«Δεν είμαστε Ρεάλ και Μπαρτσελόνα»

«Δεν είμαστε Ρεάλ και Μπαρτσελόνα»

Αφορά τον αγώνα ΞΑΝΘΗ - ΛΙΝΦΙΛΝΤ


Ανακοίνωση κατά των… μπούκμεϊκερς εξέδωσε η Ξάνθη, με αφορμή την πολύ χαμηλή απόδοση που δίνει η νίκη της ομάδας επί της Λίνφιλντ, αφού όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση η ακριτική ομάδα η δεν είναι ούτε Ρεάλ, ούτε Μπαρτσελόνα.

Η πολύ μικρή απόδοση (1.15 max)που δίνουν οι στοιχηματικές εταιρίες για την νίκη της Ξάνθης απέναντι στην Λίνφιλντ για τον 1ο αγώνα του 2ου προκριματικού του Γιουρόπα Λιγκ, έφερε τους Ακρίτες να βγάλουν ανακοίνωση, κάνοντας λόγο σε για «ειδήμονες» του στοιχήματος που θεωρούν πως η Ξάνθη έχει εξελιχθεί σε… Ρεάλ Μαδρίτης και Μπαρτσελόνα.

Ωστόσο όπως αναφέρουν, δεν ισχύει κάτι τέτοιο και η ομάδα έχει πολύ δρόμο μπροστά της.

Η ανακοίνωση:


Με μεγάλη μας έκπληξη διαπιστώνουμε ότι την ομάδα μας την έχουν αναγάγει σε Ρεάλ, Μπαρτσελόνα. Γιατί δεν εξηγείται διαφορετικά πως οι «ειδήμονες» του στοιχήματος σε όλα τα μήκη και τα πλάτη του κόσμου, μη εξαιρουμένης της Ελλάδας, δίνουν απόδοση στην ήττα της SKODA ΞΑΝΘΗ 1 προς 11 κι 1 προς 15.

Για εμάς πραγματικά κάποια πράγματα είναι αδιανόητα. Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ρεάλ και Μπαρτσελόνα, είναι το παράδειγμά μας σε όλα τα επίπεδα αλλά δεν είμαστε. Έχουμε πολύ – πολύ δρόμο ακόμη μπροστά μας και βλέπουμε...




Στοιχεία για τον αγώνα: ΞΑΝΘΗ - ΛΙΝΦΙΛΝΤ
1Χ2OverUnderX2
1.126.3511.001.551.904.03
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.303.209.001.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 17/07/2013 12:55
xaaxax plaka plaka se mia etairia o assos einai 1.04 oti na nai

στις 17/07/2013 14:57
Ο προεδρος της ξανθης ειναι μαγκας και τα λεει οπως εχουν τα πραγματα.

στις 17/07/2013 22:59
eprepe natan alios i apodosis!!!!!!!!!!!

στις 18/07/2013 02:21
kai poso na tin dosei 2.50??dld me ta dedomena sas an tixi kai peksi benfica-fostira to 1.10 tha eine upervoliko lete e??opote benfica-fostiras to 1.90 gia benfica eine kalo?sigaa ti alo thelete re pou tha sas dosoun kai lefta ta bookia xaxaxa skeftite ligo me pio skeptiko vazoun teties apodoseis kai afiste ta peri barcelona kai real funky retards..

στις 18/07/2013 08:48
Ρε έξυπνε αρκετοί πιστεύουν ότι η Λίνφιλντ είναι καλύτερη από την Ξάνθη.

στις 18/07/2013 15:13
paokara otan i ksanthi einai 214 stin katataksi kai i lienfild 264 gt 1.12?

στις 18/07/2013 16:30
kastanies h mia eine imieppagelmatikh omada kai h alh eine eppagelmatikh kathara.mono ta budget tous na sigkrineis chaotikh diafora exoun..kai 50 theseis diafora to theoreis ligo??alo na pezei eppagelmatikh omada me eppagelmatikh na po ekei entaksi to 1.10 eine ligo..alla brosta stous erasitexnes tora alazoun ta dedomena..

στις 18/07/2013 17:28
+fwnw

στις 18/07/2013 18:09
dwraki o opap simera x2 kai as t xaso

στις 24/07/2013 21:32
O Πανοπουλος ο πουσταρας το εστησε το παιχνιδι και απλα προετοιμαζε το εδαφος...Ας πει ομως καποιος στον αλητη με κεφαλαιο Α πανοπουλο που βγαζει ανακοινωσεις για τους bookers οτι το Ελληνικο πρωταθλημα που παιζει η Ξανθη συγκριτικα με το πρωταθλημα που παιζει η Λινφιλντ ειναι ακριβως οπως το παραδειγμα που αναφερει ενδεικτικα ο paokara4alex ....Αιντε ασχετοι κασταναδες κλπ κουτοδοιμηριτες αφου ειστε ασχετοι ρε καστανιες μην βγαζετε γλωσσα γιατι εμπλεκεται και συμφερον ορισμενες φορες που το μικρο μυαλουδακι σας δεν μπορει να αντιληφθει...Καστανιες απο το καστανας προκυπτει φιλε??

ΒΕΤΜΑKER CLUB

στις 24/07/2013 21:36
Για αυτο το κολοπαιδι μου διαγραψανε δυο accounts με 130 βαθμους το καθε ενα και 850 ματς στατιστικης,για να μην ξεπερασω στην βαθμολογια τον μαλακα τον ασχετο...Απολαυστε τωρα τον μαλακα τον καστανα σε solarismata γελιου....214 η ξανθη και 264 η λινφιλντ το κλεινω καστανιες παλι με στειλατε για μπανιο στην θαλασσα βραδυατικα οπως ειμαι με τα ρουχα θα βουτηξω ξανα!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.