Κλείνουν οι θύρες 3-4 στον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Κλείνουν οι θύρες 3-4 στον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Οι θύρες 3 και 4 θα είναι τελικά αυτές που θα κλείσουν στον αγώνα του Ολυμπιακού με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, κάτι που σημαίνει πως θα παραμείνει ανοικτό όλο το πέταλο στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Η ποινή που επέβαλε η πειθαρχική επιτροπή της ΟΥΕΦΑ για το πανό στο ματς με την Άντερλεχτ προέβλεπε κλείσιμο μέρους του πετάλου των οργανωμένων στον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ωστόσο κατόπιν αιτήματος του Ολυμπιακού, η ποινή τροποποιήθηκε…

Συγκεκριμένα αντί για τις κεντρικές θέσεις του πετάλου που φιλοξενεί τους οργανωμένους της θύρας 7, οι θύρες 3 και 4, που αριθμούν συνολικά 2.000 θέσεις, θα είναι αυτές που θα μείνουν κλειστές




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnderX2
1.155.859.001.651.803.55
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.557.252.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.401.802.9012.50

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 27/01/2014 15:32
ti ston poutso elege afto to panw kai klinoun 2 thires re ??

gamw tin uefa mou

στις 27/01/2014 15:34
exoume allous 33.000

στις 27/01/2014 17:18
posoi filoi ths United?

στις 27/01/2014 18:33
hahahaha nai re vlaka Tzamaikabet eiste fovitro!!!

στις 27/01/2014 18:46
malaka skatobazele ziliarh mhn milas edw mesa ti petagese san thn poutsa re malakismeno gamw to mouni sou arxidaki ilithie kompleksike pouthenades malakes den yparxete eksefanistikate malakiesmena tha sas gamisoume olous tha pethanete gamo ta spitakia sas lagoudakia tou playboy san gkomenes kanete mono blakess

στις 27/01/2014 18:58
Gamo to vazelo rr mono olympiakos

στις 27/01/2014 19:22
ΚΑΠΙΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΑΜΠΟΤΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ...ΘΡΥΛΕ ΠΑΙΞΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑ!!

στις 27/01/2014 19:37
KRIMA KARKINOI KLAPSTE

στις 27/01/2014 19:40
kala na pa8oume pou eixame ratsisthka pano alla ti na peis oi misoi apo tous organomenous tou 8rulou xrusaugites einai

στις 27/01/2014 20:42
ade gmisou re se emas tha mas pun pante gamithte esas mia xara e are mlk marinaki -_-

στις 30/01/2014 05:13
vromiari vazele faei skata re mounixilo telleftee klapsomounakia lisaksata gia tn prokrisi tou 8rylou e?palio midenika etsi gamaei o peireas k o vagelas oloi sas ka monos tou etsi st stoma malakistiri pe8anate reeee VROMOMYTRESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS VROMOKOLIDES LAGOUDAKI VROMOMYTRESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

στις 30/01/2014 05:14
LISAKSTE POU PERASE O 8RYLOS RE VROMIARIDES ... VROMOMY

TREESSSSSSSS

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.