Γιουρόπα Λιγκ: Εκτός Ουτρέχτη, Ρόζενμποργκ και Σπάρτα Πράγας!

Γιουρόπα Λιγκ: Εκτός Ουτρέχτη, Ρόζενμποργκ και Σπάρτα Πράγας!



Ολοκλήρωσε την έκπληξη η Ντιφερντάνς, η οποία μετά τη νίκη της με 2-1 στο Λουξεμβούργο επί της Ουτρέχτη, ήρθε ισόπαλη 3-3 στην Ολλανδία και πανηγύρισε την ιστορική αυτή πρόκριση στον 3ο προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ. Εκτός συνέχειας Ρόζενμποργκ, Στουρμ Γκρατς και Σπάρτα Πράγας! Δείτε τα ζευγάρια στον 3ο προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ.

Πρόωρα εκτός Ευρωπαϊκών διοργανώσεων έμεινε η Ουτρέχτη, η οποία ήρθε ισόπαλη 3-3 με την Ντιφερντάνς, με αποτέλεσμα να μην καταφέρει να ανατρέψει το 2-1 του πρώτου αγώνα στο Λουξεμβούργο και να τεθεί μοιραία εκτός συνέχειας.

Ανάλογη έκπληξη σημειώθηκε από την Ισλανδική Μπρέινταμπλικ, η οποία επικράτησε μέσα στην Αυστρία επί της Στουρμ Γκρατς με 1-0 και την άφησε νωρίς εκτός Ευρώπης! Ίδια «γεύση» και για την Σπάρτα Πράγας η οποία ηττήθηκε με 1-0 από τη Χάκεν στην Σουηδία και σε συνδυασμό με το 2-2 του πρώτου αγώνα, είπε και αυτή πρόωρα αντίο.

Γιουρόπα Λιγκ: Εκτός Ουτρέχτη, Ρόζενμποργκ και Σπάρτα Πράγας!Αντίστοιχα, ούτε η Ρόζενμποργκ κατάφερε να προκριθεί στον 3ο προκριματικό γύρο, καθώς ήρθε ισόπαλη 1-1 στην Σκωτία απέναντι στην Σεντ Τζόντσοουνν, και σε συνδυασμό με την ήττα της με 1-0 στο πρώτο παιχνίδι, αποχαιρέτησε και αυτή νωρίς.

Από την άλλη, η Ρούμπιν Καζάν δυσκολεύτηκε απέναντι στην Γιαγκόντινα από τη Σερβία, ωστόσο κατάφερε να πάρει τη νίκη με 1-0 και μαζί την πρόκριση για τον 3ο προκριματικό γύρο.

Τέλος, εντυπωσιακή νίκη πήρε η Μάλμε η οποία διέλυσε με 7-0 την Χιμπέρνιαν στην Σκωτία και θα αντιμετωπίσει στον επόμενο γύρο την Σουόνσι, ενώ η Μακάμπι Χάιφα επικράτησε με 8-0 της Χαζάρ Λανκαράν στο Αζερμπαιτζάν

Τα αποτελέσματα του 2ου προκριματικού γύρου (ρεβάνς):


Μιλσάμι (Μολδαβία) - Σαχτιόρ (Λευκορωσία) 1-1 [4-2 πέν.] [1-1]

Τρένσιν (Σλοβακία) - Γκέτεμποργκ (Σουηδία) 2-1 [0-0]

Ρουμπίν Καζάν (Ρωσία) - Γιαγκόντινα (Σερβία) 1-0 [3-2]

Μινσκ (Λευκορωσία) - Βαλέτα (Μάλτα) 2-0[1-1]

Πιάστ Γκλιβίτσε (Πολωνία) - Καραμπάκ (Αζερμπαϊτζάν) 2-2 [1-2]

Ρούνταρ (Μαυροβούνιο) - Σλασκ Βρότσλαβ (Πολωνία) 2-2 [0-4]

Ζίλινα (Σλοβακία) - Ολίμπια Λουμπλιάνας (Σλοβενία) 2-0 [1-3]

Τουρνόβο (Σκόπια) - Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία) 1-1 [1-2]

Χαζάρ Λανκαράν (Αζερμπαϊτζάν) - Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ) 0-8 [0-2]

'Ιντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Τρόμσο (Νορβηγία) 1-0 [0-2]

Τσιχούρα (Γεωργία) - Τουν (Ελβετία) 1-3 [0-2]

Ζενές Ες (Λουξεμβούργο) - Βένσπιλς (Λετονία) 1-4 [0-1]

Πιούνικ (Αρμενία) - Ζαλγκίρις (Λιθουανία) 1-1[0-2]

Στουρμ Γκρατς (Αυστρία) - Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία) 0-1 [0-0]

Ακτόμπε (Καζαχστάν) - Χεντ (Νορβηγία) 2-0 [0-1]

Σλόβαν Λίμπερετς (Τσεχία) - Σκόντο Ρίγα (Λετονία) 1-0 [1-2]

Χάκεν (Σουηδία) - Σπάρτα Πράγας (Τσεχία) 1-0 [2-2]

Γκέφλε (Σουηδία) - Ανόρθωση (Κύπρος) 4-0 [0-3]

Ομόνοια (Κύπρος) - Άστρα Γκιόργκιου (Ρουμανία) 1-2 [1-1]

Χαποέλ Τελ Αβίβ (Ισραήλ) - Μπερόε (Βουλγαρία) 2-2 [4-1]

Παντούρι Τάργκου Ζίου (Ρουμανία) - Λεβάντια (Εσθονία) 4-0 [0-0]

Ντάτσια (Μολδαβία) - Τσερνομόρετς (Ουκρανία) 2-1 [0-2]

Σένιτσα (Σλοβακία) - Μλάντοστ (Μαυροβούνιο) 0-1 [2-2]

Ουτρέχτη (Ολλανδία) - Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο) 3-3 [1-2]

Μπότεφ Πλόβντιβ (Βουλγαρία) - Ζρίνσκι (Βοσνία) 2-0 [1-1]

Βίκινγκουρ (Ισλανδία) - Πετρουλούλ Πλοϊέστι (Ρουμανία) 0-4 [0-3]

Πρέσταντιν Τάουν (Ουαλία) - Ριέκα (Κροατία) 0-3 [0-5]

Λοκομότιβα Ζάγκρεμπ (Κροατία) - Ντινάμο Μινσκ (Λευκορωσία) 2-3[2-1]

Όλμποργκ (Δανία) - Ντίλα (Γεωργία) 0-0 [0-3]

Ντέμπρετσεν (Ουγγαρία) - Στρόμσγκοντσετ (Νορβηγία) 0-3[2-2]

ÍBV (Ισλανδία) - Ερυθρός Αστέρας (Σερβία) 0-0 [0-2]

Χόνβεντ (Ουγγαρία) - Βοϊβοντίνα (Σερβία) 1-3 [0-2]

Σιρόκι Μπριέγκ (Βοσνία) - Ιρτίς (Καζαχστάν) 2-0 [2-3]

Σταντάρ Λιέγης (Βέλγιο) - KR (Ισλανδία) 3-1 [3-1]

Λεχ Πόζναν (Πολωνία) - Χόνκα (Φινλανδία) 2-1 [3-1]

Σεντ Τζόνστοουν (Σκωτία) - Ρόζενμποργκ (Νορβηγία) 1-1 [1-0]

Χιμπέρνιαν (Σκωτία) - Μάλμε (Σουηδία) 0-7 [0-2]

Ντέρι Σίτι (Β.Ιρλανδία) - Τράμπζονσπορ (Τουρκία) 0-3 [2-4]

Σαράγεβο (Βοσνία) - Κουκέσι (Αλβανία) 0-0 [2-3]

Λίνφιλντ (Β.Ιρλανδία) - Ξάνθη (Ελλάδα) 1-2 (παρ.) [1-0]


Τα ζευγάρια στον 3ο προκριματικό γύρο:


Τσερνομόρετς (Ουκρανία) - Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)

Σιρόκι Μπριέγκ (Βοσνία) - Ουντινέζε (Ιταλία)

Βένσπιλς (Λετονία) - Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)

Ντινάμο Μινσκ (Λευκορωσία) - Τράμπζονσπορ (Τουρκία)

Σλασκ Βρότσλαβ (Πολωνία) - Μπριζ (Βέλγιο)

Τρένσιν (Σλοβακία) - Άστρα Γκιόργκιου (Ρουμανία)

Σουόνσι (Αγγλία) - Μάλμε (Σουηδία)

Πετρουλούλ Πλοϊέστι (Ρουμανία) - Φιτέσε (Ολλανδία)

Σλόβαν Λίμπερετς (Τσεχία) - Ζυρίχη (Ελβετία)

Ακτόμπε (Καζαχστάν) - Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)

Ράντερς (Δανία) - Ρουμπίν Καζάν (Ρωσία)

Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία) - Λεχ Πόζναν (Πολωνία)

Σεβίλλη (Ισπανία) - Μλάντοστ (Μαυροβούνιο)

Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία) - Ντίλα Γκιόρι (Γεωργία)

Κουκέσι (Αλβανία) - Μεταλούργκ Ντόνετσκ (Ουκρανία)

Παντούρι Τάργκου Ζίου (Ρουμανία) - Χαποέλ Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Τρόμσο (Νορβηγία) - Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο)

Μάδεργουελ (Σκωτία) - Κουμπάν Κρασνοντάρ (Ρωσία)

Σεντ-Ετιέν (Γαλλία) - Μιλσάμι (Μολδαβία)

Γιάμπλονετς (Τσεχία) - Στρόμσγκοντσετ (Νορβηγία)

Καραμπάκ (Αζερμπαϊτζάν) - Γκέφλε (Σουηδία)

Ριέκα (Κροατία) - Ζίλινα (Σλοβακία)

Αστέρας Τρίπολης (Ελλάδα) - Ραπίντ Βιέννης (Αυστρία)

Μπότεφ Πλόβντιβ (Βουλγαρία) - Στουτγκάρδη (Γερμανία)

Εστορίλ (Πορτογαλία) - Χαποέλ Ραμάτ Γκαν (Ισραήλ)

Βοϊβοντίνα (Σερβία) - Μπούρσασπορ (Τουρκία)

Ξάνθη (Ελλάδα) - Σταντάρ Λιέγης (Βέλγιο)

Χάκεν (Σουηδία) - Τουν (Ελβετία)

Μινσκ (Λευκορωσία) - Σεντ Τζόνστοουν (Σκωτία)

*Tο 1ο ματς 1 Αυγούστου και η ρεβάνς 8 Αυγούστου



Ομάδες που αφορά: ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΟΥΤΡΕΧΤΗ

Σχολιασμός

1 σχόλιο:

στις 26/07/2013 17:06
3-3 outrexth xaaxaxaxaxxaaxxa

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Σχόλιο:
 

  • Μη διαφημίζετε άλλα site
  • Μη βρίζετε υπερβολικά
  • Μη γράφετε ασταμάτητα το ίδιο μήνυμα
  • Παίξε Online Στοίχημα

    Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: