Με απουσίες κόντρα στον Ολυμπιακό ο Ατρόμητος

Με απουσίες κόντρα στον Ολυμπιακό ο Ατρόμητος

Αφορά τον αγώνα ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Χωρίς τους τραυματίες Παπαδόπουλο και Ιγκλέσιας αλλά και τον τιμωρημένο Φυτανίδη θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό ο Ατρόμητος ενόψει του αυριανού επαναληπτικού στο Περιστέρι για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

Με τρεις σημαντικές απουσίες θα υποδεχτεί τον Ολυμπιακό στο Περιστέρι ο Ατρόμητος, καθώς ο Δημήτρης Παπαδόπουλος και ο Ματίας Ιγκλέσιας είναι τραυματίες με αποτέλεσμα ο Γιώργος Παράσχος να τους αποκλείσει από την αποστολή.

Ο Έλληνας επιθετικός ακολούθησε πρόγραμμα θεραπείας και στη συνέχεια πήγε στο γυμναστήριο, ενώ ο Αργεντινός χαφ ξεκίνησε προπόνηση, αλλά ένιωσε ενοχλήσεις στους προσαγωγούς και αποχώρησε.

Αμέσως μετά την προπόνηση, ανακοινώθηκε η αποστολή για τον αυριανό αγώνα με τον Ολυμπιακό, με τον Παράσχο να αφήνει εκτός και τον τιμωρημένο Σωκράτη Φυτανίδη.

Η αποστολή:

Σηφάκης, Μπάρκας, Νάστος, Γιαννούλης, Αρκούδας, Μπάλλας, Γκαρσία, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Δημούτσος, Φάμπιο, Μπρίτο, Ούμπιντες, Φωτάκης, Καραμάνος, Γεωργίου, Κιβρακίδης, Παπουτσογιαννόπουλος και Ναπολεόνι.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
5.753.401.551.901.552.141.221.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.501.952.051.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 11/02/2014 19:27
to exeo o atromhtos kai xwris aytous

στις 11/02/2014 19:27
exei

στις 11/02/2014 19:30
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΩΡΑ!!

στις 11/02/2014 19:41
ΚΑΛΛΗ ΤΕΣΣΑΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

στις 11/02/2014 19:52
ο ολυμπιακος θα τον περασει τον ατρομητο με ο-2 χαλαρα

στις 11/02/2014 20:31
Ξαφνικά με απουσίες? Κάποιος δίνει παιχνίδι μου φαίνεται..

στις 11/02/2014 21:01
DWSE TO PAIXNIDI ATROMITARA. APAGOREVONTAI TA MARKARISMATA SE KOKKINES FANELES. TA AMYNTIKA FOUL THA THEWRITHOUN EPITHETIKA. PENALTY OTAN AMYNTIKOS TOU ATROMITOU PLISIASEI SE AKTINA 1 METROU KOKKINI FANELA. OFFSIDE OLES OI EPITHESEIS TOU ATROMITOU. OFFSIDE YPARXEI MONO GIA TIS MPLE FANELES. EPITHETIKO FOUL SE KATHE CORNER TOU ATROMITOU. PENALTY SE KATHE CORNER TOU OLYMPIAKOU. AN DEN VGEI KATI APO OLA AUTA MPRAVOUS STA APODYTIRIA. AN DEN KATSEI OUTE ETSI KAI XASEI O OSFP TOTE PERNAME TROPOLOGIA STI SUPER LIGDA (MONOI MAS PROFANWS) OTI OI FANELES TOU ATROMITOU ITAN KSETHWRIASMENES KAI PAIRNOUME TO KYPELO STA XARTIA AFOU TO SIKWSEI ALLOS

στις 11/02/2014 21:04
KAI ALLI MIA KOUPA!! 38 EMEIS 10 ESEIS!! ANTE GEIA !!

στις 11/02/2014 21:13
ahahahahahahaha

στις 11/02/2014 22:13
kai ton mesi na eixate ton thrilo tha ton proskinisete

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.