Γ’ Εθνική: Σταμάτησε στα… οκτώ η ΑΕΚ!

Γ’ Εθνική: Σταμάτησε στα… οκτώ η ΑΕΚ!



Την καλύτερη της φετινή εμφάνιση πραγματοποίησε στο άδειο -λόγω τιμωρίας- ΟΑΚΑ η ΑΕΚ η οποία διέλυσε με 8-0 τον Μανδραϊκό (!) με τον Μπρέσεβιτς να πετυχαίνει ξανά χατ-τρικ!

Εντυπωσιακή ήταν για ακόμα ένα παιχνίδι η ΑΕΚ, η οποία διέλυσε με 8-0 τον Μανδραϊκό, φτάνοντας έτσι τα 20 γκολ στα τέσσερα τελευταία ματς!

Η «Ένωση» είχε ξανά σε μεγάλη ημέρα τον Μπρέσεβιτς ο οποίος σημείωσε το τρίτο φετινό του χατ-τρικ (14’, 29’, 39’), «χτίζοντας» τις βάσεις για τη μεγάλη νίκη της ομάδας του.

Την σκυτάλη ανέλαβε στην επανάληψη ο Ανάκογλου ο οποίος πέτυχε δύο γκολ σε 9 λεπτά (46’, 55’), ενώ Πλατέλλας (64’), Πεταυράκης (70’) και Χουστουλάκης (89’ αυτ.) έβαλαν και αυτοί τα ονόματα τους στον πίνακα των σκόρερ.

Έτσι η ΑΕΚ σημείωσε την 7η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα και συνεχίζει να οδηγεί την κούρσα της βαθμολογίας του 6ου ομίλου με 38 βαθμούς έναντι 29 του δεύτερου Ηρόδοτου που κέρδισε με 3-0 τον Αστέρα Βάρης.



Ομάδα που αφορά: ΑΕΚ

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 01/02/2014 19:37
ppooooooooooooooooooooo eiste terma malakes !!

kerdizete enan midrinaiko oute ksero pos legete ti simpbolo ti pektes h kati allo telos panton kai xereste !!!



!!! MPRAVO !!!

στις 01/02/2014 19:41
ΤΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΝΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Η ΟΧΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΤΑΡΑ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ

στις 01/02/2014 19:41
ekei pou einai me mandraikous tha paizoun re file me ti thes na paizoun me olimpiako ? eleos pia les kai h ae kdialegei tous antipalous

στις 01/02/2014 19:57
imperator trava pare kai champions league. autoi nomizoun oti einai pekse gelase stin A h sto europa h opoudipote

στις 01/02/2014 20:02
Mpravo aek ayto einai 8etiko gia to mellon

στις 01/02/2014 20:11
katarxas amialo gidi den eimai arianos. den tha evgaza to onoma b ethniki kai to sima tou arh an eimoun arhs alvane.

στις 01/02/2014 20:20
trava pethane auto.

στις 01/02/2014 20:34
ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ!! 8-0 ΜΕ ΟΜΑΔΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕ 17ΧΡΟΝΑ ΑΜΠΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΡΙΧΝΟΥΝΕ 8 ΓΚΟΛ!! ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ

στις 01/02/2014 21:17
malakies siga to prama

στις 01/02/2014 22:00
ΑΡΕ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΟΥΛΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΜΕΤΑ

στις 01/02/2014 22:05
ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑΘΑΘΑΘΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ, ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ, ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ. ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΚΟΥΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?

στις 01/02/2014 22:22
ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙΚΕΣ, 9-2 2014(ΑΕΚ-ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ) 17-2-2014(ΠΑΞΟΙ-ΑΕΚ) 23-2-2014(ΑΕΚ-ΓΑΥΔΟΠΟΥΛΑ)ΚΑΙ 1-3-2014(ΑΕΤΟΜΗΛΙΤΣΑ-ΑΕΚ)

στις 01/02/2014 22:26
imperator ΠΑΛΛΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΕΣ ΤΟ ΘΑΑΑΑ , ΑΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΗΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΛΑ ΜΑΛΑΚΑ!

στις 01/02/2014 22:57
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΝΟΙΡΑ ΕΞΑΛΟΥ ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ, ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΤΕ, ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΖΕΛΟΜΠΑΟΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

στις 01/02/2014 23:09
AUFIDEZEN!

στις 01/02/2014 23:23
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ

στις 02/02/2014 00:00
originalftw21 ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΑΛΒΑΝΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΝΑΓΕ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΟΤΖΑ ΣΟΥ ΒΡΩΜΙΑΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΝΑΔΕΣ,ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΔΩ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ? ΓΑΜΩ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΟΛΛΟ ΑΠΟ ΤΗ ΡΙΖΑ ΠΟΥΣΤΗ ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ ΑΛΒΑΝΕ

στις 02/02/2014 00:25
ρε κομπλεξικοι ολοι οι γαυροι. ο ολυμπιακος να επαιζε τωρα με τον μανδραικο δεν θα του εριχνε οχτω...Μπραβο στην ΑΕΚ!!!

στις 02/02/2014 00:33
Ρε ποιος σας ειπε οτι χαιρομαστε που κερδισαμε ομαδα γ εθνικης και με 8-0? Χαιρομαστε που σιγα σιγα ξαναφτιαχνεται η ομαδα μας.Και τι σας νοιαζει τι κανουμε στην γ? Ασχοληθειτε με το πρωταθλημα και τα παραρτηματα σας.Ερχομαστε...

στις 02/02/2014 12:10
Όλοι οι γαύροι λένε δεν ασχολούμαστε με ομάδα Γ κατηγορίας κ μόνο γαύροι σχολιάζουν..χαχαχαχαχαχα πουτανεςςςς

στις 02/02/2014 17:52
τα 8 γκολ ειναι πολλα ρε παιδεια...ακομα και η γιουβε οταν επαιζε με μια πουτσοομαδα στα 7 σταματησε...!

στις 02/02/2014 18:36
συγνωμη αλλα σε ποιον απευθυνεσαι?

στις 02/02/2014 19:25
οκ γιατι δεν κταλαβα και μηπως εγινε καμια παρεξηγηση...

στις 02/02/2014 23:40
originalftw21 ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΙΣ, ΑΣΕ ΤΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΛΟΥ ΠΟΥΣΤΡΟΑΛΒΑΝΑΚΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ,ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!

στις 03/02/2014 21:29
ΕΓΙΝΕ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙΣ prive ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΟ ΕΣΥ, ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ ΟΧΙ ΠΑΡΕΟΥΛΕΣ ΑΛΒΑΝΑΚΙ ΕΝΤΑΞΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΕΟΥΛΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.(ΠΕΡΙΜΕΝΩ)

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.