Θέλουν Ολυμπιακό στους «16» οι οπαδοί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Θέλουν Ολυμπιακό στους «16» οι οπαδοί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ



Τον Ολυμπιακό θεωρούν ως τον πιο επιθυμητό αντίπαλο για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ, οι φίλοι της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, καθώς σε σχετικό γκάλοπ στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου, οι «ερυθρόλευκοι» συγκεντρώνουν ποσοστό 40% (2133 ψήφοι).

Συγκεκριμένα, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ θα αντιμετωπίσει στους «16» μία εκ των Μίλαν, Γαλατασαράι, Σάλκε, Ζενίτ και Ολυμπιακό και οι πρωταθλητές Ελλάδας αποτελούν μέχρι στιγμής τον πιο επιθυμητό αντίπαλο για τους υποστηρικτές των πρωταθλητών Αγγλίας καθώς συγκεντρώνουν ποσοστό 40% (2133 ψήφοι) στη ψηφοροία.

Ακολουθεί η Ζενίτ με 17% (924 ψήφοι), ενώ εντύπωση προκαλεί πως οι οπαδοί της αγγλικής ομάδας θέλουν να αποφύγουν τη Σάλκε που συγκεντρώνει το χαμηλότερο ποσοστό των προτιμήσεων με 11% (592 ψήφοι).

Από την άλλη, ποσοστό 15% συγκεντρώνουν αυτή την ώρα Μίλαν (824 ψήφοι) και Γαλατασαράι (806 ψήφοι).



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΜΙΛΑΝ

Σχολιασμός

41 σχόλια:

στις 12/12/2013 15:35
makari na tixoume me ton olympiako 5 goal tha faei haha

στις 12/12/2013 15:38
oloi ton theloune

στις 12/12/2013 15:44
UNITED ΑΧΡΗΣΤΗ ΕΧΑΣΕΣ ΕΒΕΡΤΟΝ,ΕΧΑΣΕΣ ΝΕWCASTLE,ΕΦΕΡΕΣ Χ ΜΕ ΣΟΣΙΕΔΑΔ,ΕΦΕΡΕΣ Χ ΜΕ CARDIF CITY,ΘΑ ΦΑΣ 3 ΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ!ΜΟΝΠ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

στις 12/12/2013 15:46
poutana ths eurwphs

στις 12/12/2013 15:49
esy lucadirisio t paizeis opados ths united giati den 8a deis thn pragmatikh s omada sthn eurwph?ekei exete ftasei aekakia k vazelakia otan 8a 3anapai3etai eurwph eseis as pe3ete me thn united k na thn kedisete kiolas mexri tote stis spilies sas sthn lagoforo sas k sthn eklhsia ths filadelfias vgalan stomata k oi koloi!!!!

στις 12/12/2013 15:52
αλλο τι κανει τωρα η γιουναιτεντ και αλλο πως θα ειναι μετα απο δυο μηνες.οπως και να εχει ο ολυμπιακος θα αποκλειστει στους 16

στις 12/12/2013 15:58
Epagelmatias της πουτσας και της πιπας είσαι παλιό αρχιδι παλιό πουτανακι μια ζωή γαμηση τρως και καβλια ρουφας αρχιδακο βαζελακο

στις 12/12/2013 16:00
Όλοι αυτό θέλετε παλιό μουνοπανα γιατί η μισή Ελλάδα είναι Ολυμπιακοί και η άλλη μισή αντιολυμπιακοι ξεφτυλες όλοι

στις 12/12/2013 16:19
και εγω θεωρω πιο βατο αντιπαλο της γιουναιτεντ. σε σχεση με τα αλλα μεγαθηρια. εγω θελω ρεαλ ή μπαρτσα και ας φαμε 500. τουλαχιστον θα τρωω 500 απο ρεαλ και δεν θα χανω απο βεροια πλατανια αστερα βαρης κλπ.... για σμρ καλη επιτυχια στον παοκ.... στην ευρωπη ειμαστε ελληνες... οποιος δεν ειναι ντροπιαζει την ομαδα του.

στις 12/12/2013 16:28
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ..Η ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΙ ΠΟΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΜΑΣ.ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΗ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ 16..ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ!!

ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ,ΟΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΣΕ 100 ΖΩΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΥΡΩΠΗ Η ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΜΑΔΑ!!

στις 12/12/2013 16:48
Dude9782

στις 12/12/2013 15:44

UNITED ΑΧΡΗΣΤΗ ΕΧΑΣΕΣ ΕΒΕΡΤΟΝ,ΕΧΑΣΕΣ ΝΕWCASTLE,ΕΦΕΡΕΣ Χ ΜΕ ΣΟΣΙΕΔΑΔ,ΕΦΕΡΕΣ Χ ΜΕ CARDIF CITY,ΘΑ ΦΑΣ 3 ΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ!ΜΟΝΠ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

στις 12/12/2013 17:18
ο ολυμπιακος θα το παλεψει οσο περισσοτερο μπορει. καθε χρονο αντιμετωπιζει μεγαλες ομαδες και τις κοιταει στα ματια γι αυτο ολα ειναι πιθανα. Καλη επιτυχια στον παοκ που μεσα στην εδρα του θα κανει μεγαλη εμφανιση και πιστευω οτι θα φτασει μακρια.

στις 12/12/2013 17:42
Πιστευω πως ο ολυμπιακος μπορει να προκριθει με αντιπαλο τη γιουναιτεντ. Καλη τυχη στον ΠΑΟΚ στο γιουροπα.

στις 12/12/2013 18:10
ta idia elegan k gia tn ethniki oi roumanoi k pira ta arxidia m!!!MOUNIAAAAAAAAA ERXOMASTE

στις 12/12/2013 18:28
πιστευουμε στα ονειρα ... θρυλε γερα και γαμα τα μουνια

στις 12/12/2013 20:03
merikoi kollhmenoi mhn ksexnate tis poreies tou pao k tis isopalies ths aek se poly dyskolous kairous epeidh to paizete istories...kalh epityxia ston osfp pou exei kalh omada gia ch.l. k mporei na kanei thn ekpliksh...zwa!!!

στις 12/12/2013 21:01
kahmenoi aggloi thelete gavro gt den xeretai ti poutsa sas perimenei...min anisixeite omws tha mathei oli i evropi ti esti OLYMPIAKOS.

στις 12/12/2013 21:08
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΡΕΑΛ ΜΕ ΤΣΕΛΣΙ

στις 12/12/2013 21:09
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ <<4ΡΙΣ>> ΜΕ ΤΣΕΛΣΙ

στις 12/12/2013 21:09
ΤΟ ΛΕΩ

στις 12/12/2013 22:06
an i man u peksi to podosfero pu pezi fetos o gauros mpori na in apoklisi:P

στις 13/12/2013 01:15
kali epitixia ston olympiako kai ston paok.

στις 13/12/2013 06:01
ela poustrakia xalarwste ligaki pou mathate na lete gia kanapedes epeidh pigate 2 fores stous 16..ainte pou mou ginate kai eurw-peh poutanes ths eurwphs..pws na mi sas theloun ksexnane oi aggloi oti opou sas sunantagane sas rixnan 3-4 san se proponhsh?eseis ta ksexasate eukola mou fainetai..ainte giati ginane eurwpaioi oi kanapedatoi epi 10 xronia pou o Panathinaikos kerdize barcelones giouventous shalke arsenal kai eferne ta dipla se megales edres ths eurwphs treno..th stigmh pou ta trita ths giouve sas rixnan 7 san se proponhsh..kai i paraga vasileue sto elladistan kai sas evgaze prwtous kai emeis ksekinagame apo prokrimatika kathe xronia..i poutana ths eurwphs den allazei oso ki an to thelete exete ta rekor.akoma kai i omada me tis kardoules na ksanavgei eurwph(herenfeen0 esas tha anazhta afou ki auth sas exei petswsei..mi pw alles..molnte,macabi 3ares sto kefali me kapoion auegbeni pou egine gnwstos gia 2 vradia xarh se sas..POUTANES MIA ZWH THA EISTE THA SAS TO THUMIZOUN OLOI OSO

στις 13/12/2013 06:02
ainte ksexastika kai egrapsa olokliro katevato me tous muthous sas sthn eurwph..variemai na sas ta ksanagrafw opote apla..ANTE GEIA!!

στις 13/12/2013 10:47
gaurakia synxaritiria alla mhn sygkrinate thn united me kamia ellhniki omada giati einai ntropi.ok kai egw eimai pao kai eimai kanape alla exw kanei pories pou eseis den tha tis kanete pote.oso gia to cl opoios exei arxidia as vgei 1000 eurw stoixhma oti me opoion kai na tyxei o olumpiakos tha xasei.1000 eurw allazoume thl kai ta kleinoume opoios to pisteuei.xalarwste ligo loipon stous 16 tha apokleistei eite me megalo skor eite me mikro mhn mou sigkrineis ton osfp me thn everton file h thn nioukastl kamia sxesi agglia ispania kai germania kai pari einai 5 taxytytes panw apo to elliniko kai apo ton gauro kai apo thn mikth ths superligdas.prosgiwtheiet ligo giati an pesete se tetrada real barcelona bayern h dortmund tha kanenete sentra kathe 10 lepto

στις 13/12/2013 10:52
@juliorrapi13

"Freska psaria" leei o psaras... ta dika sou vromisan...

Eimai periergos na dw pote se ayth th xwra 8a stamathsoume na epixeirhmatologoume me to parel8on, gia to parel8on...Aisxos...

K ti egine dld an fame 5,6,7,10 goal?! Emeis 8a xairomaste gt 8a vlepoume thn omada mas na paizei se salonia k oxi se...alwnia...

Ligh paideia epitelous re ragiades...200 xronia ta idia skata laos eimaste...

στις 13/12/2013 13:47
pelates eistai oloi....tha sas gamame mia zwh oti k na lete vromo vazelia....oti k na lete tha sas gamame....k ftasame ekei p ftasame me @@ vlakamades...

στις 13/12/2013 15:54
vre malaka juliorapi julioarrapi thimasai posa sou fitepse h MU???thimasia vre papara???alla oxi de theloume manchester de goustaroume tin eukoli ferte thn bayern na tis kanoyme ena mnhmonio alla peiraiotika..

στις 13/12/2013 16:00
ozil10 ta idia legate k gia to basket gia tis poreies kai arxidia alla to back to back to kaname kai pame gia to back to back to back..gia ton olympiako milame..min mas exeis teleiwmenoys..tha ektetheis...

στις 13/12/2013 16:05
a kai julio arrapi...ta deutera ths juve itan o axrhstos o abalos del pierro?????????a re roufokavleta...mia zwh apo katw mas tha eisai na mas glufeis ta arxidia..toso katw pou isa isa na ftaneis thn teleftaia mas kwlotrixa..malaka

στις 13/12/2013 16:57
EM FISIKIA TA KALITERA POUTANAKIA OLOI TA PROTIMANE OTAN EPROKEITO GIA NA TRELO GAMISI!!!!!!!!!!TO PIO TRELO POUTANAKI PANTAAAAA

στις 13/12/2013 17:59
esu trupie katse me tn alkmaar sto x mesa stin toumpa me ta trita...k na s dw tora...makari na petuxeis benfica....

στις 13/12/2013 20:41
kai pios dn thelei tn poutana ths eurwphs gia antipalo re sigoura kamia tha ladwsei gia na tyxei mazi me tn gay-ro xaxaxaxax

στις 13/12/2013 20:43
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ή ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ.Η ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ

στις 13/12/2013 21:53
@ozil10@ Malaka, 1000 euro na ta'xeis etoima me ton Thrylo stous 8. Tha gelasoume polu, katse..

στις 13/12/2013 22:11
kai oi dyo kolo omades einai .

στις 14/12/2013 05:30
LOGIKO NA THELOUN OLOI TN POUTANA TIS EURWPHS!!! ME OPOION KAI NA PAIKSEI THA FAEI MEGALES PSWLLARES PALIO POULHMENOI KWLOI TUXAIA PERASATE AXRISTOI

στις 14/12/2013 09:19
Μουνοπανα βαζελοι κομπλεξικοι αραχτε στους καναπεδες και να βλεπετε τον ΘΡΥΛΟ για πολλα χρονια στην Ευρωπη γιατι εσεις ξεφτυλισμενοι δεν μπορειτε ουτε αδειοδοτηση να παρετε για ΕΥΡΩΠΗ βαζελοπουστρακια .....ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ....

στις 14/12/2013 13:30
ΒΡΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΠΟΡΝΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ..ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

στις 14/12/2013 14:47
ΩΣ ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΓΑΥΡΟΙ... ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!! ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΤΕ!! ΜΕ ΛΥΠΗ ΤΟ ΛΕΩ... ΓΙΑΤΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ!! ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΑΣ!!

στις 14/12/2013 21:19
symfono aneta 4-5 8a fame o mitrogkol an eine kala 8a ta fylai gia moyntial den exei viasyni afu eidate ti tu kane o kolovrazilianos gia na mhn tu lene den axizei gia thn ethiki tu me tus aglous pou se kopanane kanonika mias ki ewki eine antrikio athlima 8a paei na skotothi ki aytos kai oi alloi? yparxun ke geramata an tus katsi ekatse to mats an oxi na ne kala ta paidia

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.