Πλησιάζει στη Μπεσίκτας ο Ροναλντίνιο!

Πλησιάζει στη Μπεσίκτας ο Ροναλντίνιο!



Πολύ κοντά σε μια μεγάλη μεταγραφή είναι η Μπεσίκτας η οποία σύμφωνα με τούρκικα Μέσα βρίσκεται μια «ανάσα» για να αποκτήσει τον Ροναλντίνιο! Στην Τουρκία ο μάνατζερ του βραζιλιάνου άσου.

Όπως αναφέρουν τα τούρκικα ΜΜΕ, η Μπεσίκτας έχει συμφωνήσει σε όλα με τον σούπερ σταρ της Ατλέτικο Μινέιρο για διετές συμβόλαιο με ετήσιες απολαβές που θα αγγίζουν τα 6 εκατ. ευρώ!

Μάλιστα ο αδερφός και μάνατζερ του «Ρόνι», Ρομπέρτο Άσίς βρίσκεται ήδη στην Τουρκία ώστε να συναντηθεί με τον αντιπρόεδρο της Μπεσίκτας και να ολοκληρωθεί η μεταγραφή.



Ομάδες που αφορά: ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΤΟΥΡΚΙΑ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 01/01/2014 16:16
are to palto

στις 01/01/2014 16:20
palto eisai....ASXETE TON KALUTERO PAIXTI TU KOSMU DEN THA TON PIANEI STO STOMA SOU ASXETE APO PODOSFAIRO!

στις 01/01/2014 16:25
6 εκατομμυρια συμβόλαιο πολι καλα για ροναλντίνιο

στις 01/01/2014 16:31
ti palto re asxete... otan ekane ta magika tou o rony o messi itan to dexi kai o ronaldo to aristero tou arxidi

στις 01/01/2014 16:32
kai twra did mpalara paizei kai goalares bazei!!

στις 01/01/2014 17:45
TIS TRIPLES POU EKANE RONANDINHO KAI AUTA POU EKANE DEN TA EKANES KANEIS STON KOSMO AKOMA KAI OMESSI KAI CR7 TON PARADEXOMAI GIA EMENA H KALUTERH PAIXTURA TOU KOSMOU!

στις 01/01/2014 18:55
ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΡΟΝΙ

Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ!!!

στις 01/01/2014 19:36
MARINAKI FERTON STON THRYLO

στις 01/01/2014 19:59
Εσύ είσαι παλτό έμεινε στην ιστορία ο ροναλντινιο

στις 01/01/2014 20:28
Ο ΡΟΝΙ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΙΝΑΙ (ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ - ΠΕΛΛΕ- ΜΕΣΣΙ- ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ )

στις 01/01/2014 20:41
ο μεσσι ειναι χωρις αμφιβολια σπουδαιος ποδοσφαιριστης αλλα θεωρω οτι αν επαιζε σε αλλη ομαδα και οχι στην μπαρτσελονα δεν θα τα ειχε καταφερει ολα αυτα.Για με να ο ροναλντινιο ηταν ανωτερος γιατι ηταν ολοκληρωμενος αφου σκοραρε απο οποιαδηποτε αποσταση ντριπλαρε οποιονδηποτε αμυντικο και χρησιμοποιουσε και το κεφαλι του και την πλατη του!Επισης να μην ξεχναμε τον μεγα Ζινταν και το φαινομενο(Ροναλντο ο βραζιλιανος).

στις 01/01/2014 21:25
ΤΟ ΟΤΙ Ο ΜΕΣΣΙ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΕΚΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ Ο ΜΕΣΣΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΤΑ ΚΑΝΗ ΟΛΛΑ ΜΟΝΟΣ

στις 02/01/2014 13:30
Ο αγαπημενος μου ποδοσφαιριστης!

Ο μαγος!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 02/01/2014 14:45
ta pota kai ta xenixtia ton efagan auton.gia ton paok omos kalnos einai

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.