Είδε Μήτρογλου ο Κλόπ

Είδε Μήτρογλου ο Κλόπ



Ο τεχνικός της Ντόρτμουντ Γιούργκεν Κλοπ βρέθηκε στις εξέδρες του «Νασιονάλ Αρένα» προκειμένου να τσεκάρει τον Κώστα Μήτρογλου.

Με τον Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι να αποχωρεί από τη Ντόρτμουντ στο τέλος της σεζόν, ο Γερμανός τεχνικός των Βεστφαλών αναζητά τον παίκτη που θα μπορέσει να τον αντικαταστήσει στην κορυφή της επίθεσης της ομάδας.

Στη λίστα του βρίσκεται και ο Κώστας Μήτρογλου και ο 46χρονος τεχνικός έκανε το ταξίδι στο Βουκουρέστι προκειμένου να δει από κοντά τον Έλληνα φορ του Ολυμπιακού.

Παράλληλα ο ίδιος τσέκαρε και τον δικό του παίκτη, Σωκράτη Παπασταθόπουλο ο οποίος θα αγωνίζεται βασικός στα επόμενα παιχνίδι της Ντόρτμουντ μετά τους σοβαρούς τραυματισμούς των Σούμποτιτς και Χούμελς, ενώ φέρεται πως παρακολουθούσε και τον Μάξιμ της Στουτγκάρδης.

Από την άλλη, σύμφωνα με τον ρουμανικό Τύπο, στο Βουκουρέστι βρέθηκε και άνθρωπος της Λίβερπουλ για να παρακολουθήσει τον άσο του Ολυμπιακού.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X
10.005.351.181.701.753.49
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
8.002.801.452.201.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 20/11/2013 17:07
poly scouting epese

στις 20/11/2013 17:08
ΜΟΝΟ ΙΣΠΑΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΖΗΤΗΖΕΙ ΤΟΝ ΚΙΛΕΡ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ :P

στις 20/11/2013 18:48
Nομίζω ότι ο Μητρογκολ.. θα καταλήξει στη Ντόρτμουντ...

στις 20/11/2013 19:25
makari na fygei arsenal...

στις 20/11/2013 19:52
polu paixtaras o mitroglou.perimenw na dw otan fugei apo ton olumpiako ton antikatastati tou!!

στις 20/11/2013 23:02
PEDIA OPU KAI NA PAI E3OTERIKO KALA INE ARKI NA DULEPSI TO IDIO TO PEDI KAI NA TU PANE OLA KALLA

στις 20/11/2013 23:05
Eλπιζω να μην φυγει γιατι το παιδι ειναι επιπεδα Μιμη Παπαιωαννου και Σιδερη....και πιστευω στους 15 κορυφαιους αυτη την στιγμη στον πλανητη στην θεση του!!!και πολους ισως γραφω!!Μακαρι να παραμεινει δυο χρονιες ακομα ,αλλα μαλον αυτο θα ειναι το ανεκδοτο της χρονιας...Ο Μητρογκολ θα ειναι ο πρωτος Ελληνας γκολτζης που θα παει σε πραγματικα τεραστια ομαδα της Ευρωπης ακομα πιο τεραστια απο το ΜΕΓΑΘΗΡΙΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΘΡΥΛΟΣ!!δεν θα παει σε μικρη ομαδα παιδια,και δεν αξιζει να πας σε μικροτεεη ευρωπαικη ομαδα στο εξωτερικο απο αυτην που εισαι (βλεπε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

στις 20/11/2013 23:09
σιγουρα γραφω πολλους ακου εκει 15 γραψε 8 να εισαι μεσα ποσο αντικειμενικος αλλο να ειμαι!!!παραπανω πεθαινεις....Θα μπορουσε ανετα να σταθει σε ομαδες οπως η ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΡΕΑΛ ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΑΡΣΕΝΑΛ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΑΙ ΣΑΝ ΒΑΣΙΚΟΣ ΑΚΟΜΑ!!

στις 20/11/2013 23:44
Germania-Italia tha petyxei...Ispania-Agglia dyskolo...den erxesai sth milan re mitrogoal na doume asprh mera...afou pane sto kalo kai montolivo-allegri vevaia....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.