Τα ζευγάρια και οι ημερομηνίες των «8» του Κυπέλλου

Τα ζευγάρια και οι ημερομηνίες των «8» του Κυπέλλου



Ο Ολυμπιακός συμπλήρωσε το «πάζλ» των προημιτελικών του Κυπέλλου, καθώς ήδη στους «8» βρίσκονταν οι Παναθηναϊκός, Αστέρας Τρίπολης, ΑΕΚ, Ατρόμητος, ΠΑΟΚ, Πλατανιάς και Ξάνθη.

Με την πρόκριση του Ολυμπιακού επί του Άρη, ολοκληρώθηκε η φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας. Οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν στον επόμενο γύρο τον Ατρόμητο, ενώ ΑΕΚ-Πλατανιάς, Παναθηναϊκός-Αστέρας και Ξάνθη-ΠΑΟΚ είναι τα άλλα τρία ζευγάρια των προημιτελικών.

Αναλυτικά τα ζευγάρια και οι ημερομηνίες των πρώτων αγώνων:


Τετάρτη (8/2, 17:15)

Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης

Τετάρτη (8/2, 19:30)

Ολυμπιακός - Ατρόμητος

Πέμπτη (9/2, 17.15)

Πλατανιάς - ΑΕΚ

Πέμπτη (9/2, 19.30)

Ξάνθη - ΠΑΟΚ



Ομάδες που αφορά: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΑΡΗΣ

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 02/02/2017 22:41
Μακαρι να περασουν και οι 4 να δουμε ωραια ματσακια!

στις 02/02/2017 22:50
παναθηναικος-ολυμπιακος

αεκ-παοκ

στις 02/02/2017 23:24
Οχι! Οταν λεμε μακαρι να περασουν και οι 4 εννουμε οι 4 μεγαλες ομαδες του πρωταθληματος. Ολυμπιακος,Παναθηναικος,Αεκ, Ξανθη!

στις 02/02/2017 23:40
petrosrap eisai palio komplexikos

στις 02/02/2017 23:47
petrosrap χαχαχχαχαχαχαχ πραγματικα με εκανες και γελασα

στις 02/02/2017 23:47
πες μου ότι εκανες πλακα

στις 02/02/2017 23:48
πραγματικα τωρα δεν γινετε να εισαι ΤΟΣΟ ηλιθιος

[+]  EternalPanos στις 03/02/2017 00:33

στις 03/02/2017 00:37
Giorgos_paokara σε λιγο καιρο ολο το οικοπεδο της Τουμπας ίσως και ολη η Θεσσαλονικη θα την εξαγορασει το Ροστοφ! Αλλαξε ο δικεφαλος του Παοκ εγινε ΡΩΣΙΚΟΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ

στις 03/02/2017 00:49
Petrosrap θα σου βιάσω τη μανούλα :)...

[+]  EternalPanos στις 03/02/2017 00:54

στις 03/02/2017 01:00
I poutanovazela na apoklistei ki ola kala meta. An anevei k o olympiakos volou apo tou xronou k fysika pesoun larisa,iraklis k meinei b o roulis (ekei anikei) k faei -30 i poutanovazela meta ta pragmata 8a einai poly kalytera. Tripolitsiotiki psoli sti vazelina!!! K gayre gama ton poustara ton paliompastardo ton atromito pou tin eide bayern. Vazelos k atromitos na pane spitia tous. Episis poly fovamai oti o Platanias 8a xasei apo tin paliopoutana tin koula. Emeis omws me gavroxan8i. Tin oio sixameri omada apo eparxia i opoia 8a apolafsei aspromavri psoli mesa eksw. To megalytero tsiraki tou xontrou einai xronia twra i gavroxan8i.

στις 03/02/2017 01:05
Τα αδέρφια σας είναι η αεκ και ο παο χρόνια τώρα, όρθιες μούμιες! θύρα 7 και ερυθρός αστέρας μόνο.

στις 03/02/2017 12:11
Petrosap droph sou na mh vazeis mesa ton gufto ton 2 prwtathlimatwn poy megalh omada einai mono sto podosfairo gunekwn.Droph!

στις 03/02/2017 14:02
Το μουνακι σου σταζει EternalPanos GAYγαυρε

στις 03/02/2017 15:06
dimisthessalonika βουλωνε εβραιοσκωληξ.. Εσενα αγόριμου ο τελευταίος σου τίτλος που πρέπει να τον θυμάται κάποιος(αν ζει) είναι του 1969... Τέλος πάντων μη τα πολυλογω δε θα βγάλουμε άκρη.. ΈΡΧΕΤΑΙ ΈΡΧΕΤΑΙ ΈΡΧΕΤΑΙ Η ΓΥΦΤΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΟΘΩΜΑΝΙΚΑ

στις 03/02/2017 15:35
apo tis koyvendes mesa sto site katalavaineis kai to epipedo toy ellinikoy podosfairoy.ti na po tetoia kafrila?re ksypnate tyria.o xontros, o ivan,o tigris kai oisyn aytoys ta konomane xontra kai eseis brizete tis manes sas,ayto sas aksizei ayto sas dinoyn.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 03/02/2017 17:07
Dimisthesalonika o arith kai oi gries prepei na proskinate ton simpoliti sas pou itan ine kai tha ine anoteros

στις 03/02/2017 18:36
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Κλασικά) ,και

ΑΕΚ - ΠΑΟ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.