Ανανεώνει ως το 2018 ο Ρονάλντο!

Ανανεώνει ως το 2018 ο Ρονάλντο!



Τη φανέλα της Ρεάλ Μαδρίτης ως το 2018 θα φοράει ο Κριστιάνο Ρονάλντο, καθώς όπως αναφέρει η «As», ο μάνατζέρ του Ζόρζε Μέντες ήρθε σε συμφωνία με τον πρόεδρο της «βασίλισσας», Φλορεντίνο Πέρεθ.

Όπως αποκαλύπτει η ισπανική εφημερίδα, ο μάνατζερ του Πορτογάλου άσου συναντήθηκε με τον Φλορεντίνο Πέρεθ και εν τέλει επήλθε συμφωνία ανάμεσα στις δύο πλευρές η οποία θα ανακοινωθεί πριν τις 22 Σεπτεμβρίου, οπότε είναι προγραμματισμένο να διεξαχθεί το διοικητικό συμβούλιο του συλλόγου.

Όσον αφορά τις ετήσιες αποδοχές του CR7, αυτές θα φτάσουν τα 15 εκατ. ευρώ (από τα 10 εκατ.), ποσό που θα τον καθιστά ως τον πιο ακριβοπληρωμένο ποδοσφαιριστή του κόσμου. Παράλληλα θα υπάρχει ρήτρα αποδέσμευσης ύψους 150 εκατ. ευρώ!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1Χ2OverUnder1X12
5.003.751.501.402.202.141.15
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.201.951.352.30
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.002.102.206.50

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 10/09/2013 15:12
KAI ELEGA TI ME EKSYNE RE PAIDIA . PW PW KSYSIMOOOO

στις 10/09/2013 15:18
Σκάσε ρε βλάκα Γάμω το σπίτι σου

Cr7 for ever

InCR7dible

στις 10/09/2013 15:30
Τι ξυσιμο ρε κωστα εγω ειχα χασει τον υπνο μου με το δραμα του παιδιου. Ακους εκει να χασει το ρεκορ της ακριβοτερης μεταγραφης απο τον Μπειλ!!! Τωρα ομως μαλιστα! Εχει τον μεγαλυτερο μισθο.

στις 10/09/2013 15:34
ETSI ETSI!! EMEIS DEN EXOYME NA FAME KAI O RONALDO ANANEWNEI!!! AUTA EINAIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 10/09/2013 15:48
jason KOITA TI EXEIS KATW APO TA PODIA SOU KOLOGRIA KOULA !!!

στις 10/09/2013 16:20
kostaki auto shmainei oti 8a trws poutsa gia polla xronia akoma gia auto katse ksusta twra pou mporeis akoma...

στις 10/09/2013 16:25
PAKO KOITAKSE MHN FATE KAMIA 5ARA PALI

στις 10/09/2013 17:12
kwsta gamhese re malaka

στις 10/09/2013 17:17
re ante gamitheite re malakes,ronaldo foe rver o monos auth thn stigmh pou mporei na sou valei goal akoma kai an h omada einai skata.se sxesh me ton xesmeno messi dixws tsavi kai iniesta. kai kwsta h 5 ara pou exw faei egw me kati poutrses pou exeis faei esu diaxronika den metriountai.den milas kala loipon koita ti exw faei kai koita ti exeis faei.tetoia pswli mono esis trwte.epeidh ftia3ate omada ta teleftaia 5-6 xronia nomizete oti eiset kapoioi mia zwh sthn sfaliara eisastn kai ispanuia kai eurwpi kai tha 3anagyrisete.mallon exete gyrisei eidh apla den to pirate xampari akoma

στις 10/09/2013 17:18
oso gia sena paxara emeis den exoume na fame alla autou nou h douleia einai auth enw esu kai egw kathomaste kai 3ynoume ta arxidia mas.autos einai magkas kai auto kanei esu ti kaneis?? exeis kanena talento h mono na les malakies 3ereis

στις 10/09/2013 17:24
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑΜΕ .. TON 8UMASAI TON RONALDINIO TON MILLER TO GERMANO TON PALIO ?? MIN LETE MALAKIES MALAKISMENS TOTE ..KAI DEN HTAN MONO AYTOI APO THN BARCA PERASAN POLLA TALENTAAAAA

στις 10/09/2013 19:00
nai den lew slla diakriseis pouthena poio palia

στις 10/09/2013 19:11
EIXAME DIAKRISEIS ALLA OXI SUNEXES

στις 10/09/2013 23:45
pois diakriseis re file eixes ena cl prin to 6 to pires to 6 to 9 kai to 11 meta kai sto prwtathlima exeis parei 6 apo to 5 kai 3 emeis h poarapanw kai kati exeis kanei alliws egw eimai arxhgos kai ispania kai eurwpi.kai den ginetai to cl na to pairnei pantra enas tha erthei h seira mas pali

στις 11/09/2013 02:10
Η Ρεάλ όμως περισσότερα από τα μισά της ch.l. τα είχε πάρει όλα μαζί σε 5-6 χρόνια.και ήταν και πριν 60 χρόνια.

στις 11/09/2013 04:14
ok kai tha sou pw ena pragma egw koita diaxronika oles tis oamdes.dld ti shmainei auto kai h bayern tote oles exoun parei.dld se 20 xronia ta cl ths barcelona kai tis kathe barcelona den tha metrane re megale shade? dld otan pernane ta xronai den metrane?? eimaste sovaroi.kai sou lew mesa se 6 xronia pire 3 kamia allh den to exei kaenis. 1998,2000,2002.kai einai h omada me tis perisotreres emfaniseis stous imitelikous tyxaio??? den nomizw

στις 11/09/2013 11:30
Εμενα μου αρεσε η ρεαλ του ζινταν. Η σημερινη εχει γεμισει κωλοπαιδα. Ειδικα τωρα που εδιωξαν και τον Οζιλ οι μαλακες επεσε κ αλλο για μενα. Δε παει να παρει τρεμπλ φετος...αυτο δε σημαινει οτι δεν ειναι κωλοομαδα.

στις 11/09/2013 15:52
pes mou ena kwlopaido ekei mesa?? ektos tou pepe. sovara twra? kai pws 3afnika o ozil prin kanena mhna ela mwre elegan poloi siga o ozil.kai 3afnika twra egine to kalytero 10.oti einai einai an oxi o kalyteros sigoura stous kaloyterous alla mipws oi perisoteroi einai apla antireal giati oti omada kai na yposthrizoun einai eth fotos pisw??? dld den einai kwlopaido o messi pou kukloforei me bodygard einai o ronaldo epeidh vazei zele sto mali tou.den einai kwlopaido alves h o matserano einai o isco kai o bale.exei kanei polles kwlopaidies o bale sthn kariera tou.klwtsaei thn mpala stous opadous vlepe messi, den plirwnei o cr7 to kratos vlepe to paradeigma messi.vazei 10 malakes na ton prostateuoun apo ton koino pou ton anadykneiei vlepe ronaldo pote den exei kanei kati se opado ektos tou calma sto camp nou,ela mwre kwlopaida ekei sthn real symfwnw me tetoies pswles pou efege h barcelona perysi kai propersi,alla kai sthn bayern kwlopaida pws einai dynaton 7 goal sthn barcelona? ntropi kai

στις 11/09/2013 15:53
aisxos

στις 11/09/2013 16:58
pepe ronaldo ramos ,,,,ta poustopedaaaaa

στις 11/09/2013 19:28
re malaka kwsta sovara twra ti exei kanei o cr7??? kako??

στις 11/09/2013 22:16
oti na nai eiste re..... o allos ti kako exei o ronaldo..... na thimisw.. oti sto 2 xrono sti unidet... eipe eimai kaliteros tu messi.. na thimisw oti sta vravia o mesi pire to paputsi mono o kristaiano den tou edwse to xeri.... na thimisw.. sto paikti tis osasuna..... ipotimitika ton eipe Posa perneis esi re? osa perneis se ena xrono ta pernw se 1 mina.. kai i apantisi tu itan posa xronia exeis na pareis prota8lima?? na 8imisw sto kipelo me tin atletiko nomizw to skor eina 2-0 kai dinei pasa me ti plati kai kala paiktis.. fanike poso alazonikos einai... as to ekane enw exane i omada tu mporouse???? thelete na pw kai alla ?? eidate to mesi pote na prokali i kati analogo????? ontos o messi den einai to idio me iniesta kai tsaves fenete stin argetini.. ! alla to Kristiano to kaneis taklin kai su peftei 100 tubes... to mesi to kaneis taklin kai meni orthios kai sinexizei.. an to kane o kristiano as mu stili video na to dw...! MI SIGRINETE POUTSES ME VURTSES...O KRISTAINO EINAI BALADOROS

στις 11/09/2013 22:17
MARESEI POLI NA TO VLEPW NA PAIZEI BALA POLI GAMATOS......... ALLA MI SIGRINETE ME TO MESSI OUTE OS XARAKTIRA OUTE OS PODOSDERISTI KA NA 8IMISW O MESI EINAI 2 XRONIA POIO MIKROS...! AN KAI SIBA8O TI REAL......I NOOTROPIA TIS EINAI PERNW TA ASTERIA... KAI META DE XERW POU NA TUS VALW POIO NA VGALW POION NA VALW... KAI OPOS PANTA TO POLI POLI POLI STUS 4 NA FTASEI STIN EUROPI META PISW ISPANIA KLASIKA... REAL ITAN OMADA ME CARLOS ZIDAN FIGO.....! AUTO POU VLEPW TWRA EINAI DINATI OMADA GRIGORI ALLA OXI BARCA!

στις 12/09/2013 01:08
Δεν ξερω τι λεγαν αλλοι εγω παντως ποτε δεν ειπα σιγα τον Οζιλ. Σιγα τον ροναλντο ελεγα παντα που χωρις τις ασσιστ του Οζιλ δεν θα βαζε ουτε τα μισα γκολ. Ειναι τιμη του παντως του ρον. που το παραδεχτηκε σε δηλωση του οταν εφυγε ο Οζιλ. Με μια δηλωση δεν το σωζει ομως. Παραμενει το μεγαλυτερο κωλοπαιδο στη ρεαλ. Αν δε μπορεις να το δεις μονος σου δεν προκειται να σε πεισει κανεις...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.