» από σήμερα το πρωτάθλημα, αλλά και την δυνατότητα να κατακτήσει αήττητος τον τίτλο.

Στον αντίποδα, ο Παναθηναϊκός πήρε μια από τις μεγαλύτερες νίκες της ιστορίας του στην έδρα του Ολυμπιακού, έφτασε τους 47 βαθμούς και διατηρήθηκε στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Οι συνθέσεις:

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο, Χολέβας, Μαρκάνο (46’ Παπαδόπουλος), Μανωλάς, Σαλίνο, Εντινγκά, Μανιάτης, Πέρεζ, Ντομίνγκες, Κάμπελ, Ολαϊτάν (35’ Βαλντέζ).

Παναθηναϊκός: Καπίνο, Νάνο, Κουτρουμπής, Σίλντενφελντ, Τριανταφυλλόπουλος, Πράνιτς, Λαγός (90' Μαρινάκης), Ζέκα, Αμπέιντ, Ατζαγκούν (87' Καρέλης), Μπεργκ (76’ Πέτριτς).

Στο νοσοκομείο ο Ολαϊτάν, ποτήρι στο κεφάλι του Αναστασίου


Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος για Παναθηναϊκό στο «Καραϊσκάκη» !Στο νοσοκομείο οδηγήθηκε ο Μάικλ Ολαϊτάν ο οποίος κατέρρευσε (για ανεξήγητο –μέχρι τώρα- λόγο) στον αγωνιστικό χώρο στο πρώτο ημίχρονο χωρίς να βάζει τα χέρια του και δείχνοντας να μην έχει τις αισθήσεις του.

Τα ιατρικά επιτελεία των δυο ομάδων παρείχαν τις πρώτες βοήθειες στον ποδοσφαιριστή, ο οποίος αποχώρησε σε φορείο και οδηγήθηκε –έχοντας τις αισθήσεις του- στο νοσοκομείο.

Μάλιστα, ο Νιγηριανός αποκόμισε χτύπημα στον αυχένα τη στιγμή που έπεσε στο χορτάρι!

Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος για Παναθηναϊκό στο «Καραϊσκάκη» !Ακόμα ένα άσχημο περιστατικό έλαβε χώρα στο ντέρμπι, με τον Γιάννη Αναστασίου να δέχεται χτύπημα στο κεφάλι από ποτήρι αναψυκτικού που εκτοξεύτηκε απ’ την εξέδρα και να σωριάζεται για λίγα δευτερόλεπτα στο έδαφος.

Ωστόσο ο ίδιος σηκώθηκε λίγα λεπτά νωρίτερα ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι εκτός του ιατρικού επιτελείου δίπλα του βρέθηκε και ο Μίτσελ.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
1Χ2OverUnderX2
1.254.658.501.801.653.01
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.552.607.002.101.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

77 σχόλια:

στις 02/03/2014 21:29
STIN KARAPOUTSAKLARA MAS

στις 02/03/2014 21:29
PALI PRWTOI EIMASTE.. -24? EXW XASEI TO METRIMA

στις 02/03/2014 21:30
xaxaxa tsonta GAY-rakiaaaaaaa xaxaxaxa

στις 02/03/2014 21:31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:32
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:32
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:32
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 21:33
ok

στις 02/03/2014 21:33
Poutanes tis eyrwphs !!!

στις 02/03/2014 21:34
PAOK MONO

στις 02/03/2014 21:34
KAI LIVERPOOL

στις 02/03/2014 21:34
KAI BARCA

στις 02/03/2014 21:34
SAS PERIMENOUME STHN TOUMPA GAY-RAKIA

στις 02/03/2014 21:34
KALWS TA PAIDIA , KALWS TA 3-0

στις 02/03/2014 21:35
pelatesss mou

στις 02/03/2014 21:36
0-3 kalhnuxta!!! ta leme sto kypello xana!!

στις 02/03/2014 21:37
kalhnuxta file batipaki , aurio douleveis kai koimase apo toso noris?

στις 02/03/2014 21:37
Mwro mou kalhspera... Se skeftomoun olh mera!

στις 02/03/2014 21:39
EISTE TOSO VLAKES ESEIS H GAUROI PRAGAMTIKA REEEEEEEEEEEEEEEE....BRAVO PAO MOU AKZIZES TI NIKH AUTH BRAVOOOOOO

στις 02/03/2014 21:43
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟΘΕΩΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΖΟΥΜΕ...ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΝΕ -24 ΠΟΥΤΣΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΟ 1-1 ΠΡΙΝ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ..ΞΕΝΕΡΑ ΜΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΝΑ ΧΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΦΙΑΣΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΑΝ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ...ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ 0-3 ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΨΗΛΑ ΣΤΟ CHAMPIONS LEAGUE...ΝΤΡΟΠΗ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΛΟΙ

στις 02/03/2014 21:46
ωραιος ο παο.... δικαιη νικη. τραγικος οσφπ μετα απο την γιουναιτεντ.... τραγικοι αυτοι π χτυπησαν τον αναστασιου.... τραγικο ματς απο πλευρας οσφπ..... τραγικοι οπαδοι παο που ξεσπουν και βριζουν.... τραγικη χωρα για ποδοσφαιρο...

στις 02/03/2014 21:51
Oraios o DTM bravo re

στις 02/03/2014 21:53
κατα καιρους ακουγα κατι για 3αρες,για 4αρες,για αηττητα κτλπ..Ε ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ λοιπον..ΚΗΔΕΙΑ μεσα στο τηγανι.ο καρναβαλος καηκε στον τοπο καταγωγης του.αντε γειααα

στις 02/03/2014 21:54
Αήττητο μπεεεε

στις 02/03/2014 21:55
giorgaki alvanos eisai?

στις 02/03/2014 21:59
BRABO STON BAZELO KAMIKAZI LEMEE ... H DIKH MAS TO KABALISAN KANONIKA TO KALAMI OUSTT KOTES NA MHN PAROUN FRANKO

στις 02/03/2014 22:00
μονο που λετε οτι ο παναθηναικος ειναι στο -24 και χερεστε θα επρεπε να ντρεπεστε που χανετε μεσα στην εδρα σας με 0-3 απο μια για εσας ανυπαρκτη ομαδα... ξεκαβαλατε λιγο απο το καλαμι μαλακες γαυροι δεν ειστε ρεαλ ολυμπιακος ειστε

στις 02/03/2014 22:01
tragikh emfanish o thrylos ...oso gia ton panathinaiko pio kolfardo den ginetai :(

στις 02/03/2014 22:03
ρεσπεκτ στον βαζελο απο εμενα...

στις 02/03/2014 22:16
ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ... ΟΛΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑΤΕ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΗ... ΤΗΝ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΡΙΞΑΜΕ 2 ΕΣΑΣ ΠΟΣΟ?? ΦΑΤΕ ΤΗΝ ΤΑΠΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΨΤΕ.......!! Ο ΠΑΟ ΤΟΝ ΠΙΤΣΗΡΙΔΑΚΩΝ ΣΑΣ ΔΙΕΛΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΤΟΥ 4 ΦΟΡΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΤΖΕΤ......! ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΕΙΣΤΕ.... ΚΑΙ ΟΚ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΑΝΣΤΕΣΤΕΡ.. ΑΛΛΑ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟΙ ΙΣΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ.... ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ 50-50 ΡΕΦΕΡΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΜΙΑ........!

ΑΡΠΑ ΧΟΝΤΡΕ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΠΕΧΤΟ ΜΑΓΚΑΣ ΤΩΡΑ ΠΕΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ... ΛΑΜΟΓΙΟ! ΑΥΤΗ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΛΟΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΣ ΜΙΣΕΙ... ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΙ ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΣΤΕ....!! ΚΑΛΟ ΦΑΓΟΤΑ ΤΑ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ.. ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ 6 ΜΕ ΤΗΝ UNIDET! ΣΑΣ ΡΕΖΙΛΕΨΑΝ ΤΑ ΠΙΤΣΗΡΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΧΡΗΣΤΟΙ!

στις 02/03/2014 22:22
kala auti nomizoun oti ine k stous 8 k vgazoun glosa are kati manoules pou tha klapsoune sto old traford ,,,,,,,,,

στις 02/03/2014 22:23
ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΣ... ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΓΕΙΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ... ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ 50-50 ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΖΕΙ 70-30!

ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΕΙ......!ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ UNITED ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ... ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΑΣ ΞΕΣΚΙΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ....! ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΗΡΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΨΕ ΚΑΙ ΦΕΝΩΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.....! 3 ΔΕΝ ΕΡΙΧΝΕΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΟΛΚΑ ΧΕΝΡΙΚΣΕΝ ΒΑΖΕΧΑ... ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΑΝ....!

ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ.... ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗ ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ!!

στις 02/03/2014 22:30
PAXARE PALIO TRAGH BOYLWSTO TWRA KAI ALLOI FORA LEGE GIA 7+ KAI MALAKIES

BLAKA

στις 02/03/2014 22:31
Μυριζομαι στημενο ματς εδω και πριν πειτε ολοι οι παναθηναϊκοι τα δικα σας σκεφτειτε το λιγο οτι και οι δυο δεν ειναι ομαδες αλλα επιχειρησεις.Κανενας απο τους προεδρους δεν νοιαζεται για την τιμη και την περηφανια ενος συλλογου,αυτα πεθανανε χρονια πριν δυστυχως.

στις 02/03/2014 22:49
pao thriskeia thira 13

στις 02/03/2014 22:54
o enas kai monadikos aititos eimaste emeis pao me esteiles sta ourania

στις 02/03/2014 23:11
Prosoxi!!!

Simera edikse tsonta...

kai to ide o kosmos olos...

oti gamithike o gavros,,,

kai tou ponai o kolos!!!

στις 02/03/2014 23:20
re gaurakia kai pousteeee...sthmeno htan..mpeeeeee

στις 02/03/2014 23:21
Tha pernate kai tin mancester... lene i gavri i vlameni... Kai lete stin bayern na sa perimeni to nousas re gavri aititi pou sti ellada to pezete parthena... giti me tin bayern ston kolo'sas tha benoun trena!!!

στις 02/03/2014 23:28
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΒΑΖΕΛΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ 2/2 ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

στις 02/03/2014 23:28
33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

στις 02/03/2014 23:33
NTREPOMMAI POU EIMAI OLYMPIAKOS GIA TOUS PAIXTES GIA TOUS OPADOUS POU XTHPHSANE TON PROPONHTH TOU PAO

στις 02/03/2014 23:34
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΠΑΙΑΝΙΑ

30 ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ!!!

ΒΑΖΕΛΕΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΑΣ!!!

στις 02/03/2014 23:34
suxaritiria ston pana8hnaiko pou mas voulwsan kai emas kai tous paoktzides pou deixnoun oti oi omades dhmiourgounte me DOULEIA KAI OXI ME LEFTA apla sunxarhtireia

στις 02/03/2014 23:47
aa mori pana8a....ferte mas tin giounaitent

στις 02/03/2014 23:48
Αν ηταν ο παναθηναικος υπολογισιμη ομαδα στο πρωταθλημα (οπως πριν απο μερικα χρονια) δεν εβγαινε διπλο ακομα και ο Χριστος να επαιζε στον παο. Ο νοων νοειτο.

στις 02/03/2014 23:50
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 02/03/2014 23:52
Φιλοι Ολυμπιακοι οσο και να θελετε να προωθησετε καιτ διαφορετικο η σημερινη νικη ηταν περα για περα δικαιη και ο αναστασιου απλα ηταν πολυ καλυτερος του μιτσελ διαβασε σωστα το παιχνιδι και νικησε απλα πραγματα...κοιταξτε τα λαθη και μη λετε ασυναρτησιες...α και σωστος ο πρανιτς με τα λεφτα μονο ομαδα δε γινεσαι...

στις 03/03/2014 00:01
Ενω εγινε ο Παο ομαδα επειδη κερδισε τον οσφπ σε ενα ματς στο -25...

ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΑΔΑ

στις 03/03/2014 00:09
Να πώ κι εγώ την μαλακία μου ως ουδέτερος σε αυτο το μάτς? Πόσοι "τοκογλύφοι" του στοιχήματος έχασαν περιουσίες σήμερα με το διπλό του βάζελου? Και πόσα κονόμησε ο χοντρός?

στις 03/03/2014 00:11
χρειαζονται και λεφτα εννοειται αλλα δεν ειναι το παν...μη λεμε οτι θελουμε δλδ παλιοτερα π δεν υπηρχε τοσο χρημα στο ποδοσφαιρο δεν υπηρχαν καλες ομαδες

????

στις 03/03/2014 00:12
IhaTeyOu, ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ... ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ.

στις 03/03/2014 00:15
ΕΙΣΤΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΟΠΑΔΟΙ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΗΤΡΟΥ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΑΤΕ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ. ΚΑΙ ΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕ ΛΕΩ... ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ -24. ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΙΝ

στις 03/03/2014 00:17
gmixailidis4898

στις 02/03/2014 23:28

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΒΑΖΕΛΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ 2/2 ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

εσύ τώρα "συνοπαδέ" και όσοι άλλοι χαρακτηρίζουν την ομάδα μας "ΒΑΖΕΛΟ", είστε Παναθηναϊκοί?? Δεν ντρέπεστε λίγο?? ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 03/03/2014 00:22
Stin ellada mono me paraga ginese omada.

στις 03/03/2014 00:25
MONO AEK RE MOUNIAAAAAAAAAAA

στις 03/03/2014 01:03
Xastouki eisai ena paokaki Katse na krioneis stous -19 malaka kai stin toumpa tha fas poli fapa xastouki kai poutso

στις 03/03/2014 01:21
pwpw ti egine re gaurakia simera?apo empristikes dilwseis stin mpala allo tipota e?PONOS KAI ODINI mesa sto tigani.pio poly to euxaristiemai giati mpikan oi dilwseis sas ston kwlo apla kai xastera.a re trifyllara mas trelanes simera.

στις 03/03/2014 01:22
aurio einai i mera tis kazouras get ready!

στις 03/03/2014 01:54
ma tin panagia eiste o enas pios tragikos ap ton allon ektos apo 2-3 atoma pou lene kanonika tin gnwmi tous

στις 03/03/2014 02:05
1 fora epekse o gauros 55-45 % dietisia kai efage poutsa...etsi eksigounte olaaa.

στις 03/03/2014 03:02
originalftw21 xaxaxa kaloooooo paokara4alex swstos

στις 03/03/2014 03:05
ΠΑΝΑ8Α ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ.... 0 3 ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΑΣ ΤΑ 3 .. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΗΤΤΑΣ ΣΑΣ ..... Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Η

στις 03/03/2014 09:32
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΚΡΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ Ο ΠΑΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΣΦΠ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.ΛΑΘΟΣ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΤΣΕΛ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ

στις 03/03/2014 09:35
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ.ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΓΚΟΛ.

στις 03/03/2014 11:43
bilbao oti ekanes esy stin united sou kana egw xtes....2 eykeiries ekanes kai amyna kai gw min sou pw sou kana 5 kai amina atsali.mia omada katevike xtes sto gipedo me pathos kai den eisoun file mou esy

στις 03/03/2014 12:24
αντε γαμηθειτε ρε μουνια που βγαζετε και γλωσσα πεθαμενοι.εμεισ σας αναστήσαμε ρε .βληματα.σας περιμενοθμε στον τελικο γατακια

στις 03/03/2014 14:04
oti kai na lete kalws ta ta paidia kalws ta 0-3

στις 03/03/2014 17:13
vazelakia dikaia panygirizete kanate mia ISTORIKI NIKI KONTRA STON MEGALO OSFP...dikaia kerdisate pai3ate kalitera k mpravo sas.Alla xalaroste gt osfp dn 8a ginete pote erxete k to kypelo(an dn sas peta3h e3w o ofh)pou makari n mn sas peta3h..twra an petaxonte ta gnosta mounoxeila typou imperator mounia agramata tis G 8a mhnoun..k perimenoun pos k pos stravopathma tou 8rylou gia n xaroun...

στις 03/03/2014 17:23
Ρε λεβεντες ολοι εδω μεσα τι ηλικια εχετε γιατι σας κοβω για 16 χρωνα.Αντικειμενικα ο Γαυρος ηταν κουρασμενος κ χρειαζοταν αλλαγες στην ενδεκαδα,επαιξε μετρια αλλα ηταν ατυχος σε δυο φασεις στο πρωτο ημιχρονο,εχασε κ τον ολαιταν ξαφνικα κ στραβωσαν ολα.Ο βαζελος μπηκε οπως επρεπε νε παιξει,πισω ολοι κ διωχνοντας την μπαλα μηπως βγαλει αντεπιθεση,του εκατσαν δυο φασεις κ μαγκια του που εβαλε τα γκολ,χανοντας κ το πεναλντυ ο γαυρος εδειξε οτι δεν το πιστευει,ωραιο το φαουλ στο 3ο και δικαιη νικη οπως εξελιχθηκε,απο εκει κ περα ομως επειδη ολοι μας ξερουμε την πραγματικοτητα μην λετε διαφορα οι μεν Παοκτσιδες γιατι φαγανε 4 αντι για 8 η δε Αεκουλα της Γ εθνικης κ με τις 6 αρες στην πλατη.Ερχονται κ τα αλλα παιχνιδια κ ισως υπαρξη αλλαγη σκηνικου.Τελος παντων μπαλα ειναι κ γυριζει,δεν εχετε αλλα προβληματα,το τι κανουν οι ομαδες σας νοιαζει,φαινεται σας ταιζουν ακομα οι γονεις σας γι'αυτο καθεστε κ κραζεστε εδω,αντε βρητε καμια δουλεια κ τις ομαδες να τις χρισημοποιειτε μονο για πλακα.Σημε

στις 03/03/2014 17:31
Σημερα γελανε οι Πρασινοι,δικαιως ξαναλεω,αυριο οι γαυροι ισως,ολα μες την ζωη ειναι,αλλου ειναι το προβλημα μαγκες οχι οι ομαδες.Καλη συνεχεια κ προσπαθηστε να μιλατε με αντικειμενικοτητα και ψυχραιμια.Εγω παντως οβερ το επαιξα κ πληρωθηκα ασχετα αν πιστευα οτι θα τα εβαζε ο γαυρος,τα χρημματα που πηρα τα ιδια ειναι,ισως καποιοι πηραν κ περισοτερα.....

στις 03/03/2014 20:32
ΚΑΛΑ ΓΑΥΡΟΙ ΚΑΝΤΕ ΟΝΕΙΡΑ 7αρα ΑΠΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Κ Ο ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΣΤΕΦΕΝΣ ΠΟΥΤΣΑ Κ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ Κ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΣΠΑΣΑΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΒΛΕΠΑΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΑΧΡΙΔΙΑ ΓΙΑ ΓΡΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Κ ΟΙ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΝΙΚΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΚΑΛΩΣ ΤΑ 3-Ο Η ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Κ ΟΙ ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΧΤΕΣ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΛΑΘΟΙ Κ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΚΕΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑΘΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΦΙΕΣΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΧΤΕΣΙΝΗ ΠΟΥΤΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΑΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΦΙΕΣΤΑ ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.