Ανακοίνωσε Σαμαρά η Σαραγόσα

Ανακοίνωσε Σαμαρά η Σαραγόσα

Αφορά τον αγώνα ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΛΕΒΑΝΤΕ


Στην Ευρώπη επιστρέφει ο Γιώργος Σαμαράς, καθώς ο 31χρονος άσος επέλεξε να συνεχίσει την καριέρα του στην Σαραγόσα μέχρι το φινάλε της σεζόν.

Την απόκτηση του Γιώργου Σαμαρά ανακοίνωσε η Σαραγόσα. Ο Έλληνας επιθετικός έμεινε ελεύθερος από την Rayo OKC (2 γκολ σε 25 παιχνίδια) και επέλεξε να επιστρέψει στην Ευρώπη για λογαριασμό της ισπανικής ομάδας, καθώς ήρθε σε συμφωνία για συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι.

Η Σαραγόσα βρίσκεται στην 12η θέση στη Σεγούντα Ντιβιζιόν, ενώ συμπαίκτης του 31χρονου επιθετικού θα είναι ο πρώην παίκτης της Λίβερπουλ, Χοσέ Ενρίκε.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΛΕΒΑΝΤΕ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.452.802.602.051.501.311.261.35
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.051.783.201.751.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.751.683.6530.00

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 06/02/2017 19:00
Τον θελουν επειδη ειναι γρηγορος!

στις 06/02/2017 19:05
XAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

στις 06/02/2017 19:13
A καλά, υπάρχει ακόμα αυτός?

στις 06/02/2017 22:09
τορα εδεσε η σαραγοσα

στις 06/02/2017 22:46
tha deite enan samara pou den ksanaeidate pote.....,.

στις 07/02/2017 00:28
BLEPO OTI EXETE KOMPLEKS ME TOYS PEKTES POYYYYYY DEN EINE TOY OLYMPIAKOYYYYYYYYYY

στις 07/02/2017 01:26
re file egw paok eimai...o anthrwpos einai poly palto...ton kaname kai hrwa me thn akth elefantostou enw sthn telikh to penalty pou phre htan pseytiko

στις 07/02/2017 13:55
Που κολλάει ο Ολυμπιακός με το Σαμαρά? ο λύγκας καλά λέει, τεράστιο παλτό ο τύπος, ένα πέναλτυ μάπα και από εμφανίσεις τίποτα ουσιαστικό. Ο Γιακουμάκης του Πλατανιά καλύτερος είναι.

στις 07/02/2017 13:58
μια χαρα παιχτης ειναι. οταν ηταν στην σελτικ ηταν ωραιος παιχτης!!

στις 07/02/2017 14:47
ilias-tiger

Θα έχετε Σαμαρά,αλλά θα είναι σαν να μην έχετε...

Α,ρε μεγάλη Σαραγόσα των τελικών ευρώπης,των Αγιάλα,Μιλίτο και λοιπών παικταράδων αστέρων πως κατάντησες...

στις 07/02/2017 22:14
Ο τυπος μπορει να μην ηταν γρηγορος αλλα το τοπι το ηξερε...Οσο και να τον γιουχαρετε τα λεφτα ποου εχει παρει αυτος δεν τα εχουμε παρει ολοι εμεις εδω που σχολιαζουμε...

στις 07/02/2017 23:16
ειναι παικταρας αλλα πλεον δεν θελει να παιζει εβγαλε τα λεφτακια τ μαγκας μας χαρισε κ ωραια στιγμη με το πναλτυ τον ευχαριστουμε αμα ξυπνησει μποορει αν κανει πολλα

στις 08/02/2017 15:16
στη σελτικ που εβαζε 5 γκολ σε καθε ματς,κι εγω καλος θα ημουν.Πηγε ενα φεγγαρι σιτυ και τιποτα δεν εκανε.Και Ελλαδα να ερχοταν ,τιποτα δεν θα εκανε.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.