Επιτέθηκαν στα γραφεία της Χρυσής Αυγής οπαδοί του ΠΑΟΚ!

Επιτέθηκαν στα γραφεία της Χρυσής Αυγής οπαδοί του ΠΑΟΚ!

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΟΚ


Επίθεση από οπαδούς του ΠΑΟΚ δέχθηκαν το απόγευμα τα γραφεία της Χρυσής Αυγής στη Θεσσαλονίκη για το θέμα Κάτσε και την κόντρα που είχε ξεσπάσει τις τελευταίες ημέρες με εκατέρωθεν ανακοινώσεις.

Άναψαν τα αίματα το απόγευμα της Τετάρτης στην οδό Καζαντζάκη όπου βρίσκονται τα γραφεία της Χρυσής Αυγής Θεσσαλονίκης, καθώς 40 περίπου άγνωστοι -οι οποίοι σύμφωνα με την Αστυνομία ήταν οπαδοί του ΠΑΟΚ- επιτέθηκαν στα γραφεία του κόμματος.

Σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, οι άγνωστοι επέβαιναν σε μηχανάκια και προκάλεσαν ζημιές, πετώντας πέτρες και αντικείμενα, ενώ σημειώθηκαν και συμπλοκές με μέλη της Χρυσής Αυγής, με την αστυνομία να προβαίνει σε προσαγωγές.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
5.003.451.552.101.452.041.181.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.002.051.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.401.704.2525.00

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 11/09/2013 19:33
KACE KAI SKATA ..DIWXTE TON KAI TELOS

στις 11/09/2013 19:41
den fevgei o katse na isixasoume lew egw :P

στις 11/09/2013 19:47
KALA TOYS KANANE,KOLOFASISTES MOYNOPANA...KACE EDO

στις 11/09/2013 19:48
OU REEEEEEEEEEEEEE

στις 11/09/2013 19:49
gamiste tous kwlofasistes

στις 11/09/2013 19:52
θίχτηκαν οι παοκτσιδες για την ανακοίνωση της Χ.Α. για τον Κάτσε ???? ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΕΤΕ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΟΝ UCK ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΒΑΝΙΑ' ΖΩΑ !!

στις 11/09/2013 20:02
aima timh xrisi abgi

στις 11/09/2013 20:07
Ο Κάτσε φόρεσε μπλούζα της φασιστικής-τρομοκρατικής οργάνωσης UCK.

Τον αφήνεις να απολογηθεί και με συνοπτικές διαδικασίες του λύνεις το συμβόλαιο.

Απλά πράγματα.

στις 11/09/2013 20:44
Ούτε η Χρυσή Αυγή δεν πρέπει να μπλέκεται ούτε και ο Κάτσε να μείνει στον ΠΑΟΚ είναι προσβολή για την Ελλάδα!

στις 11/09/2013 20:52
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΑΟΚΙΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΜΕ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ!

στις 11/09/2013 20:59
einai prosvoli gt tin ellada epidi forese mplouza uck eleos mathete istoria ayto to simvolo iparxei k einai nomimo sto kosova pou einai aneksartito opos prepei ok alla ti perimeneis otan ipostirizeis servia

στις 11/09/2013 21:20
satiros1371 δεν ανέχομαι από κανέναν να έχει αυτές τις στάσεις για την Πατρίδα μου , και μαρέσει που κάποιοι τον παρακαλούσαν για την ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΔΟΣ ! Ο Κατίδης για έναν αρχαιο ελληνικό δωρικό χαιρετισμό του κατεστρεψαν την καριερα , και για το UCK ψαξτο λιγο για το τι υποστηριζει και μετα μιλα , αλλα να φανταστω είσαι "δημοκρατικός" και ελεύθερος στην σκέψη , προχωρημένος , για αυτό δεν υπάρχουμε σαν κράτος , επειδή δεν νοιαζόμαστε για αυτό . ΚΑΤΣΕ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ

στις 11/09/2013 21:55
satiros1371...Άσε φίλε δεν είναι έτσι δυστυχώς στην Ελλάδα γίνονται τρομερές διακρίσεις.Αν όπως λες η UCΚ είναι νόμιμη στο Κόσοβο ενώ είναι κατά της Ελλάδας, να σαι σίγουρος πως αν φόραγε μπλούζα Χρυσής Αυγής που παρεμπιπτόντως είναι και αυτή νόμιμη στην Ελλάδα και αποτελεί και κόμμα του Ελληνικού κοινοβουλίου, θα είχαν πέσει όλοι πάνω του να τον φάνε!

στις 11/09/2013 23:17
από την στιγμή που ζούνε σε μια ξένη χώρα οφείλουν να την σέβονται.Στο κάτω κάτω δεν τους φέραμε με το ζόρι.Ο Κάτσε πουλάει και τρέλα οτι δεν ήξερε.Ξυπνήστε ρε πριν είναι αργά όλοι αυτοί θα δαγκώσουν μια μέρα το χέρι που τους τάισε.Στο διάολο όλοι οι μπάσταρδοι οι ανθέλληνες.

στις 11/09/2013 23:56
εξω ο βρωμοαλβαναρας απο τον ΠΑΟΚ.οι ελληνες(και οχι οι <<ελληνες>>)πεινανε και ο αλβανος περνει 100-200-300 χιλιαρικα και δεν σεβετε την ΕΛΛΑΔΑ.εξω

στις 12/09/2013 03:16
Το uck είναι μια οργάνωση που σημαίνει στρατός Κοσόβου για να ελευθερώσουν το Κόσοβο από τους Σέρβους..Συσπειρώθηκε πολύ γρήγορα από τους πολίτες του Κοσόβου την περίοδο που οι Σέρβοι σκοτώναν και αφανίζαν ολόκληρα χωριά..Δεν είναι ακροδεξιά οργάνωση....

στις 13/09/2013 03:21
Αγιοι ανθρωποι στο uck.θα μας τρελανεται εσεις.αντε διαβαστε κανενα βιβλιο η δειτε κανενα ντοκιμαντερ και κοψτε το στοιχημα να μορφωθειτε λιγο.

στις 13/09/2013 05:35
σιγα σιγα ολοι οι ευαισθητοι εδω μεσα, χωρις να παιρβω θεση υπερ καποιου μαθετε οτι οσο τρομοκρατες ειναι οι του uck αλλο τοσο ειναι και εξτρμιστικες ομαδες στην σερβια που σφαζανε εγκυες γυναικες στο κοσσοβο, πολεμος ειναι εκει δυστυχως,επισης ελληναρες μαθετε οτι η αγαπημενη σας σερβια ηταν απτις πρωτες χωρες που αναγνωρισε τα σκοπια ως ''μακεδονια΄΄ και ανεκαθεν οι σλαβοι εβλεπαν την σαλονικη σαν ΄΄δικια΄΄ τους

στις 13/09/2013 05:38
να τιμωρηθει ο κατσε γιατι ειναι επαγγελματιας σε μεγαλη ομαδα και δεν πρεπει να δειχνει εξω τετοιου τυπου πιστευω αλλα οχι και να τον διωξουν ελεος δηλαδη,οσο για τον κατιδγ χαιρετησε ΝΑΖΙΣΤΙΚΑ σε ενα καταμμεστο γηπεδο σε ζωντανη μεταδοση σε ολη την ελλαδα,αλλα και αυτον δεν επρεπε να του παρουν το κεφαλι απλα προστιμο και εκτος για καποια παιχνιδια

στις 13/09/2013 05:43
Kala ta lete edw skato fasistes mounopana na fygoune oi albanoi oi mayroi klp klp.

Alla na erthoun omos Kai tria ekkatomiria ellines pou einai grmania,Australia ,Kannada ,klp klp

Alla auto den sas aresei e e mounopana

Thanatos stous fasistes....

στις 13/09/2013 06:18
A gia ton katidi egine oloklhroo thema gia ton malaka ton alvanoo pou upostirizei uck pou suxainontai tous ellhnes den tha pathei tipota! Mia xrush augh mas xriazeteee se olous mas ante gamitheitee! Kariolides!

στις 13/09/2013 06:19
Olympiakos eimai alla upostirizw ton ellhna! panta adikhmenoi na eimaste emeis h ellhnes padare file! Fasistas 3efasistas mono h xrysh augh niazetai gia ton lao tis elladas, kai gia thn istoria mas! #upniseteee mouniaaaaaaaaaaaaa

στις 13/09/2013 13:05
2013 eiste oloi gia ton ......!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.