Ανακοίνωσε Κατσουράνη για το Μουντιάλ ο Σάντος!

Ανακοίνωσε Κατσουράνη για το Μουντιάλ ο Σάντος!




Δεδομένη θα πρέπει να θεωρείται η παρουσία του Κώστα Κατσουράνη στο Μουντιάλ της Βραζιλίας, όπως δήλωσε ο Φερνάντο Σάντος.

Ο ομοσπονδιακός μας τεχνικός ο οποίος βρίσκεται στη Βραζιλία μαζί με τον Τάκη Φύσσα προκειμένου να συμμετάσχει στο ειδικό σεμινάριο της FIFA για όλες τις συμμετέχουσες εθνικές ομάδες στην τελική φάση του Μουντιάλ, αποκάλυψε στη «Record» πως ο Κώστας Κατσουράνης θα βρίσκεται στα πλάνα του για το καλοκαίρι:

«Ο Κατσουράνης είναι ένας πολύ έμπειρος παίκτης και σίγουρα θα είναι στην Βραζιλία» δήλωσε ο Σάντος.

Να σημειωθεί πως οι προπονητές των ομάδων έχουν προθεσμία να δηλώσουν την τελική 23άδα τους 10 ημέρες πριν από τη σέντρα της διοργάνωσης.



Ομάδα που αφορά: ΒΡΑΖΙΛΙΑ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 18/02/2014 20:55
prokopsame

στις 18/02/2014 21:11
pw.. kai den eperne koutroumpi? trantafilopoulo? aparadektos..

στις 18/02/2014 21:22
ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΜΠΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑΥΤΙΑ ΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ Ο ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΥΤΗ Η Η ΓΑΓΚΡΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑΘΑ

στις 18/02/2014 21:30
tosa nea paidia,parakmh.

στις 18/02/2014 22:07
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥΡ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΑΙ 100 ΧΡΟΝΩΝ ΜΠΑΛΑ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, Ο ΠΑΟΚ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΟΜΕΝΟΣ!

στις 18/02/2014 22:23
oxiii allo karvouno..

στις 18/02/2014 22:41
ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΛΠΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΔΑ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ?

στις 19/02/2014 10:48
tha ponesoun ta matia mas pali

στις 19/02/2014 13:24
Xalara magges...mporei na gerase o katsour alla kai tin mpalia exei kai tin eksupni topothetisi exei kai sta stimena einai fwtia otan ton sumadevoune ...xreiazete sto mundial , apla prepei na einai kai ta teleutaia mats me tin ethniki..sumfwnw oti prepei oi 32+ siga siga na tin kanoune..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.