Ξανά εκτός ο Μπέιλ

Ξανά εκτός ο Μπέιλ



Νοκ άουτ από το αυριανό παιχνίδι της Ρεάλ με τη Κοπεγχάγη για τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ έμεινε ο Γκάρεθ Μπέιλ.

Ο Ουαλός μεσοεπιθετικός συνεχίζει να νιώθει ενοχλήσεις στον αριστερό μηρό και όπως ενημέρωσε η Ρεάλ μέσω επίσημης ανακοίνωσης, δεν θα μπορέσει να ενισχύσει τους «μερέγχες» στην αυριανή εντός έδρας αναμέτρηση με την Κοπεγχάγη για το Τσάμπιονς Λιγκ, καθώς θα υποβληθεί σε νέες εξετάσεις.

Υπενθυμίζεται πως ο Μπέιλ έχασε λόγω του ίδιου προβλήματος τα παιχνίδια με Χετάφε και Έλτσε για την Πριμέρα Ντιβιζιόν, ωστόσο έπαιξε στο δεύτερο ημίχρονο του ντέρμπι με την Ατλέτικο, χωρίς όμως να εντυπωσιάσει με την απόδοση του.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
1Χ2X2
1.225.508.253.3

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 01/10/2013 23:12
Dld mono gia poliseis fanelon se agorasan oi guftoi gamw ta lefta sas na min parete tote cl

στις 01/10/2013 23:27
Καλά μου φαίνεται η Ρεάλ πόνταρε σε κουτσό άλογο

στις 02/10/2013 00:17
ti fteei i real pou travmatistike re malakes zwa

στις 02/10/2013 00:17
AXAXAXAXA GELAEI OLOS O KOSMOS ME TOYS LOOSERS THS REAL!! KRIMAS TA 100M AS MAS TA DINANE SE EMAS TOYLAXISTON NA TAXTOPIOISOYME THN TROIKA!!!

στις 02/10/2013 09:58
ante gamisou esy re xontre

στις 02/10/2013 10:18
LOIPON GIA NA MHN TRELA8OUME SAS LEW(GT EMEIS OI ELLHNES KSEXNAME POLU EYKOLA) PWS O BALE ME TO ''SHRIAL'' THS METAGRAFHS TOU STHN REAL DEN PROPONOUTAN ME THN TOTENAM GIA MEGALO DIASTHMA ALLA MONOS TOU OPOTE EINAI LOGIKA KAPOIA TETOIA PROVLIMATA,ALLA AKOMA KAI AYTO NA MHN EINAI 8UMH8EITE KAI TON KAKA' POU PIGE STHN REAL KAI EIXE OLO TRAYMATISMOUS..EFTEGE H REAL?? MILATE SWSTA KAI MHN LETE OTI NA NAI PAIDIA,AMESWS NA PEITE ''KRIMA TA LEFTA''.OKK EINAI POLLA ALLA EINAI PAIXTARA MHN LEME MALAKIES!

στις 02/10/2013 12:50
παχαρος2 εχεις προβλημα ψυχολογια..

στις 02/10/2013 13:16
tsampa ta muria

στις 02/10/2013 15:38
PAIXTARA PHRE H REEAL XAXAXAXAXAXAXAXA GIA TON PEO O MPARMPAS KAI -5 XAXAXAXAXA AYTA EINAIII

στις 03/10/2013 13:58
re kwsta an den einai paixtara o bale poios einai o neymar pou epaize sthn vrazilia me ta mikra kai ta grontia? re kwsta eilikrina prepei na sai katw apo 10 xronwn einai to mno sigoura.kai sou euxomai na mhn xaseis sto elklasiko giati alliws ti tha les meta eisai megalo zwon.oso gia sena paxaros fenetai poso elinaras eisai.eisai toso ilithiso pou kathesai kai les lozer mia omada h opoia to 90% ths istorias ths einai prwth ok tha pesei kai ligo alla eiste oloi ilithioi kai milate fanatika kai oxi podosfairika.

στις 03/10/2013 14:01
dld h omada ftaiei an enas podosfairisths traumatizetai e?? tote gamw ton pousth ton messi pou travmatistike kai gamw thn mana tous kai olwsn twn katalanwn h barcelona ftaiei e?? a re plinthoi ths piramidas tou xewpa

στις 03/10/2013 14:44
ΔΕΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗΚΕ ΡΕ ΒΛΑΚΕΣ..ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΝΑΝΕ..ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΙΝΙ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙΙ ΑΝΕΤΙΜΟΣ...ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΤΙΜΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΟΥΒΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑΛΟΝΑ

στις 03/10/2013 23:17
ase ozil10 min asxoleisai me tous kathisterimenous re

στις 05/10/2013 00:08
re file na sou pw kati egw eimai 22 anergos kai sta arxidia mou kai h real kai oloi sthn telikh alla otan vlepeis atoma na milane san fanatikoi kai mono kai oxi podosfairika mou gyrizei to kefali. les kai ftaiei mia omada an xtypisei kapoios podosfairisths h epeidh dinei lefta lene oloi kala na pathei kai kala na pathei dika tous einai oxi dika sas.alla etsi einai ta pragmata exei kapoios lefta arxizoun oi alloi kai fthwnoun.kai meta leme giati den pane kala ta pragmata afou exoume thn kakia mesa mas re kai fenetai sto poio aplo pragma ston athlitismo.dld ti thelete to xali ths elladas pou oi sylogoi den exoun mia??

στις 05/10/2013 00:11
exete rwthsei pote opado ths arsenal an einai ikanopoihmenos pou einai cl panta kai sthn tetrada omws den exoun oute ena cl kai h liverpool exei 5. nomizete oti mia omada einai mono an einai ston hmeteliko h an exei parei trebl ok megala katorthwmata den lew alla h real exei 9 cl gamaei kai dernei eurwpi.ispania einai top kai epeidh kanei koilia opws einai lofiko amesws ta korakia.egw mporei ta tria xronia apo to 9 ws to 11 na hmoun katw apo thn barcelona alla propersi thn gamisa kai perysi kai genika egw eimai no1 kai auth no2 sthn ispania giati eurwpi einai h milan brosta me liverpool kai bayern.

στις 05/10/2013 00:13
kai meta h barcelona kai mhn thimithw to 9 pws pire trebl gia auto kwstakh voulwsto epitelous aki fersou san enilikas

στις 05/10/2013 12:18
den katalavainoun re gi auto s lew kalytera aston na leei tis malakies tou autos ginetai rezili eksallou

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.