Στον Ολυμπιακό μέχρι το 2018 ο Ρομπέρτο!

Στον Ολυμπιακό μέχρι το 2018 ο Ρομπέρτο!

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Παίκτης του Ολυμπιακού μέχρι το 2018 θα είναι ο Ρομπέρτο, όπως ανακοίνωσαν οι «ερυθρόλευκοι» από τα μεγάφωνα του «Γ. Καραϊσκάκης» κατά τη διάρκεια του αγώνα με τον Πανιώνιο!

Σε μία σπουδαία κίνηση προχώρησε ο Ολυμπιακός, καθώς οι «ερυθρόλευκοι» ανακοίνωσαν την απόκτηση των δικαιωμάτων του Ρομπέρτο μέχρι το 2018!

Χθεσινά δημοσιεύματα από την Ισπανία αποκάλυπταν πως οι άνθρωποι του Ολυμπιακού βρίσκονταν σε συζητήσεις με τους διοικούντες της Ατλέτικο Μαδρίτης για την αγορά του 28χρονου γκολκίπερ.

Τελικώς οι δύο πλευρές ήρθαν σε συμφωνία έναντι ποσού που αγγίζει -σύμφωνα με τις πληροφορίες- τα 6 εκατ. ευρώ και η μεταγραφή ανακοινώθηκε από τα μεγάφωνα του «Γ. Καραϊσκάκης» κατά τη διάρκεια του αγώνα των «ερυθρόλευκων» με τον Πανιώνιο!

Η είδηση έφερε τον κόσμο που βρίσκονταν στο γήπεδο να ξεσπάει σε πανηγυρισμούς αποθεώνοντας τον Ρομπέρτο αλλά και τον Βαγγέλη Μαρινάκη με το σύνθημα «Είναι τρελός ο πρόεδρος».

Λίγα λεπτά μετά, ήρθε και η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ:

«Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την απόκτηση του τερματοφύλακα, Ρομπέρτο Χιμένεθ Γκάγκο, για τα επόμενα τέσσερα χρόνια»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ21X12
4.604.051.452.151.12

Σχολιασμός

31 σχόλια:

στις 05/02/2014 19:08
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟΟΟΟΟ!!!! ΣΩΣΤΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ,ΒΑΙΣ! ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΜΠΕΛ!!

ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΑΛΑΝΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΟΕΟΕ!!

στις 05/02/2014 19:13
mpravo re marinaki...ekleises stomata se autous pou lene oti ta vazeis stin tsepi sou ta lefta apo tis metagrafes.....terastia metagrafh mpravo!!!!!!!!!

στις 05/02/2014 19:28
9elw na dwsw mpravo ston proedro gia autin tin metagrafh..ekleise stomata se kapoious..roberto alani gia panta sto limani..mpravw 3ana ston proedro

στις 05/02/2014 19:29
GIA AKOMI MIA FORA DIKAIOTHIKA GIA AYTA POU ELEGA GIA TON VAGGELH...KAI SAS TO LEW TA KALYTERA EPONTAI MAGKESSSSSSSSSSSS

στις 05/02/2014 19:31
imperator21 koita tin omadoula sou kai meta ela na mileiseis ok?OYTE O ROBERTO DEN 9A PROLAVEI NA DEI TIN AEK TO 2018 DEN 9A EXETAI ANEVEI STIN SUPERLEAGUE XAXAXAXAXA GATAKIA

στις 05/02/2014 19:32
etsi etsi mangas01 pes ta giati kati aekakia mas tin lene

στις 05/02/2014 19:43
mas zhleuoun file -apol-7 pou exoume enan proedro me ikanotites kai aparamilo hthos kai xrhsimopoiei tis epixiriasikes tou gnwseis gia to kalo tis omadas kai oxi gia na ta oikonomaei o idios ,pragma pou kanan kai kanoun proedroi diaforwn apotyximenwn ellhnilwn omadwn...tha doume akomi perissotera to kalokairi ap tin proedrara mas...kante ypomoni

στις 05/02/2014 19:44
*epixeirimatikes gnwseis

στις 05/02/2014 20:00
ae(koula) min xanamiliseis gia tot thrilo kai gia ton marinaki.ta gatakia na xothoun sta lagoumia tous kai na xanavgoun 25/2 gia na piasoun kanape

στις 05/02/2014 20:03
ok file imperator21 me les agrammato kai provato...pou den eimai...alla den tha to sizitisw auto...gia koitaxe omws kai ligo tin allh meria....giati na mhn eise esy to provato diladi????pou pisteveis kapoious anthropous,pou sthn prospatheia tous na dikaiologisoun tin anikanotita tous xlevazoun kai disfimoun ton olympiako gia na diwxoun tin piesi tou kosmou apo anw tous...KAI ESY OTI SOU POUNE TO PISTEVEIS XWRIS NA VLEPEIS TA DIKA SOU TA XALIA...kai stin kathimerinothta otan vlepeis enan petyximeno anthropo den ton kakologeis prokeimenou na miwseis auta pou ekane gia na noiwseis kalytera???XILADES PARADEIGMATA...gia skeftou to

στις 05/02/2014 20:06
o anthropos exei kanei 1000 sxolia gia ton thrilo kai gia na to paixei kai anetos grafei oti erxontai. poioi erxontai oi pethamenoi?kai ti mporoun na mas kanoun?ti mporei na kanei i aek tis g ethnikis sto thrilo tou champions league ti mporei na kanei i aek kapoiou melissanidi ston olympiaco tou megaliterou proedrou stin ellada? oso gia to romperto 6 kai liga itan gia enan apo toys kaliterous termatofilakes ston kosmo ayti ti stigmi

στις 05/02/2014 20:13
file sto leo alithia den pas kala.

στις 05/02/2014 20:15
kai den mporo na katalavo giati asxoleisai me ton olympiaco.eilikrina apantise moy

στις 05/02/2014 20:17
ama einai etsi na tou dwsoume kai vraveio,stin ellada einai oloi paixtarades,akoma kai oi pethamenoi pezoun mpala...ta pisteueis auta pou les?

στις 05/02/2014 20:18
kai ego to sano to agorazo monos mou den mou to dinei o melisanidis

στις 05/02/2014 20:21
nai ego to paradexomai esi de mas eipes omos.

στις 05/02/2014 20:24
wraios o proedros

στις 05/02/2014 20:27
file elikrina tora kai sovara. exeis skeftei pote sou giati eisai aek

στις 05/02/2014 20:30
EINAI TRELOS EINAI TRELOS O PROEDROS ETSI RE!!!!!!!!

στις 05/02/2014 20:38
ti les agori mou? sovarologeis? i megaliteri omada stin ellada se poio tomea?oso gia to giat eimai olympiacos oi logoi einai ametritoi.proton gia ti filosofia kai to idiodes pou ekprosopeyei o thrilos kai o laos tou.eimai olympiacos giati ayti i omada akoma kai sta petrina xronia tis prospathise sta ISA na tous antagonistei olous kai oxi petontas xoma kai laspi kai kanontas propaganda se peinasmenous

στις 05/02/2014 20:46
πολυ μεγαλη κινηση απο τον μαρινακη.δεν πρεπει ομως να διαφωνουμε με φιλαθλους της ΑΕΚ αλλα να ελπιζουμε να γινουν τετοιες κινησεις και για την ΑΕΚ ωστε να υπαρξει καποια στιγμη ανταγωνισμος.

στις 05/02/2014 20:48
ΜΑΚΡΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ...ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...

στις 05/02/2014 20:52
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΦΟΡΗΤΗ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟ, ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!

στις 05/02/2014 20:53
file den mporei na milisei kaneis mazi sou.sou leo gia olokliri istoria kai mou les gia dio peristatika

στις 05/02/2014 21:30
Μεγαλο Μπραβο στον ολυμπιακο για την κινηση. Οσο κωλοομαδα και να τη θεωρω, οταν φερνει τετοιους παικτες αναιβαζει το επιπεδο στην Ελλαδα. Μακαρι να ακολουθησουν και αλλες ομαδες.

στις 05/02/2014 22:16
ρε imperator για πες μας για σανο εσυ....

ποτε μπαινουν οι μπουλντοζες ρε??? ξυπναααααααα.......

στις 05/02/2014 22:32
imperator21 gamw to mounaki tis manoulas sou....paikse me tis erasitexnikes omadoules kai meta mila gia olumpiako

στις 05/02/2014 23:41
SWSTH KINHSH O ROBERTO EINAI TERMATOFYLAKARA

στις 06/02/2014 00:40
malwste kai ligo zwa enw alloi pairnoun ta lefta... den eimai kamia omada apo tis ellhnikes , antikeimenika kala ekanan kai ton piran , giati einai poly kalos... kai 10 ekatomuria ta aksizei!

στις 06/02/2014 05:27
LOIPON koules ksipniste grigora apo t oneiro sas k elate stin pragmatikotita afhste t erxomaste kai @@ gia alou..ti sas ponaei toso polly?sas ponaei o vagelas?nai to kseroume ayto..eeee aekaki nipsou grigora dn 8elo n milaw m aniftous...eise omadoula erasitexnikou mia kathgoria panw apo t A topiko...gt milas?eise mia madimeni kota pleon..gt asxolise me to eyropaiw?gt koulaaaaa axxxxxxxxx koulaaaaaa mono gia tn pania kaneis.to exete pari xampari?se oti k na diavaso vlepo kotes erxomaste k erxomaste k erxomaste eeee elate n mas klasete ta arxidia...mounakia e mounakia gamo tn aek k tn melisanidi tn floro..E k pou eise poustraki opos 8a erxeste parte fora oloi mazi gt exete na klasete poles psoles...ante karagkiozides pia paragine to kako sas...

στις 06/02/2014 20:02
imperator ton pairneis

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.