Πλήγμα με Μαρσέλο και Μόντριτς

Πλήγμα με Μαρσέλο και Μόντριτς



Ο Μαρσέλο υπέστη θλάση 2ου βαθμού στο παιχνίδι με την Μάλαγα και αναμένεται να μείνει εκτός για 3-4 εβδομάδες. Πρόβλημα και για Μόντριτς.

Πύρρειος αποδείχθηκε η νίκη της Ρεάλ απέναντι στην Μάλαγα (2-1), καθώς «βασίλισσα» θα στερηθεί τις υπηρεσίες του Μαρσέλο. Ο Βραζιλιάνος αμυντικός υπέστη θλάση 2ου βαθμού στον οπίσθιο μηριαίο και θα μείνει εκτός για 3-4 εβδομάδες.

Από την άλλη, πρόβλημα στους προσαγωγούς αποκόμισε ο Λούκα Μόντριτς, ο οποίος αναμένεται να μείνει στα… πιτς για 1-2 εβδομάδες.



Ομάδα που αφορά: ΜΑΛΑΓΑ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 23/01/2017 16:25
αυτα ειναι

στις 23/01/2017 16:55
τόση γκαντεμιά φέτος μα τόση??? Οι πλέον φορμαρισμένοι παίκτες μας μπέιλ,μόντριτς,μαρσέλο εκτός και μάλιστα για αρκετό διάστημα ίσως στο πιο κρίσιμη καμπή της φετινής σεζόν σε ισπανία και τσουλου.Κωλόφαρδη μπαρτσελόνα με τους προαναφερθέντες καλά θα σου είχαμε +15 πόντους διαφορά...

στις 23/01/2017 17:15
εχει παγκο η ρεαλ

στις 23/01/2017 17:49
στην πουτσα μας

στις 23/01/2017 20:31
Χεστήκαμε για τη ρεαλ και για όλη την Ισπανία, μόνο Ολυμπιακός.

στις 23/01/2017 22:06
Mη στεναχωριεσαι bluepride εχετε φορμαρισμενους διαιτητες και τον τρυπιο σας!!!!!!!!

στις 23/01/2017 23:47
Αααα ρε παικταρα Μαρσελο εχεις καταντησει να κανεις ολη την βρωμικη δουλεια ΑΛΛΩΝ και τωρα ... περαστικα παικταρα ΤΡΟΜΕΡΟΣ!

bluepride σανο σε ταιζουν? Τι 15+ βαθμους θα ειχες ριξει ? Εγω δεν εχω απουσιες νομιζεις ή εστω ειχα? Εχεις εναν Ροναλντο που δεν κανει απολυτως τιποτα και ξυνεται,αλλα ξεχασες οτι εφτασες 40 σερι χωρις Μπειλ! Τωρα το θυμηθηκες αχαχαχαχχαχαχαχαχα!

Ρουφα τα μπαλακια του Μεσι και υπνο πουλι

στις 24/01/2017 01:26
i omada dianii mia periodo kilias logiko gia opion xeri mpala k ine i kaliteri periodos gi auto gt ta megala mats k ta krisima xekinane meta apo ena mina alla otan xanis k simantikous pektes 4 vasikous se auto to simio tis kilias ginete ligo pio diskolo tha xathoun vathmi gia to kipelo ok den pename apo twra to leo eftixos pou sto protathlima exoume mia gavatsa k to cl ine se ena mina pou fortsari xana i omada opote araxte fili mou ola kala

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.