Ανησυχία για Σαβιόλα!

Ανησυχία για Σαβιόλα!



Πρόβλημα με Σαβιόλα στον Ολυμπιακό, καθώς ο Αργεντινός επιθετικός αντικαταστάθηκε στο 32’ της αναμέτρησης με τον ΟΦΗ, λόγω ενοχλήσεων στο προσαγωγό και η συμμετοχή του στον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι –για την ώρα- αμφίβολή.

Μετά τον τραυματισμό του Βαλντέζ ο οποίος μόνο με… θαύμα θα προλάβει την αναμέτρηση με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, πρόβλημα αποκόμισε και ο Σαβιόλα, ο οποίος τραυματίστηκε στον αγώνα με τον ΟΦΗ (2-0 υπέρ του Ολυμπιακού στο ημίχρονο) και αντικαταστάθηκε στο 32ο λεπτό.

Ο Αργεντινός επιθετικός αποχώρησε με ενοχλήσεις στους προσαγωγούς και η κατάσταση του για το αν θα μπορέσει να αγωνιστεί κόντρα στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αναμένεται να ξεκαθαρίσει με την επιστροφή της αποστολής των «ερυθρόλευκων» στην Αθήνα.

Update (20:45): Οι πρώτες εκτιμήσεις του ιατρικού επιτελείου του Ολυμπιακού κάνουν λόγο για πρόβλημα στον ορθό μηριαίο, κάτι που αν επιβεβαιωθεί σημαίνει πως θα χάσει το παιχνίδι με τους «κόκκινους διαβόλους».

Μάλιστα δεν αποκλείεται ο Αργεντινός να μείνει εκτός και από το κυριακάτικο (2/3) ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό!



Ομάδες που αφορά: ΟΦΗ, ΝΤΕΡΜΠΙ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 22/02/2014 20:36
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ

στις 22/02/2014 20:57
Ton mauro araph

8es na peis

στις 22/02/2014 22:41
Ρωτα τον κωλο σου να σου πει ποιον εννοει....

στις 22/02/2014 23:28
POUSTRAKIA ERXETE H POUTSAAAAAAA TELOS TA STHMENA GAMW TN PANAGIA SAS!

στις 22/02/2014 23:39
ΡΕ ΜΠΑΟΥΛΟ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΡΕ!!!

στις 22/02/2014 23:47
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΣΑ, ΑΝΤΕ ΠΑΛΙΟ ΛΑΓΟΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΑΙ ΜΕ ΞΕΝΗ ΠΟΥΤΣΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΑΙ!

στις 23/02/2014 03:56
imperator 21 kotaraaaaaaaa pou hsoun ntah?pou 8a mas gamages k mesa ston peirea?pou eise morh ntroph tn opado?akoma perimenoume n er8eis re xesmene,apo edw k sto eksis 8a kaneis pipes gia n sxoliazeis sta 8emata..mpaoulou klise to stoma sou gt vromas pio asxhma k apo kourades

στις 23/02/2014 04:32
Aπό:

imperator21

(22/02/2014 18:42)

Προς:

siteattack

Τίτλος:Χωρίς Τίτλο

tha erthw mwri poytana stis 3 na me perimenies apo eksw......... Aπό: siteattack (22/02/2014 18:43) ok eki 8a eime florako......... pou eise floraki akoma n er8eis xaxaxax malaka pou 8a erxosoun kiolas.. mia zwh stin poutsa 8a s exw mounoxeiloooooooooo

στις 23/02/2014 04:35
imperator21 mia zwh kota 8a eise reeeeeeeeeeeeeeeeee mounoxeilooooooooo!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.