«Τα βρήκε με Φούλαμ για Μήτρογλου ο Ολυμπιακός»

«Τα βρήκε με Φούλαμ για Μήτρογλου ο Ολυμπιακός»

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Αλλαγή δεδομένων στην υπόθεση μεταγραφής του Κώστα Μήτρογλου, καθώς όπως μεταδίδει το ιταλικό «skysports», η Φούλαμ τα βρήκε με τον Ολυμπιακό στα 14 εκατ. ευρώ και ο διεθνής φορ θα υπογράψει τετραετές συμβόλαιο! Δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμα η πληροφορία από τους «ερυθρόλευκους».

Μόνο οι λεπτομέρειες φαίνεται πως απομένουν για να ολοκληρωθεί το «χρυσό» deal μεταξύ Φούλαμ και Ολυμπιακού για τον Κώστα Μήτρογλου!

Συγκεκριμένα, όπως αναφέρει δημοσιογράφος του «Sky Sports» στην Ιταλία, η αγγλική ομάδα ήρθε σε συμφωνία με τους «ερυθρόλευκους» έναντι του ποσού των 14 εκατ. ευρώ και ο Έλληνας επιθετικός θα μεταβεί στο Λονδίνο για να υπογράψει τετραετές συμβόλαιο με τους «κότατζερς»!

Αν συμβεί αυτό, τότε ο Μήτρογλου θα γίνει συμπαίκτης με τον Γιώργο Καραγκούνη και σίγουρα η παρουσία του αρχηγού της Εθνικής στους Λονδρέζους, επηρέασε την απόφαση του 25χρονου να επιλέξει την αγγλική ομάδα.

Ωστόσο, ακόμα τίποτα δεν έχει επιβεβαιωθεί από την επίσημη πλευρά του Ολυμπιακού και η τελευταία ενημέρωση αφορά την απόρριψη της προηγούμενης πρότασης των «κότατζερς» που έφτανε τα 11 εκατ. ευρώ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnderX2
1.155.859.001.651.803.55
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.557.252.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.401.802.9012.50

Σχολιασμός

40 σχόλια:

στις 28/01/2014 19:39
efyge xepoulaei o marinakis

στις 28/01/2014 19:39
etsi

στις 28/01/2014 19:40
εμεις παιρνουμε εσεις δινετε

στις 28/01/2014 19:48
5 ekatomiria vais 14 mitroglou 8a poulousi k kana saviola 8a pai

+25 ekatomiria o marinakis k gia sas palikaria

στις 28/01/2014 19:49
α ρε μητρογλου θες και cl φραγκα θες κ εσυ....και σιγα μην πηγε λογω του καραγκουνη..μη γινομαστε γελιοι

στις 28/01/2014 19:52
na dw ti tha kanete xwris mhtro twra

στις 28/01/2014 20:13
STI STO DIAOLO GINETAI????MHPWS KOIMOMASTE MAGKES KAI VLEPOUME EFIALTH????

στις 28/01/2014 20:21
αχαχαχαχαχαχα εφυγε ο βαις,ο μητρογλου τρευματιστηκε ο σιοβας φερατε τον πεθαμενο τον μαρκανο αντε να δω ποιος θα βαλει γκολ στην man united οσα χαλια και αν εχει μεσα εξω θα τον πιειτε

στις 28/01/2014 20:34
εκανες το θρύλο αεκάκι μαρινακη μαρινακη

στις 28/01/2014 20:36
re o marinakis ta tsepose apo djebour, weiss(sigoura araves einai aytoi:),tora k mitroglou isos!bebea pirame ton legear einai polu kalos paikths g na antikatastisei ton mitroglou gt me olaitan dn pas n pekseis cl!!telos pisteuo oti tha prepei n dosei ton saviola o opios tsaba ta lefta pou pire!k esy gamw thn liverpool su malaka blaugrana ante des thn kanein h omadula pou dn einai pouthena k meta grafe g ton trhulo!sigoura tha perasume thn man united esto k duskola!

στις 28/01/2014 20:37
ELEOS...AYTO EINAI "SKALI" THS KARIERAS TOY DLD?...H FULAM PAEI NA PESEI B' ETHNIKH AGGLIAS... TH LENE POIO GLYKA,TSAMPIONSIP....

στις 28/01/2014 20:38
O MARINAKHS XEPOYLHSE TH STIGMH POY PAIZEI PROKRISH ME TA RETALIA THS M.UTD ... OYTE O KABOYROGIANNHS DEN EKANE TETOIA....

στις 28/01/2014 20:41
axaxaxaxa GAURAKIA KLAPSTE FEUGEI TO GYFTAKI SAS! BRISTE TON PROEDRO SAS TWRA MPEEEEEEE

στις 28/01/2014 20:43
mhn janapei kaneis vlakeia gia to mhtrogloy

στις 28/01/2014 20:48
ΠΩΩΩΩΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ?

στις 28/01/2014 20:53
ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΩΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΗ ΞΕΠΟΥΛΑΝΕ, ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ!

στις 28/01/2014 20:56
...για την φανελα ..για τον συλλογο και τα κτλ..ολοι τους παιχτες προεδροι μας δουλευουνε.αλλα μεχρι ποτε ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ.

στις 28/01/2014 21:11
klapste gaurakia klapste axaxaxaxaxax

στις 28/01/2014 21:22
ΑΝ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ)ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΣΟΥΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ

στις 28/01/2014 21:23
gia emena malakia egine an einai alithia gt o olymbiakos me mitroglou borei na perasi apo manchester k tha pari perisotera apo 14 ek alla apo tin alli einai pola ta lefta gia tn mitroglou p kata thn apopsi m paei 8 ek

στις 28/01/2014 21:48
PAIDIA OI PERISOTEROI EDO MESA EISTE STENOMIALOI KAI ZWA. EXEIS ENAN KALO EPITHETIKO TON MITROGLOU GIATI NA MN TON POULISEIS GIA 15 EKATOMIRIA? O RONALDO EINAI K DN TON POULAS 15 EKATOMIRIA? ME TOSA LEFTA PERNEIS 10 PEKTES AN OXI SAN TO MITROGLOU LIGO KATOTEROUS. KSIPNATE ZWA ETSI GINETE MIA OMADA

στις 28/01/2014 21:59
imperator21 gt oloi me to sima tis aek lete malakies???

στις 28/01/2014 22:06
αφηστε το παιδι να παει αφου θελει.με 14 μυρια θα παρει αλλον.ξεκολλατε επιχειρηματιες ειναι.....εταιρειες ολα!!!!χαλαρωστε

στις 28/01/2014 22:22
καθιστε πρωτα να δουμε επισημη ανακοινωση και μετα μιλατε!!! στη Ελλαδα εχουμε μπουχτισει απο λογια!!!! μπεεεεε!!!

στις 28/01/2014 22:38
stratosr1 ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 8 ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ!

στις 28/01/2014 22:41
AN ISXUEI KALA KANOUN KAI TON DINOUN GIATI DEN AKSIZEI OUTE GIA 5 EKAT. METAKSU MAS TWRA..

στις 28/01/2014 22:53
OLOI ROUFIANOI MNIKROI MEGALOI APO PAIDIA,GEMISE ME OIKOMOUS OLH H 7 TO MOUNI THS MANAS SAS GAMO TO PEIRAIA

στις 28/01/2014 23:54
afto ennow kai egw pedia metaksi mas dn einai o suarez. Gia 15 ekatomiria ton dineis efkola...

στις 29/01/2014 08:54
poso lupamai pou efuge h varka,o pakistanos kai to hmiaimo apo ta valkania pou oute o idios den iksere se poia 8esh epaize.grhgora metagrafes twra xreiazontai 1 sthn epi8esh 2 sta akra kai 2 sthn mesaia grammh.gamh8hke o marinakhs me tis hmeres na ftanoun gia to paixnidi tou champions league kai ektos apo auto 8eloume mia omada me paixtes periwphs oxi to mpourdelo ths agias paraskeuhs den eimaste h ekklhsia tou agiou pantelehmona.Ante twra 8a fanei an o marinakhs htan aksios na parei thn karekla tou kokkalh.giati gia ton olympiako shmasia den exei h krish alla h agaph kai to pa8os gia thn omada.twra 8a doume an o marinakhs einai arketos an exei ta balls gia na milhsw kai ellhnika

στις 29/01/2014 09:21
kai an kapoioi apo edw mesa einai olympiakoi na ksekolhsoun to mualo toys apo tis malakies.kouniountai oi varkes??poio for poiothtas itan kai einai o mhtroglou?? h varka???den lete kala pou mas ekanan thn xarh oi aggloi kai ton pairnoun kai ton ksefortw8hkane lew egw.ante seira exoyn oi siovas kai samarhs oxi epeidh einai axrhstoi kai 8ymizoun paixtes ths Koylas alla "ta paidia prepei na kanoun ena vhma parapanw sthn kariera tous na ksefugoun apo ayto to mayro kai araxno prwta8lhma kai na paiksoun gia mia megaluterh ligka se mia omada me epipedo" DROMO MALAKES

στις 29/01/2014 09:36
kai kati teleutaio to kalokairi ferte pisw ton ernesto valverde kai diwxte ton mitsel.an den kaname nikes isws san roster xeirotero kai apo tote xasame to prwta8lhma to 2010.kai gia na prolavw nai o mitsel einai kaluteros tou ketspagia.kai einai apla fusiologiko alla den einai toy epipedou tou olympiakou kai einai safws katwteros san proponhths tou valverde

στις 29/01/2014 09:41
tompouloglou na malakes,mes sto mati sas.fate lakerdes

στις 29/01/2014 11:51
Μπορει να είμαι ΠΑΟΚ, αλλα πιστεύω ότι ο Μήτρογλου έπρεπε να μείνει στον ολυμπιακο. Ανεβάζει το επίπεδο του ελληνικού ποδοσφαίρου

στις 29/01/2014 12:11
sthrizontas dhladh ellhnes paixtes pou den einai kaloi???me ton antagwnismo na exei pesei stous meion 15??den einai eikona prwta8lhmatos auto.oi omades eprepe na eixan kaluteres akadhmies kai na prow8oun kaluterous ellhnes paixtes kai mhn lete oti den uparxoun,aplws den anadeixnuontai se mikrh hlikia apo tous proponhtes se mikres omades.giati mono se mikres omades logika tha uparxei i pi8anothta na uparxoun hlikies apo 19 ews 21 pou na einai fusiologikoi paixtes kai oxi to ksevgalma pou vlepoume.

στις 29/01/2014 12:29
kai kati teleutaio osoi phran diarkeias mono kai mono giati einai eite olympiakoi eite pana8hnaikoi i paok kala ekanan.na mhn mperdeuoume ennoies kai pragmata.allo pragma einai to sthrizw.i omada tou ka8enos einai epilogh tou.

στις 29/01/2014 12:38
alla osoi einai panw katw konta sthn apopsh mou kai phran kai diarkeias ee tote autoi einai malakes me thn voula.

στις 29/01/2014 12:44
alla osoi einai panw katw konta sthn apopsh mou kai parola auta phgan kai phran kai diarkeias ee tote autoi einai malakes me thn voula.

στις 29/01/2014 13:17
kai ksekolate ta kefalia sas apo thn mizeria kai to fanelaki.se mia istoselida stoixhmatos eiste oxi sthn psarokwstena ekei pou sunh8ws pairnetai prozac lakerdes

στις 29/01/2014 13:51
POULO TA SKOUPIDIA

στις 29/01/2014 15:02
μια φορα δεν βγαινει ο μανωλης αγγελοπουλος.αλλαξε ο μανωλιος και εβαλε τα ρουχα του αλλιως.ενεργοπαθητικοι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.