Τα πρώτα γκολ του Μήτρογλου με τη φανέλα της Φούλαμ (video)

Τα πρώτα γκολ του Μήτρογλου με τη φανέλα της Φούλαμ (video)

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


Μια ημέρα μετά την εντυπωσιακή εμφάνιση του Κώστα Μήτρογλου ο οποίος πέτυχε δύο γκολ στο ντεμπούτο του με την δεύτερη ομάδα της Φούλαμ κόντρα σε αυτή της Άστον Βίλα (U21), το επίσημο κανάλι των «κότατζερς» στο youtube ανέβασε το βίντεο με τα γκολ της αναμέτρησης.

Ο πρώην επιθετικός του Ολυμπιακού έκανε τη διαφορά στο ντεμπούτο του με τη δεύτερη ομάδα της Φούλαμ, πετυχαίνοντας δύο εντυπωσιακά γκολ στο 19’ και στο 23’, ενώ είχε και δοκάρι στο 55’ για να πετύχει χατ-τρικ!

Ο επόμενος αγώνας της Φούλαμ είναι στις 22/2 απέναντι στην Γουέστ Μπρομ και πιθανότατα ο Έλληνας φορ θα βρίσκεται στα βασικά πλάνα του προπονητή του, Ρενέ Μόιλενστιν ο οποίος μέχρι τώρα δεν έχει χρησιμοποιήσει τον Μήτρογλου γιατί κρίνει πως ο παίκτης δεν βρίσκεται στα επιθυμητά επίπεδα φυσικής κατάστασης για το αγγλικό ποδόσφαιρο.

Δείτε τα γκολ του Κώστα Μήτρογλου (τα δύο πρώτα του βίντεο)

Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1Χ212X2
1.334.256.851.112.62

Σχολιασμός

41 σχόλια:

στις 13/02/2014 20:11
ΟΚ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΑΠ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ U21 ΤΗΣ ΦΟΥΛΧΑΜ...

στις 13/02/2014 20:20
swstos o paxaros

στις 13/02/2014 20:26
ME TA deytera ths Fulam.... eleos.......... mas doyleyoyn psilo gazi.

στις 13/02/2014 20:27
poios einai pio tragikos? o ilithios kai asxetos paxaros i autos pou simfwnei mazi tou?

στις 13/02/2014 20:36
Aς επαιρνα και εγω σε ολη μου την ζωη, αυτα που θα παρει ο Μητρογλου σε ενα χρονο και ας επαιζα και στα τσικο της Νταρντφορντ..

στις 13/02/2014 20:41
Gia ayto peftei kathgoria h foylam!An o proponhths kai to scouting htan kalo den 8a epefte.Ksypnate einai allh omada ths Agglias pisw apo thn Metagrafh 8a to deite to kalokairi meta to moyntial.Poy 8a paei.Edwsw 16 milia gia ena apo toys 10 kalyteroys for ayth thn stigmh ston kosmo alla den ton ebale mesa logw fysikhs katastashs.Meta moy lete giati fwnazw oti pairnete narkwtika edw mesa.Asxetoi oloi me to antikeimeno poy legetai mpala~!

στις 13/02/2014 20:42
RE SOVARA TA LETE AUTA? SUPER LEAGUE EPEZE KAI HTANE APO TRAUMATISMO TO EBALE ME THN U21 GIA NA DEI PWS TA PAEI...den eimai gauros

στις 13/02/2014 20:43
TOU XRONOU OMWS O MHTROGLAS 8A PAIZEI STHN CHAMPIONSHIP

στις 13/02/2014 21:22
sumfwnoun me tis malakies tou paxarou eleos katarxas o mitroglou erxete apo traumatismo kai exei parapanisia kila gia auto to logo epai3e ena paixnidi me thn u21 gia na doune to pws einai

στις 13/02/2014 21:52
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ..ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΑΝΥΣΙΧΩ ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ! ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ Η ΦΟΥΛΧΑΜ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ...ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΘΕΛΕΙ ΟΠΟΤΕ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

στις 13/02/2014 22:03
Καλό θα ταν πριν βιαστούμε να γράψουμε κάτι να έχουμε μια ιδέα για το πως λειτουργούν στην πρέμιερ λιγκ. Και τον Μέσι να έπαιρνε μια ομάδα, αν ήταν ανέτοιμος θα παιζε ένα παιχνίδι στη δεύτερη ομάδα.

στις 13/02/2014 22:53
Αγαπητε moyrtzoyna, ακόμη κλαίω με το σχόλιο για τους 10 καλυτερους φορ του κοσμου!! χαχαχαχαχαχαχαχ xD

στις 13/02/2014 23:24
Nai grafw kanena asteio kamia fora gia na gelame epoc.ksereis polloys sto champions league fetos me to skorarisma toy Mitrogloy??Gia ypologise!kai meta pare xartomanthla gia na klapseis ksana gia thn malakia poy egrapses.

στις 13/02/2014 23:24
hahaha 10 kaluterous leei...kati tetoia lene oi gavroi kai meta lene oti einai kai antikimenikoi kiolas

στις 13/02/2014 23:26
Posa gkol exei fetos sto ch.leag.???Ksereis??

στις 13/02/2014 23:35
1messi 2ronaldo 3ibra 4suarez 5aguero 6cavani 7drogba 8lewandofski 9van persi 10falcao poion vgazeis kai vazeis ton mhtroglou?

στις 13/02/2014 23:44
gklougklou gklougklougklougklou mpoym....

στις 13/02/2014 23:48
hahaha etsi bravo tragouda kalutera

στις 14/02/2014 00:02
paxaros2 ti malakies les re gifte nai re ass einai travmatias kai ass pe3i afta einai

στις 14/02/2014 00:06
giwrgatzas entaksei re! epeses mesa stoys 5 toylaxiston den gamietai..Asto file mia allh fora...

στις 14/02/2014 00:11
arximidi bale ot myalo s na doulepsei. an pese ii foulam 8a ton poulisei.dn borei omada championship na exei toso akrivous paixtes sto roster

στις 14/02/2014 00:11
ωραιό το 5ο γκολ

στις 14/02/2014 00:36
negredo?higuain??neymar? Dyo apo Oyroygoyah??Ante na thn paiksw favori gia moyntial tote an exei toys dyo kalyteroys epi8etikoys apo toys deka..h Oyroygoyah...Ma8ete mpalitsa breeeeee,....drogba grafei kai cavani me van persie ...Ephreasthke apo thn diafhmish me ton papagalo kai ton van persie...Asxetoi..

στις 14/02/2014 00:40
pws den ebales kai emena mesa??me ksexases emena giwrgatza!!!

στις 14/02/2014 01:59
moutzouras oute gia malakas dn kaneis me auta pou les trava ksekwliasou

στις 14/02/2014 02:03
o asxetos eisai esi kai oi malakies pou grafeis..stous 10 kaluterous les kai epimeneis kiolas..anhkhth telika h vlakia

στις 14/02/2014 02:09
akoma dn grafthkes sto site arxises na grafeis malakies

στις 14/02/2014 02:09
vlaka e vlaka

στις 14/02/2014 03:16
Egw lew malakies?Moy grafeis 6cavani 7drogba 8lewandofski 9van persi sthn dekada twn deka top toy kosmoy for den bazeis negredo higuain neymar mitroglou kai grafw egw malakies epeidh esy den ksereis topi!!Asxoleisoy kalytera me gynaikeio volei file soy tairiazei kalytera.

στις 14/02/2014 03:17
Mpaoylo ton poylo kai ston mpaoylo bazelako.Royfa to aygo soy kai gia nani.Edw grafoyme megala paidia einai akatallhlo gia anhlikoys tetoia wra.

στις 14/02/2014 03:19
Dixtya poioi briskoyn fetos?8a grafete me epeixhrhmata gatakia.Akoy ekei van persie.Se ephrease h diafhmish gia thn vista..ante ola ta mwra sthn vista.Gatoyles.

στις 14/02/2014 03:21
O drogba dhladh einai kalyteros apo falcao gia sena.Soy eipa ksexases na baleis kai mena mesa stoys top 10.xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

στις 14/02/2014 03:34
16 milia dh8en ton phrane gia na sw8oyn sthn premier.Kai oti kai na ginei 8a t kalokairi 8a ton dwsoyn me tetraplasia xrhmata meta to moyntial se omada ths premier poy 8a einai sthn prwth tetrada.Edw 8a eimaste.Siga mhn paiksei o paiktaras sthn championship!Epaikse me toys under 21 kai blepeis ta gkol poy ebale kai oi kinhseis poy exei kai ksemarkarizetai sto binteo san na paizei sthn G e8nikh Elladas me thn Mhxaniwna.Alla prepei na ksereis kai ligo mpala gia na katalabeis ta aytonohta.An eisai ampalos moy grafeis gia drogba kai van persie..xaxaxaxaxaxaxaxaxa kala gelasame kai shmera!!akoy ekei drogba..

στις 14/02/2014 03:57
DESTE TO TELEYTAIO GOAL POY VAZEI O TERMATOFYLAKAS THS FULHAM ME VOLE!!!!!!!O KALYTEROS FOR!!!!!!!

στις 14/02/2014 04:28
vre tzitzifiogo den tous exw valei me seira apo ton kalhtero ston xurotero apla sou evala 10 kalhterous..diladh o van persi dn einai kalhteros tou mhtroglou?nai h oxi?

στις 14/02/2014 04:34
rwtaw gia van persi giati me auton ta evales

στις 14/02/2014 07:44
Στην αγγλια πηγε,οχι σε κανα καταρ

στις 14/02/2014 14:22
βλάκας είναι ο Μήτρογλου πήγε στην Αγγλία για να παίξει στo U2. ε το μπαγάσα άμα είναι έλα παίξε στον πανσερραϊκό και μετά πάνε στη Φούλαμ. Αν είναι δυνατόν !!!

στις 14/02/2014 15:02
εντα3ει το 2ο γκολ του μητρογλου απλα δεν υπαρχει!!!

στις 14/02/2014 18:59
Kai ego akousa oti ton mitroglou ton agorase i liverpool ke ton edose sti fulam na ton etimasi ke an ola ok nea sezon pai liverpool..

στις 15/02/2014 12:53
pantws to deytero gkol einai special!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.