Νίκησε τον καρκίνο, έπαιξε ξανά και ανανέωσε με Μπιλμπάο ο Γιεράι!

Νίκησε τον καρκίνο, έπαιξε ξανά και ανανέωσε με Μπιλμπάο ο Γιεράι!



Νέο συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του 2022 υπέγραψε στην Αθλέτικ Μπιλμπάο ο Γιεράι Αλβάρεθ, που νίκησε τον καρκίνο και επέστρεψε στη δράση!

Τη φανέλα της Μπιλμπάο μέχρι το καλοκαίρι του 2022 θα φοράει ο Γιεράι Άλβαρεθ. Ο 22χρονος αμυντικός διαγνώστηκε πριν λίγους μήνες με καρκίνο των όρχεων, ωστόσο υποβλήθηκε σε επιτυχημένη επέμβαση και το προηγούμενο Σάββατο (4/2) επέστρεψε στην ενεργό δράση, παίζοντας ως βασικός στο παιχνίδι με την Μπαρτσελόνα.

Πλέον, θα αποτελεί κομμάτι της Μπιλμπάο για πολλά χρόνια, αφού υπέγραψε νέο πολυετές συμβόλαιο τον «δένει» στο «Σαν Μαμές» μέχρι και το 2022. Μάλιστα η ρήτρα αποδέσμευσής του ανέρχεται στα 30 εκατ. ευρώ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.553.505.001.801.7011.182.06
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.001.985.101.801.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.151.723.0530.00

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 09/02/2017 14:07
Απο τις καλες ειδησεις της ημερας!

στις 09/02/2017 14:35
mpravo to palikari.ki emeis dn mporoyme na kopsoyme oyte ta nyxia mas.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 09/02/2017 14:52
o theos na ton exei kala mpravo kai sthn bilbao

στις 09/02/2017 15:28
μπραβο τρελε μ

στις 09/02/2017 16:40
mpravo sto palikari 22 xronon kai nikhse tin poio thanasimh arrwstia kai pali mpravo..kai kalh sunexeia stin epaggelmatikh sou zwh twra kai mpravo kai stin mpilmpao!

στις 09/02/2017 17:17
To 99 % kerdizoun ton karkino twn orxewn asxete amwrfwte barca forever. Ine iasimos o sigkekrimenos . kai pali mprabo ston magka

στις 09/02/2017 18:03
sta arxidia mu se grafw esena lucardisio vrwmiarh me tin asxesth omadoula sou QQ sto kupello kai protathlima 5os kala ta pas an pas tou xronou c.l emena grapse me ;)!

στις 09/02/2017 20:20
Ρε μουλε γαμω το μουνι που σε πεταγε, ακομα και εδω μιλας για την Ρεαλ, ΠΟΝΕΜΕΝΕ, Εισαι στοκος απλα...

στις 09/02/2017 20:42
esena taso gamw to monui pou se genise pou tha vriseis esu emena flwre tou pc otan se elega ela apo konta pou eiisa kai apo salonika alla eleges flwre 15xrono poutanas gie!

στις 09/02/2017 20:46
Α-Ρ-Χ-Ο-Ν-Τ-Α-Σ ! Από δω και πέρα όλα να του πηγαίνουν καλά !

στις 09/02/2017 22:54
ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΠΟ ΔΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ

στις 09/02/2017 23:19
lucadirisio ιασιμος ξειασιμος αμα σε βρη ο καρκινος εσενα (η οποιν βρη ) θα τρεχει και δε θα φτανει γι αυτο κοψε τις μαλακιες περαστικα στο παληκαρι και μπραβο στην Μπιλμπαο.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.