«Πρόκληση ο ορισμός του Σιδηρόπουλου στο ντέρμπι»

«Πρόκληση ο ορισμός του Σιδηρόπουλου στο ντέρμπι»



Ως πρόκληση χαρακτηρίζουν κύκλοι του Παναθηναϊκού τον ορισμό του Τάσου Σιδηρόπουλου στο κυριακάτικο ντέρμπι των «αιωνίων» στο «Καραϊσκάκη».

Κύκλοι της «πράσινης» ΠΑΕ εξέφρασαν τη δυσαρέσκεια τους για τον ορισμό του Τάσου Σιδηρόπουλου στο ντέρμπι της Κυριακής με τον Ολυμπιακό τονίζοντας πως: «και οι πέτρες γνωρίζουν την εμπλοκή του Τάσου Σιδηρόπουλου στα στημένα…».

Αναλυτικά:

«Για μια ακόμη φορά η ΚΕΔ ξεπερνάει τα όρια με έναν ορισμό που μόνο ως πρόκληση μπορεί να χαρακτηριστεί. Και οι πέτρες γνωρίζουν την εμπλοκή του Τάσου Σιδηρόπουλου στα στημένα, όπως και την κόντρα του με τον Παναθηναϊκό για μια σειρά από διαιτησίες του και ανακοινώσεις μας.

Ελπίζουμε τουλάχιστον την Κυριακή να εμφανιστεί νηφάλιος και όχι όπως στα θερινά σεμινάρια διαιτητών. Επίσης, σε ένα παιχνίδι που είθισται να επιλέγονται οι καλύτεροι προκαλεί απορία η επιλογή ενός μη διεθνούς παρατηρητή, όπως του Χρήστου Δαγκλή, o οποίος «προσγειώθηκε» εσχάτως στους πίνακες και είναι γνωστό πως έχει συνδεθεί με διάφορες «ομορφιές» του παρελθόντος
»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.354.157.751.751.701.152.7
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.752.406.501.801.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 27/02/2014 14:39
A....KALA....ARXISAN OI DIKAIOLOGIES

στις 27/02/2014 15:20
ante gamithite zwa oute twra xwris dietiti diorismeno de mporeite

στις 27/02/2014 15:29
ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ (ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΕΙΝΑ) ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗ,ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΓΚΟΛ, ΑΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙΞΗ ΜΠΑΛΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΛΟΒΑΡΑΝΕ ΠΕΝΤΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΓΚΟΛ ΑΒΑΝΤΑ ΠΑΛΛΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝΕ!

στις 27/02/2014 16:08
ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ ΠΡΩΤΑ, ΚΕΡΔΙΣΤΕ ή ΧΑΣΤΕ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΤΙ ΜΕΜΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΛΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! ΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΠΡΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΣΤΡΑΒΑΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ!!! ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ, ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΤΟ ΓΑΥΡΟ ή ΧΑΣΤΕ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΤΕ.

στις 27/02/2014 16:20
3-0..3-1

στις 27/02/2014 16:20
Καλως τα παιδιά ...

στις 27/02/2014 18:00
kourasmenos o gauros mporei na tsimphsei kati o vazelos x kai 1-1

στις 27/02/2014 18:31
akoma sfurizei autos?

στις 27/02/2014 19:07
ΤΟΝ ΜΛΚ ΒΡΗΚΑΤΕ ?

ΤΟΣΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΒΡΗΚΑΤΕ ΠΑΛΙΟ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ ΜΟΝΟΥΠΑΝΑ ΞΕΦΤΙΛΕΣ

στις 27/02/2014 19:14
Plaka mas kanoun

στις 27/02/2014 19:14
As sfyriksei o alafouzos...To apotelesma den allazei!!!

στις 27/02/2014 20:20
vazelakiaaaaaaaaaaaaaaaa...........mpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

στις 27/02/2014 20:27
ade kai gameithite re kologauri

στις 27/02/2014 20:50
εδω σας πηδηξαμς στον ναο σας κουρελες βριζετε λεγετε λογια αλλα εδω υποκληθηκε ολος ο κοσμος εχετε 24 βαθμους πισω ληγουρια ουτε διαιτητες θελουμε της μαλακιες του αλαφουζου να μην λεη γελανε και οι κοτες βαζελες 4 γκολ να το βουλονετεμια ειναι στην ελλαδα [plympik de pire.]

στις 28/02/2014 00:06
ti mas kanate megale mesa sti leoforo?mas pidiksate?re autoi oi gay-roi allon agona evlepan?me mia teliki se 60 lepta?re tha mas trelanoun autoi

στις 28/02/2014 02:08
ΞΕΦΤΙΛΕΣ της Ελλάδας ούτε ένα Κύπελλο δεν αφήσατε να πάρει ο Αστέρας πέρυσι που το άξιζε! 'Η τα ξεχάσατε!

Αλλά έτσι είστε εκπαιδευμένοι στο Κωλομπαριλίκι από τα γεννοφάσκια σας.

Μακάρι να σας ξεκολλιάσουν τα πιτσιρίκια μεθαύριο.

στις 28/02/2014 02:13
Re pedia afiste tis malakies, as doume ligo podosfero, apla. Min agixete afto ton agona...dite podosfero alla min ton agixete. kati dn paei kala....ta pososta dn teriazoun sto x/2 trust me.

στις 28/02/2014 02:42
Ρε παλαίμαχε μην τους ανοίγεις τα μάτια! Αστους να πάνε να τα σκάσουν στο 1,35!!!

Γαύρε πες αλέυρι , ο Βαγγ'ελας στην γωνιά στην έχει στημένη!

στις 28/02/2014 08:03
Μαρινακη...πλήρωσε μας παλι!!!!! Είσαι ο πρώτος βοιδομοσχαρε!!!!!!!

στις 28/02/2014 09:52
mega malakia tou alafouzou na vgalei tetoia anakoinwsi.oxi tipota allo alla etsi kai petixoume kamia niki mesa sto tigani alloiwnei apo monos tou tin axia mas.oso gia to mats akouw kati sxolia sas pidixame stin leoforw kai aporw giati afinoun kati 12 na sxoliazoun xwris goniki adeia.egw kati 4ares thimamai na lene kai o panathinaikos itan i moni omada pou tous pire fetos katoxi mpalas kai telikes eykeries perisoteres.ftysan aima gia na rtei o mitrogkol paliii na tous swsei.tha doume filoi mou olimpiakoi kai methayrio to mats kai xanamilame.opoios pexei kalitera as kerdisei kai oxi o poio kolofardos.eite panathinaikos eite olimpiakos gia na min parexigoumaste.

στις 28/02/2014 10:46
Μην παραμυθιαζεστε! Οι ανακοινωσεις βγαινουν για να επηρεασουν το διαιτητη και για να υπαρχει δικαιολογια σε περιπτωση που χασουνε! Η διαφορα των δυο ομαδων ειναι χαοτικη σε Ελλαδα και Ευρωπη και μονο οι κολλημενοι δεν την βλεπουν! Αν ο Παναθηναικος δεν βρει επενδυτη θα παλευει καθε χρονο για την αδειοδοτηση και ουτε λογος για πρωταθλημα! Ετσι απλα εχουν τα πραγματα και τα υπολοιπα ειναι σταχτη στα ματια!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.