«Ο κατηγορούμενος δεν μπορεί να γίνει κατήγορος»

«Ο κατηγορούμενος δεν μπορεί να γίνει κατήγορος»

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Μέσω «κύκλων», η ΠΑΕ Παναθηναϊκός πήρε θέση για την ανακοίνωση του Ολυμπιακού εναντίον του Γιάννη Αλαφούζου. «Ο κατηγορούμενος δεν μπορεί να γίνει κατήγορος», σχολιάζουν οι «πράσινοι».

Λίγη ώρα μετά την ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός για τον Γιάννη Αλαφούζο, ήρθε η «πράσινη» απάντηση μέσω κύκλων της ΠΑΕ:

«Όπως στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί, έτσι και ο κατηγορούμενος δεν μπορεί ξαφνικά να μετατραπεί σε κατήγορο. Όσο για τον «πόνο» περί δυσφήμισης του ελληνικού ποδοσφαίρου αυτό γίνεται χρόνια τώρα από τις ίδιες τις πράξεις συγκεκριμένων ανθρώπων και όχι με την αποκάλυψή τους…».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.453.151.901.901.551.651.231.19
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.001.852.451.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 16/01/2014 00:19
Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΒΟΥΡΙΑ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΜΕ ΞΕΝΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΗ(ΜΑΖΕΥΕΙ ΦΡΑΓΚΑ ΑΠ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ),ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝΕ ΤΟΝ ΚΑΒΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥΣ!!

στις 16/01/2014 00:24
klasiko to kolpo tou vazelou...prospathei na strepsei tin prosoxi twn opadwn tou (kai oxi mono)allou esti wste na min prosexoun oi opadoi tou ta xalia tou...kai to petyxainei se megalo vathmo dystixws xegelontas megali merida opadwn tou....MA EINAI EDW KYRIOI POU DIAFEREI O GAVROS APO TON VAZELO AFOU O GAVROS OPADOS XARAKTHRIΖΕΤΑΙ APO EYTHIKRISIA KAI KRITIKI SKEPSI SE ANTITHESI ME TON VAZELO OPADO POU GINETAI ERMAIO KAI XEIRAGWGONTAS TON KAPOIOI ANIKANOI DIKOUNTES XANEI TO FWS APO TA MATIA TOU...

στις 16/01/2014 00:28
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΝΟΜΙΖΗ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΜΑΣΑΜΕ ΤΑΡΑΜΑ ΣΑΝ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΡΩΝΕΙ, ΑΝΤΕ ΦΤΙΑΞΤΕ ΟΜΑΔΑ ΡΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΕΡΒΙΡΗ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ!

στις 16/01/2014 01:41
κατσε ρε φιλε σοβαρα τωρα, δλδ εσυ λες οτι ο ολυμπιακος κερδιζει με την αξια του ΟΛΑ τα ματς? Περσινος τελικος κυπελου δλδ για σενα αξιζε να τον παρει ο ολυμπιακος? Γαμα τον Παο, και τον Παοκ και οσους κλαιγονται για διαιτησια, συμφωνω οτι δεν βαζουν το χερι στην τσεπη αλλα εσυ τολμας να λες οτι εχεις ευθυκρισια χωρις να παραδεχεσαι οτι ο οσφπ εχει τους διαιτητες στο τσεπακι του? Κλασεις ανωτερος ο οσφπ σαν ομαδα αλλα οταν καποιος τον κοντραρει βαζει τα μεγαλα μεσα, αυτη ειναι η αληθεια.

στις 16/01/2014 02:23
ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΤΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΕ!

στις 16/01/2014 13:43
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΕΙΣ,ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΚΛΠ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ.

στις 16/01/2014 14:44
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΚΑΙ ΤΗΝ ΣΙΑ ΚΟΣΙΩΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΙΡΗ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΛΑΦΟΥΖΕ...Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΒΡΩΜΙΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ.ΠΗΓΑΝΕ ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ ΣΤΟ ΓΟΥΕΜΠΛΕΙ.ΠΛΗΡΩΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΕΜΠΛΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...Η ΙΔΙΑ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ...ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ 32 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΠΕ...ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΕΡΥΘΛΟΛΕΥΚΟ.ΠΟΝΑΕΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΤΡΑΒΕΛΙΑ...ΚΑΝΤΕ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΙΝΣΤΑΜΠΟΥΛ ΕΝΑΝΤΙΟΝΣ ΜΑΣ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΠΑΛΙΟΚΑΠΟΤΕΣ

στις 16/01/2014 18:06
ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Ο ΣΑΝΣΑΝ!! ΛΑΓΟΒΑΖΕΛΟΙ!! ΤΣΑΠΟΥ!!

στις 19/01/2014 14:07
tzamaikabet afou me dio agwnes pigenes teliko esy gt den piges? gayroi ginate rezili se oli tin evropi idan i ksenoi to of tou katsourani k ksexasan mpala

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.