Τσάμπιονς Λιγκ: Η Παρί έριξε τεσσάρα στην Μπαρτσελόνα!

Τσάμπιονς Λιγκ: Η Παρί έριξε τεσσάρα στην Μπαρτσελόνα!



Η Παρί Σεν Ζερμέν διέλυσε με 4-0 την Μπαρτσελόνα στο Παρίσι και απέκτησε τεράστιο προβάδισμα για την πρόκριση στα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ. Τρομερά γκολ από τον Ντι Μαρία (18’, 55’), Ντράξλερ (40’) και Καβάνι (71’) τα άλλα τέρματα.

Στη μεγαλύτερη της ευρωπαϊκή βραδιά στο Τσάμπιονς Λιγκ, η Παρί Σεν Ζερμέν ισοπέδωσε με 4-0 την Μπαρτσελόνα στο «Παρκ Ντε Πρενς» και βρίσκεται με το ενάμιση πόδι στα προημιτελικά της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Οι εορτάζοντες Ντι Μαρία και Καβάνι πέτυχαν τα τρία από τα τέσσερα τέρματα για τους Παριζιάνους, που ήταν ανώτεροι σχεδόν σ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα. Η Μπαρτσελόνα εμφανίστηκε αγνώριστη, «ξύπνησε» μόνο στο τελευταίο δεκάλεπτο, όπου είχε δοκάρι, και πλέον χρειάζεται ένα θαύμα στη ρεβάνς του «Καμπ Νου» για να γλιτώσει τον αποκλεισμό.

Στα αξιοσημείωτα πως αυτή είναι μόλις η 6η φορά που οι Καταλανοί δέχονται τέσσερα γκολ στο Τσάμπιονς Λιγκ, κινδυνεύοντας πλέον να μείνουν εκτός προημιτελικών για πρώτη φορά μετά από δέκα χρόνια.

Το ματς:


Τσάμπιονς Λιγκ: Η Παρί έριξε τεσσάρα στην Μπαρτσελόνα!Η Παρί Σεν Ζερέν μπήκε πιο δυνατά στο ξεκίνημα του αγώνα και στο 6’ είχε διπλή ευκαιρία για να προηγηθεί, με τον Σέρχι Ρομπέρτο να κόβει αρχικά τον Καβάνι και εν συνεχεία τον Ντράξλερ να σουτάρει πάνω από τα δοκάρια. Η Μπαρτσελόνα περιορίστηκε σε παθητικό ρόλο και στο 11’ ο Τερ Στέγκεν χρειάστηκε να επέμβει σε σουτ του Ματουιντί.

Η ασφυχτική πίεση των Παριζιάνων απέδωσε καρπούς στο 18’, με τον Ντι Μαρία να ανοίγει το σκορ με εξαιρετική απευθείας εκτέλεση φάουλ, μην αφήνοντας περιθώριο αντίδρασης στον γκολκίπερ των «μπλαουγκράνα». Όλοι περίμεναν την αντίδραση της Μπαρτσελόνα μετά τα 1-0, όμως η Παρί ήταν αυτή που πίεζε για ένα δεύτερο τέρμα. Στο 22’ ο Τερ Στέγκεν μπλόκαρε το σουτ του Μενιέ, ενώ στο 27’ οι Καταλανοί φάνηκαν γα πρώτη –και μοναδική- φορά στο πρώτο μέρος, με τον Τράπ να νικά σε τετ-α-τετ τον Αντρέ Γκόμες.

Οι γηπεδούχοι είχαν τον απόλυτο έλεγχο και στο 34’ σπατάλησαν μεγάλη στιγμή με διαγώνιο σουτ του Ντράξλερ, το οποίο έδιωξε με το ένα χέρι ο Τερ Στέγκεν. Ωστόσο, έξι λεπτά μετά ο Γερμανός άσος της Παρί πήρε το… αίμα του πίσω, νικώντας από κοντά τον συμπατριώτη του έπειτα από εξαιρετική πάσα του Βεράτι.

Η υπνωτισμένη εμφάνιση της Μπαρτσελόνα συνεχίστηκε και στο δεύτερο μέρος, με την Παρί να πετυχαίνει τρίτο τέρμα στο 55’. Οι Παριζιάνοι κυκλοφόρησαν άψογα τη μπάλα και ο Ντι Μαρία με εκπληκτικό σουτ από το ημικύκλιο «έγραψε» το 3-0! Η ομάδα του Λουίς Ενρίκε ήταν ανήμπορη να αντιδράσει, έχοντας γίνει έρμαιο των ορέξεων των πρωταθλητών Γαλλίας. Στο 66’ ο Άλμπα έκανε σωτήρια προβολή σε σουτ του Λούκας, όμως στο 71’ ο Μενιέ πάσαρε στον Καβάνι και Ουρουγουανός με μονοκόμματο σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, εκτοξεύοντας το δείκτη του σκορ στο 4-0.

Ένα λεπτό νωρίτερα, οι γηπεδούχοι έχασαν με τραυματισμό τον Βεράτι, ο οποίος έδωσε τη θέση του στον Ενκουνκού. Η Μπαρτσελόνα έδειξε σημάδια… ζωής μόνο στο τελευταίο δεκάλεπτο, «αγγίζοντας» το γκολ στο 84’ με κεφαλιά του Ουμτιτί που κατέληξε στο δοκάρι. Λίγα λεπτά νωρίτερα (80’) ο Νεϊμάρ βρέθηκε σε θέση βολής, όμως το σουτ που επιχείρησε πέρασε δίπλα από το δοκάρι. Το 4-0 έμεινε μέχρι το φινάλε και οι Καταλανοί χρειάζονται ένα θαύμα ενόψει της ρεβάνς του «Κάμπ Νου». Άλλωστε καμία ομάδα στην ιστορία του θεσμού δεν έχει ανατρέψει σκορ με τέσσερα γκολ διαφορά.




Ομάδες που αφορά: ΠΑΡΙ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

66 σχόλια:

στις 14/02/2017 23:38
νεβερ σει νεβερ οπως λεει και ο JB

στις 14/02/2017 23:42
Περιμένω σχόλιο τύπου << το δώσαμε , ε να το πάρει και κανας άλλο , έχουμε πολλά εμείς, η διαιτησία τους βοήθησε και αλλα πολλά >> φυσικά από geniusmsn αλλά πριν πω περισσότερα να δω τι έχει να πει ο βιασμένος

στις 14/02/2017 23:45
θα παρουν το κυπελλο ισπανιας ομως!

στις 14/02/2017 23:47
Ena exw na pw paizane san 3eftiles...anuparth eimastan oute 1 goal mhpws ginei kai kati epaniliptiko, dikaih nikh apo pari pragmatika mpravo tis epai3e polu wraia.. Kai pieze!

στις 14/02/2017 23:48
δεν προλαβα να γραψω πρωτος σχολιο, για να πω για τους κομπλεξικους που θα γραψουν για φλουτσες...φαπ, σφαλιαρες, βιασμουςκ.λ.π...τεσπα..να πω μονο αυτο , η Παρι αυτη αν συνεχισει ετι και στα εποενα παιχνιδια με το ιδιο παθος , την ιδια ενεργεια , την ιδια ενεργεια σε ολες τις γραμμες της στο γυπεδο, για μενα εχει φτασει τελικο, σαν Ρεαλ θελω να το παρει η ομαδα μου, αλλα η Παρι αυτη μονο και μονο απο αυτο το ματς δειχνει οτι ειναι πιο ετοιμη απο ποτε ..αντε σειρα τωρα εχουν οι κομπλεξικοι και τα παιδακια για να βριστουν μεταξυ τους..

στις 14/02/2017 23:52
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχα...για αυτό το λογο λεγεται ουεφαλονα γιατι δεν μπορειτε ρε γατακια να σταθείτε σε αυτή την διοργανωση...και ένα μεγαλο φαααααααααααααααααααπ σε ένα μαλακισμενο που ολοι ξερετε για ποιον είναι!!

στις 14/02/2017 23:54
τι να πουμε για την ομαδα μας σημερα που μπηκε στο γηπεδο νοθρα τελειως..ειπα ενταξει αρχη ειναι λογικα πιεζει ο γηπεδοχος θα βαλει γκολ η μπαρτσα..και με κουβαδιασε το "ταχα σιγουρο" 1,66 ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ..ΓΑΜΩΩΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΓΑΜΩ..1ΓΚΟΛ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜSN ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ..μπραβο στην Παρι για την τσοντα στην πολη της αγαπης την ημερα των ερωτευμενων!

στις 14/02/2017 23:54
οσο και να πιστευα στο 1X δε το αγγιξα καν,ποσο μαλλον για αυτο το σκορ..

στις 14/02/2017 23:56
ένα μεγαλο φαααααπ σε ένα μαλακισμενο που υπαρχει σε αυτην την σελιδα(σιγα μην βγει αποψε να σχολιασει)

στις 14/02/2017 23:58
polu..ετσι με χιουμορ να το αντιμετωπιζεται ολοι σας , σαν τον φιλο εδω, και να μην αρχιζεται λεγοντας για τριτες ομαδες και να βριζεται κ.λ.π...χαχαχα τσοντα στην πολη της αγαπης λεει.. :p

στις 14/02/2017 23:58
Δν νικησε η Παρι σημερα. Νικησε ο Εμερι, και εδειξε για αλλη μια φορα ποσο τεραστιος προπονητης ειναι. Η Παρι τις αλλες χρονιες με Ιμπρα ηταν χειροτερη; Οχι, και αν καποιος το πιστευει αυτο τοτε και η Μπαρτσα εχει αλλαξει, δν ειχε Σουαρεζ.

Ο Εμερι πρεπει να ειναι ο καλυτερος προπονητης ως προς τα νοκ αουτ ματς.

στις 14/02/2017 23:59
αυτο το παλικαρι εχει πολλους φιλους βλεπω!

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:04

στις 15/02/2017 00:07
Respect .τιποτε αλλο κριμα για τα χαμενα λεφτα στο διπλο του φαβορι που λεγεται με ντροπη μπαρτσελονα.δεν παιζουν τα ονοματα πια μπαλα αλλα η ψυχη.δεν επιτρεπεται τετοια ομαδα τοσα γκολ να τρωει και να μην βαζει εστω 1.ντροπη και παλι ντροπη...

στις 15/02/2017 00:07
Ποιά ομαδάρα ρε ντουγάνι; χαχαχαχαχαχαχαχα

στις 15/02/2017 00:11
ρε παιδες 2.20 το 2πλο της barca και το παιζετε?για μια απο τις 2 μεγαλητερες ομαδες της ευρωπης πολυ δεν ειναι?

στις 15/02/2017 00:11
Κατα τα αλλα ξεκαθαρα 2πλαρααα η μπαρτσα ε geniusMSN- χαχαχαχα κατι σου ειχα πει για την πουστια που παιχτηκε με ατλετικο και να που σας γυρισε τουμπα εδωωω τη μπαρτσα τη παρακολουθω τοσα ματς τωρα εχει ισως απτις χειροτερες αμυνες και κεντρο που εχω παρακολουθησει!! και γιαυτο βγαλαμε τα λεφτα μας σημερα με τον πανευκολο ασσο της παρι!!!

στις 15/02/2017 00:12
Αφού κάλυψα τις άλλες επιλογές (2ο σχόλιο) βλέπουμε μια πονεμένη απάντηση ενός βιασμένου οπαδού με μεγάλο στόμα .. Πουτσα ... Βασικά εδώ πάντα δεν στέλνεις ένα ΦΑΑΑΑΑΑΑΠ ? Στείλε τώρα

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:14

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:16

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:17

στις 15/02/2017 00:20
το οτι ειχαν δωσει τις φανελες τους σε αλλους σημερα να παιξουνε δε σημαινει οτι δε περιμεναμε να δουμε και γκολ απο τη μπαρτσελονα..

πρωτα απολλα σεβασμος

στις 15/02/2017 00:20
Ε βεβαια ρε στοκε γτ δεν εχεις μαθει να παιρνει η ομαδουλα σου κοκκινη πηρε σε ενα ματς 2 και το εχεις κανει θεμα λες και η ατλετικο δεν επαιζε με 10! αχαχαχα σημερα που ησουν με 11 δηλαδη επαιξες μπαλα ε? που εκανες πρωςτη ΚΑΘΑΡΗ ΦΑΣΗ ΣΤΟ 77 χααχαχαχ γελανε και οι πετρες ρε καταλανακιααα! ΠΑΕΙ ΠΙΑ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΦΟΥ ΓΕΡΝΑΕΙ Ο ΙΝΙΕΣΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΜΠΑΡΤΣΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

στις 15/02/2017 00:23
Καλα εσυ εισαι μπετοβλακας! Ξυπνησες ειδες τ αποτελεσμα και πετας μαλακιες τωρα! Διαβασε το πρωτο μου σχολιο μπετοβλακα..

στις 15/02/2017 00:29
Το διαβασα ρε μουροχαβλε τουλαχιστον το παραδεχεσαιτο οτι ομως το ποδοσφαιρο παιζεται με 11 δεν το ειδα σημερα! εχετε ακομα ελπιδες νταξει μη κατεβαζεις κεφαλι ακομα αφου εχεις το ΜΣΝ μπροστα! χαχαχαχα χριστε και παναγια αλλο λιγο και θα γινοσασταν η καινοθρια πουταναρα της ευρωπης

στις 15/02/2017 00:30
Η ειρωνια ειναι οτι περιμενατε τοσο καιρο για αυτο αφου κλαιγατε στις τρυπες σας για το Κυπελλο και τραγουδαγατε το ΒΑΣ ΒΑΣ..κριμα! Δεν ειπα ποτε πως παμε για τσου λου,οχι με τετοια εμφανιση τουλαχιστον! Παντως ειδη διεκδικω εναν τελικο εσεις?

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:32

στις 15/02/2017 00:34
Ρε μιξα καιρο εχω να σε δω και καιρο μαλλον θα ειχες να δεις ηλιο .. αχαχαχαχχα

στις 15/02/2017 00:36
Χαχχαχαχα ρε εισαι απιστευτοοοος πραγματικα~βεβαια εφαγες τα 4 και βρηκες ευκαιρια να πεις οτι δεν κυνηγουσαν τσου λου με ποια λογικη το λες αυτο ρεεεε ξυπνα γαμω λες και ειναι κανα audi cup! να σου πω κατι χιλιες φορες προτιμω που αποκλειστηκαμε απο θελτα και αυτη ουτε καν περασε την αλαβες παρα να περασω με τετοιο τροπο απο ατλετικο! τελικο οχι ακομα αλλα εχω σηκωσει ΗΔΗ 2 τροπαια αυτη τη χρονια αν δεν εχεις ενημερωθει καλα να σου υπενθυμισω και ποια ειναι αυτα!

στις 15/02/2017 00:38
geniusMSN- η Ρεαλ διεκδικει δυο τιτλους...οσο για τα βας βας βας και ιστοριες για αγριους που λες συνεχει α με την Θελτα, εμενα με κοιταξε στα ματια και με απεκλεισε αξια και παλικαρισια , με συνολικο σκορ 4-3, εσυ απο τον Βας βας βας και απο ολη την θελτα εφαγες δυο 4ρες σε δυο παιχνιδια εκει μεσα, ειναι δνατον να μιλας για πουτσα που εφαγε η Ρεαλ απο την Θελτα..ελεος..και κατι ακομα, 10 χρονον δεν εισαι, ουτε πανω απο 15 , πες την αληθεια ποσο εισαι και θα σου πω και εγω

στις 15/02/2017 00:41
Μπαρτζελόνα(που λέει κι ο Αλέφαντος)-Παρί 5-0 ακριβές σκορ στο δεύτερο παίγνιο.Παίκτε τον ΕΝΦΙΑ.

στις 15/02/2017 00:45
Ρε εισαι βλακας? απαντα μου με ενα ΝΑΙ! Ειπα οτι δεν ειχε στοχο η ομαδα το τσουλου ρε βισμα? Εισαι ηλιθιος? Με 5χρονο να μιλησω καλυτερα θα συνενοηθω..Ειπα οτι ΕΓΩ δεν πιστευα σε κατι καλο για το τσουλου παρα τις εμφανισεις της ομαδας,λειεπει η εκρηκτικοτητα!Αγορασε λιγο μυαλο ή εστω κοντρολαρε τις μαλακιες που λες ή εστω κατανοησε τι λεω!

στις 15/02/2017 00:47
ΤΕΟ εφαγα δυο 4ΑΡΕΣ σε 2 χρονια οκ, ΚΑΙ? ΚΑΙ? με απεκλεισε απο κατι? ΟΧΙ,εσυ και τον ηπιες και αποκλειστηκες! Αστο..

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:48

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 00:56

στις 15/02/2017 00:57
ΤΕΟ ειμαι 8 χρονων με περισσοτερο μυαλο απο σενα,χλαπακιασε καμια μπουγατσα μεγαλε χαχαχα

στις 15/02/2017 00:57
αυτο εννοουσες τουλαχιστον ελα δε θα κατσω να ασχοληθω αλλο ειστε ελεινοι πραγματικα θελω να δω η βρωμιαρα η SPORT τι μπουρδα θα σκαρφιστει να αναρτησει παλι

στις 15/02/2017 01:00
ρε συ δε το ξερα οτι μπορει να διαχειριζονται δυο ατομα ενα account σορρυ κι ολας! αρε στοκεεεεεε που κολλας γαμω τον εγκεφαλο σου σε εχει πειραξει πολυ το καταλαβαινω

στις 15/02/2017 01:01
κυριε genius λες μαλακιες τωρα.και τι αν εχει παρει τοσα πρωταθληματα σε τοσα χρονια?αν το παμε ετσι τον ολυμπιακο σε πρωταθληματα δεν τον πιανει!

το θεμα σε μια ομαδα επιπεδου μπαρτσα και ρεαλ ειναι να τις βλεπεις και να τις χαιρεσαι οπως και να εχει ,και αυτες το εχουν..+ 7αρα να δεις θα το χαρεις το ματσακι.και στη τελικη αυτος ειναι και ο στοχος.

ο μεσι και ο καθε μεσι θα παει σπιτι του χαμογελαστος οπως και να εχει και θα γαμησει και το καλητερο γκομενακι αποψε και αλλοι που ειδαν το παιχνιδι απο τη τηλεοραση μπωρει να μην κοιμηθουνε αποψε..

[+]  geniusMSN- στις 15/02/2017 01:08

στις 15/02/2017 01:09
ΤΕΟ θα απαντησεις? Σου ειπα ειμαι 8 χρονων,για πες εσυ τωρα ποσο εισαι..

στις 15/02/2017 01:27
Πω! Τι έπαθε η Μπαρτσελόνα σήμερα. Είδα όλο το ματς και ειλικρινά 1η φορά βλέπω την Μπαρτσελόνα σχεδόν αναδιοργάνωτη. Ένα μεγάλο μπράβο στην Παρί.

στις 15/02/2017 01:35
Ανωδιοργανωτοι ειμαστε ολη την χρονια παρολες τις νικες που κανουμε!Λειπει η σπιθα και η ΑΜΥΝΑ!Παμε να τα δωσουμε ολα στον επαναληπτικο και οτι γινει..

ΥΓ 2.2.2.2.2 ισορροπημενο σχολιο σε σχεση με αλλους,ωραιος!

στις 15/02/2017 02:11
H ΠΑΡΙ Einai πολυ καλυτερη απο περσι και αυτο φενοταν απτουσ αγωνες της σταπροκριματικα 2 φορες πιο γρηγορη και ομαδα με συνοχη σε ολες τις γραμμες κατι που της ελλειπε τα προηγουμενα χρονια το παιχνιδι ηταν καθαρος ασσος αλλα δεν υπαρχουν λεφτα οσο για το σκορ δεν νομιζω οτι μπορουσε να το φανταστει κανεις αλλα απο το 25 καιμετα που ειδα το παιχνιδι ηταν σαν να επαιζε ο ολυμπιακος με ομαδα γ εθνικης η παρι ετρωγε σιδερα σε ολες τις μονομαχιες και ααν ειχε καποιες καλυτερες σεντρες πχτο σκορ θα ηταν 7-0 θα μου πεις μετα χριστου προφητης ολα αυτα δε ξερω για χριστους και προφητες αλλα αυτη η παρι γαμαει και δερνει κατι που ειχα δει φετος αλλα οχι και ετσι ρε φιλε τετοια μπαλα και πρεσσινγ αυτα δε γινοναι

στις 15/02/2017 02:27
geniusMSN-

κρατω τον λογο μου , σε δυο μηνες κλεινω τα 21 , θα μου κανεις κανενα δωρο στα γενεθλια μου ...την ημερομυνια γενησσης σου , στο βιβλιαριο υγειας του πατερα σου που υποθετω θα εισαι και εσυ μεσα, η καποια αποδειξη σε φωτογραφια τεσπα που να αποδεικνυει οτι εισαι 8 χρονον, εγω με ολο αυτο το μπινελικι που ριχνεις , με ολη αυτη την κακια και την χολη που βγαζεις το αποκλειω να εισαι κατω απο 12 ...

στις 15/02/2017 02:59
Genius koita με Kanw dab sto MSN haha hahaha haha

στις 15/02/2017 04:30
genius oti k na pis de to sozis me tpt ta xisia pou exis sto stoma sou oti k na pis de feugoun oxoaoxoaxo 4-0 i ipromada tis 5etias gelane k i petres oaoxoax kleo xoaoaooxxooxoax den mporo tetia tzonta k na fantastis to 4-0 kolakeui ti koloomadasou gia 7-1 itan xoaoxoax astios tipos mi skoupizese exi k ales poutses na se xisoun aoxaoxoaoxoax

στις 15/02/2017 07:29
Τελικα ασχετο αυτο η Λεστερ παει τελικο!!

στις 15/02/2017 07:48
ΠΕΤΑΧΤΗΕ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑ ΑΧΟΟΧΑΟΑΧΑΟΧΑΟΧΑΟΧΟΧΑΟ

στις 15/02/2017 08:57
Petaxthke kai h loulou o arias Pou akouei jb

στις 15/02/2017 10:11
χαχαχαχαχαχαχα ουεφαλονα ονομα και πραγμα...όλα τα καταλονακια αποψε απολαυστε πως αγωνιζεσαι σε ευρωπαικο αγωνα από την μια και μοναδικη βασιλισσα,τα λεμε τον μαιο στο καρντιφ!!

στις 15/02/2017 10:50
Genius kala den ntrepese na les akoma gia ton apoklhsmo ths Real apo thn Thelta... Koita thn psolara pou efages xthes bradu 4-0 eleos apo mia Pari pou fetos einai gia ton poutso se teliose 4-0 MSN kai ksista me gkasma... Klapse twra kai lege gia Bas-Bas 4-0 apo authn thn Pari kseftila se olo ths to megalio 4-0

στις 15/02/2017 11:52
endaksi oles i omades exoun tis kakes meres tous kai tis katevasies tous den ginete na einai mia omada sinexia telia den tha ipirxe endiaferon kai ales omades tha anevoun kai ales tha katevoun telospandon kai gia tin barca irthe i ora tis na kani kilia oso gia to mats dropi ti na kanoume omos simbeni kai stis aliteres ikogenies kalimera sas.

στις 15/02/2017 12:42
2 χρονια νταμπλ τρεμπλ πηρε καιρος ηταν να την γαμισουν οι μαλακες

στις 15/02/2017 12:45
Εγω θα πω ενα μεγαλο μπραβο στην Παρι ηταν αξια για να παρη το παιχνιδι και λυπαμαι για την ομαδα μου που ηταν ανυπαρκτη!

στις 15/02/2017 12:45
αλλα τι περιμενεις αν εχεις απο πισω κατι αρχιδακια της μαδριτης αυτα παθαινεις

στις 15/02/2017 14:31
JB 4ever

στις 15/02/2017 14:59
ΣΟΚ...

στις 15/02/2017 15:12
genius ρουφα τη πουτσα που εφαγες και σκασε

στις 15/02/2017 20:34
Taxidioti,carmelo,manoli Δεν σας ακουω ρε βλασταρια! Δυο πουτσες σε ενα στομα δεν χωρανε,μια του Ασπας και μια του Βας..μια μια καθε φορα! Βγηκατε απο την σπηλια σας ολο θαρρος να μου την πειτε λες και δεν θα υπηρχε στιγμη που θα χασουμε,τεσπα και παλι θα ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΩ! κλαψτε χαχαχαχα

στις 15/02/2017 20:40
TEO184

στις 13/02/2017 23:27

0 με την μανουλα σου ειμαι στον καναπε , αυτη την στιγμη μου περναει το προφιλακτικο..

21 ετων μαντραχαλος ακομη να μαθει τροπους! Οταν σε βριζουν μπαγλαμα και οταν λεω βριζουν εννοω ,ΕΣΕΝΑ και ΟΧΙ την μανα σου ή τον πατερα σου να ανταποδιδεις εφοσον θελεις με τον ιδιο τροπο χωρις να λες για μανες ,παιδακι ε παιδακι! Ειμαι 18 χρονων και ουτε μια φορα στην ζωη μου δεν εβρυσα αλλου μανα ακομη και αν το εκανε εκεινος!! Ποσο μαλλον για ομαδα.. Μαθε να εχεις τροπους βλακα και επιχειρηματα!

στις 15/02/2017 20:48
mpravo stin mpartsa toulaxiston gia tin prospatheia

στις 15/02/2017 20:55
μπαρτσα παρι 1/1 ενα 50αρικο

στις 15/02/2017 20:58
Μονο ατομα με πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση και μυαλο δεν καταλαβαν αυτο που ειπα πιο πανω και πατησαν απλα ενα ντισλαικ επειδη ειδα GeniusMSN και οχι την αληθεια! ΤΕΟ μονο για κανα ντισλαικ εισαι 10χρονο ρουφα τα αρχιδια μου τωρα!

στις 15/02/2017 21:46
Genius ti sou lega? Me to kipelaki tha meneis haha se glentaei akoma kai o mathiteuomenos proponhths zidane haha

στις 15/02/2017 22:40
Καλα εσυ ακομη χωνευεις τον αποκλεισμο στο Κυπελλο και το χειροτερο ειναι οτι ο τελικος θα γινει στο εξοχικο σου ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.