Ανακοίνωσε και Σπυρόπουλο ο ΠΑΟΚ!

Ανακοίνωσε και Σπυρόπουλο ο ΠΑΟΚ!



Διπλό μεταγραφικό «χτύπημα» για τον ΠΑΟΚ, καθώς μετά την απόκτηση του Λούκας, ο «Δικέφαλος του Βορρά» ανακοίνωσε και αυτή του Νίκου Σπυρόπουλου, ο οποίος επιστρέφει στην Ελλάδα μετά το εξάμηνο πέρασμα του στη Κίεβο.

Οι Θεσσαλονικείς βρίσκονταν σε αναζήτηση αριστερού μπακ και αυτός θα είναι όπως όλα δείχνουν ο Νίκος Σπυρόπουλος, ο οποίος θα βρεθεί την Δευτέρα στην Αυστρία ώστε να υπογράψει με τον σύλλογο και να ενσωματωθεί στην προετοιμασία της ομάδας.

Την είδηση ανακοίνωσε η ομάδα μέσω του επίσημου λογαριασμού της στο «twitter» αναφέροντας συγκεκριμένα: «Αύριο το βράδυ φτάνει στο Leoben ο Lucas Perez, ενώ τη Δευτέρα αναμένεται και ο Νίκος Σπυρόπουλος».

Έτσι, ο Έλληνας διεθνής και πρώην άσος του Παναθηναϊκού, επιστρέφει στην Ελλάδα μετά από ένα εξάμηνο πέρασμα από την Κίεβο στην Ιταλία, ενώ το συμβόαλιο του αναμένεατι να είναι διετές.



Ομάδες που αφορά: ΕΛΛΑΔΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 06/07/2013 23:25
ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ

2-2 ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Ο ΙΒΑΝ!ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΦΕΤΟΣ!

στις 06/07/2013 23:26
ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ.

στις 06/07/2013 23:47
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΟΥΣΙΑΣ...! ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΤΖΙΩΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ... ΑΛΛΑ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ... ΒΡΙΖΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.. ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΑΥΤΗ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΑΡΤΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ....ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΛΕΜΕ.. ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ... ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΡΤΑΛΙ...!

ΣΑΝ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΟ ΜΑΤΙ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΛΗΝ ΤΟ ΟΛΙΣΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ.. ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΡΙΕΣ.. ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΠΑΛΑ!!

στις 07/07/2013 07:03
ΕΙΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΗ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ.. ΑΡΑ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ.....ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΞΕΝΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΜΕ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ!

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ!

στις 07/07/2013 08:33
Ο Ολυμπιακος το εχει χασει τελειως! λενε τον Ντομινιγκες ειναι σαν το φαμπρεγκας χαχαχα δε πατε καλα ρε! οπως ηταν ο μασαντο ιμπαγασα? ετσι?! ο βαις εγινε ξαφνικα ο μεσσι τις σλοβακιας που μεχρι πριν 2 μηνες δεν τον ηξερε κανεις! Οι μεγαλες ομαδες τι κανουν? χαρταετο πετανε? πως αυτοι δεν τους ανακαλυψανε και τα τσακαλια του Ολυμπιακου τους βρήκε? Οτι να ναι! Οσο ηταν ο Μασαντο Ιμπαγασα θα ειναι και ο ντομινιγκες Φαμπρεγκας! οποιον περνει ο ολυμπιακος Μεταγραφαρα τον βγαλανε χαχα δευτερος φαμπρεγκας δυτερος μεσσι! Παρτε τον μητροπουλο δευτερο Γκικς ειναι χαχαχα !

στις 07/07/2013 15:06
κωτσο εσυ τι ομαδα εισαι ρε?οσο για τους γαυρους αφηστε το.σας κοροιδευει ο μαριδακης.οποτε αφηστε τον ΠΑΟΚ και κοιταξτε την 'ομαδα' σας.απλα να σας υπενθυμησω τον τελικο μονο που οταν σας εκανε οτι ηθελε ο αστερας στουμπωσε η τρυπα του χοντρου και ειπε να το παρει με τον αλλον τον τροπο.τουλαχιστον ειμαστε με το κεφαλι ψηλα οποτε αντε γειαααααααα!!

στις 08/07/2013 00:37
εμας μας δουλευει?εσεις τοσα χρονια περνετε τα 20 εκ. αλλα θελω να μαθω που πανε.για μεταγραφες?για βελτιωση των εγκαταστασεων?για που?

στις 08/07/2013 15:25
χαχααχ.λιγα?3 χρονια στους ομιλους ειστε και εχετε 60 περιπου εκ.τι πληρωνετε ρε?ολα στην τσεπη του πανε και σας κανει και μια μεταγραφουλα ετσι για να μην γκρινιαζετε.και για τον ολυμπιακο περσυ χωρις προπονητη δεν μας νικησατε και παραλιγο να χανατε αν δεν εδεινε το οφσαιντ πισω απο το κεντρο:Οφετος εχουμε προπονηταρα.σιγα τις μεταγραφες σας ρε.

στις 09/07/2013 15:17
χαχααχχα.και σεις πειρατε τον βαις που δεν επαιζε στον αρη της ιταλιας και μας τον βγαλατε μεσσι.παρατα τα αγορι μου.νικησατε την ντορτμουντ και σε εναν χρονο εκανε ομαδα και πηγε τελικο τσαμπιονς λιγκ.και εσεις που βγενετε καθε χρονο ομιλους και περνετε τα 20αρικα δεν μπορειτε να κανετε μια ομαδα να κερδιζει με τα @@ της το πρωταθλημα και τον αστερα τριπολης.μασηστε το σανο σας και μην μιλατε για τον Π.Α.Ο.Κ. ο ιβαν εφερε προπονηταρα.να το πρωτο δειγμα οτι θελει να φτασει ψηλα την ομαδα.εσεις μαζευετε οτι υπαρχει στο ελλ.πρωταθλημα και νομιζετε οτι κανετε ομαδα.μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 10/07/2013 01:37
θα δεις στο χορτο την ομαδα με σοβαρο προπονητη.και ακομα δεν τελειωσαμε.εχουμε 10ρι,και φορ και λογικα εναν ακομα στοπερ.και οσο για τις συμμετοχες εγω σου λεω για βαις που δεν επαιζε στην πεσκαρα και οι φυλλαδες σας τον παρουσιαζαν ως βομβα.ο βιειρινια στα αζητητα της πορτο ηταν και παπαδες σας εκανε στο καραισκακη ;)

στις 10/07/2013 22:33
o paok tha arxisei na mazebei pektes

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.